Рожищенців запрошують на вечір гумору Клубу Веселих і Найкмітливіших

15 Лютого 2018, 10:00
3175

Мешканців Копачівки та усіх рожищенців запрошують на КВН.

У суботу, 17 лютого о 18:00, в Будинку культури села Копачівка відбудеться вечір гумору Клубу Веселих і Найкмітливіших.

Це вже другий гумористичний захід, який підготувала команда учнів ЗОШ села Копачівка.

Організатори повідомляють, що цього разу буде ще смішніше та цікавіше, адже для гостей приготували величезну порцію гумору для гурманів.

Одягайтеся тепліше і не забудьте захопити із собою гарний настрій.

Вхід для усіх охочих вільний.


 

Коментарі
15 Лютого 2018, 15:28
Копачівка давай
15 Лютого 2018, 17:33
ситуація в школі плачевна .директор марионєтка лишилось провести квк.порядку немає вчителі не контролюють поведінки дітей.бються навіть дівчата
15 Лютого 2018, 21:24
При чому тут директор ,діти готують виступ стараються,а вам би покрітікувати когось.Краще виховуйте своїх дітей ,щоб не билися.<br/>Краще на квк прихотьте.
15 Лютого 2018, 21:25
Йдіть з претензіями в школу , у відділ освіти.А заходи нехай проводять.Хоч один раз в селі можна буде кудись вийти. Провести КВН непроста штука. Але чи справді цікаво буде - побачимо.
15 Лютого 2018, 21:32
Янішевський молодець організував дітей ,потрібно прийти і підтримати.
15 Лютого 2018, 22:21
Давно відомо, що виховання дітей починається з доми. А завдання вчителя, в першу чергу, - доносити до дітей знання
15 Лютого 2018, 22:54
Буде класно)
15 Лютого 2018, 23:10
чули як цькували учня мол класів.а керувала всім вчителька донька якої там навчається.це не зійде з рук .а директор молодець розрулив .вчителька уникла покарання
15 Лютого 2018, 23:11
може вчительку вкусила скажена лисиця
16 Лютого 2018, 09:06
все було навпаки
16 Лютого 2018, 15:07
Приходьте всі і причом тут школа до квн хто не прийде той дал*****
16 Лютого 2018, 18:50
Завтра всіх чекаємо,буде весело)<br/>І грошима осипаємо)
17 Лютого 2018, 00:19
Молодці!Бажаю вам гарно провести КВН.
18 Лютого 2018, 16:55
КВК пройшло на &quot;ура&quot;.Учасники конкурсу дуже постаралися.Сергійовичу дуже дякую. усі молодці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 Лютого 2018, 16:55
КВК пройшло на &quot;ура&quot;.Учасники конкурсу дуже постаралися.Сергійовичу дуже дякую. усі молодці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!