«Зачистили» місто: вандали незаконно зрізали багаторічну, рідкісну липу в Рожищі

12 Лютого 2018, 19:05
11774

У Рожищі посеред дня, без жодного дозвільного документу, зрізали багаторічну, рідкісну липу.

Осінньо-зимовий період змушує частину громадян задумуватися над тим, чим опалювати власні домівки.

Громадяни вирішують цю проблему по-різному: частина населення купує дрова законним шляхом, попри високу вартість, інша категорія - обирає свій шлях забезпечення дровами. Саме таких, оригінальних на вигадки та не чесних на руку громадян, занесло в Рожище.

«3 лютого, близько 15 год, невідомі особи в райцентрі по вулиці Гагаріна, поблизу магазину «Бублик» зрізали липу. Про цей прикрий випадок повідомили у Рожищенській міській раді. Зауважимо, що жодних дозвільних документів у міськраді не брали», - пояснили журналістам Район.Рожище у Рожищенському відділенні поліції.

Правоохоронцям вдалося встановити, що до крадіжки дерева причетні особи, які пересувалися на автомобілі Fiat Doblo зеленого кольору з причепом, на який й погрузили зрізані колоди від дерева.

Нині поліція намагається встановити причетних до крадіжки осіб.

Якщо ви були свідком незаконної рубки дерева, можете впізнати крадія, або ж знаєте кому належить автомобіль зафіксований камерами відеоспостереження повідомте поліцію за тел. 0669933581 або «102» (анонімність гарантують).






 

Коментарі
12 Лютого 2018, 21:30
Це Шкільний і зрізав біля приватбанку аж 2 а може і більше і рідкісніші ніж всі інші що ростуть у мРожище
12 Лютого 2018, 21:31
Такий доблик є один на весь район і басалик незнає чий він,чи гроші рішають все?
12 Лютого 2018, 21:32
Точно ніхто не взнає і мер і зам теж окуня луплять, срам і годі
12 Лютого 2018, 21:36
Мені здається, що це Потапчук.
12 Лютого 2018, 21:37
мер чи зам мають сидіти і дерева стерегти в місті? От скажіть одне: люди, продавці в магазині в робочий час не бачили хто ріже? Та бачили!!! 100%. От тільки ніхто не скаже, бо може і зиск з того отримали, або ж керуються "брат-сват" як і всі ви всрані рожищани!!! Ви тільки винних шукаєте, а як приходиться доводити справу до кінця, то всираєтеся!!!
12 Лютого 2018, 21:37
Рука руку миє, треба вже ті руки рубати.
12 Лютого 2018, 21:40
ТО ПОВНИЙ ПІЗД.....ЄЦ....ШОБ СЕРЕД БІЛОГО ДНЯ ...ДОГОВОРНЯК ПОЛЮБАСУ...ДИВИВСЯ НІМЕЦЬКІЙ ФІЛЬМ НА ЮТУБІ........... NDR DOKU..........ТАКІ ДЕРЕВА НІМЦІ В СПІЦІАЛЬНИХ ГОСПОДАРСТВАХ ВИРОЩУЮТЬ -ДОГЛЯДАЮТЬ І ЗА ДЕСЯТКІ ТИСЯЧ ЄВРО ПРОДАЮТЬ ВЕЛИКІМ МІСТАМ ДЛЯ ОЗЕЛЕНЕННЯ І ЗАМІНИ СТАРИХ ДЕРЕВ----НАВІТЬ В МОСКВУ І ПЕТЕРБУРГ КАЦАПАМ...ДЕ БЛЯ....ДЬ ТОЙ МЕР.....
12 Лютого 2018, 21:40
а то не хведчака з кременця добло
12 Лютого 2018, 21:41
Це радикал Потрапелюк він і в Носачевичх піскову по вичищає і сосни порізав хату так будує
12 Лютого 2018, 21:44
Це Хведчака добло
12 Лютого 2018, 21:44
так міськрада і звернулася в поліцію! То екс-голова кременця викручується, як в'юн на пательні!!!
12 Лютого 2018, 21:51
Виберіть такого дурня як екс-голова Кременця то він все повирізає. І нічого йому небуде 100%.
12 Лютого 2018, 21:52
Хороша робота нової поліції. Що їм ще потрібно? Машина є, причіп теж. Шукають дурня який скаже що це Петро кофайка з Луцька.
12 Лютого 2018, 22:00
Приміщення по середині цієї будівлі належить хведчаку і депутату бенику. Можливо це хтось із них .
12 Лютого 2018, 22:12
Що ви хочете, в цьому приміщенні у мене є квадратні метри, це дерево закривало мої двері бо во на проти в росло як для мене не законно, то я його й зрізав а ви як шакали накинулись. Розберіться спочатку.
12 Лютого 2018, 22:18
якщо басалик не накаже хведчака то буде звіздець одна така машина на цілий район всі знають де стоїть
12 Лютого 2018, 22:26
Ну я зрізав. НУ й що? В дупу мені надмухаєте - моє приміщення
12 Лютого 2018, 22:27
Я , маю чим гордиться на відміну від Вас <br/>Номер 1 - сміттєзвалище серед орних земель де люди вирощують хліб насущний .<br/>Номер 2 - багаторічна дерево вже старе і труфляве на смітник його, Кумась Сіліч постанову видав - спилять. А , Басалик багато знає?! Ми навчимо Вас жити !<br/><br/>З повагою , <br/>ЕЛІТА рожищ
12 Лютого 2018, 22:30
эвропеэць ))) дупа велика буде))
12 Лютого 2018, 22:53
міську раду і мера мають за лохів депутати мають заставити поліцію наказати урордів. одні радикали пі..ри пісок в старій вижві крадуть а другий дерева серед міста в білий день ріже!!!!!!!!!!!!!
12 Лютого 2018, 23:10
хтозрізав липу
12 Лютого 2018, 23:14
липоріз)))))
12 Лютого 2018, 23:18
Свиня жирна ти те дерево садив?
12 Лютого 2018, 23:32
За загальним правилом видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі ордера.
12 Лютого 2018, 23:55
Ну і шо! Дайте мені 51 гривню штрафу!
12 Лютого 2018, 23:57
Робити цирк на дроті. Сіліч давай 51 гривню і всьо. Завтра ріжим бодю хмельницького.....
13 Лютого 2018, 00:09
Йолкі-липи це ж хедчак. Сто пудово. Блін так позоритись. Вже стерли всі тормозні колодкі. Срамло....не в липі діло дорожникі їх валять десятками а у відношенні. Вони ті дупутати не знають і не знали законів. Живуть гірше як звірі в лісі. Ловлю себе на думці шо за те бидло голосували. Які в нас люди темінь. Блін я злий....
13 Лютого 2018, 00:36
От чого ви клянете правоохоронців? Чого ви не клянете себе? Ви ж будь якому випадку буде мовчати і прикривати тих, хто вам, як собаці кинуть пару гривень! Хтось щось вкрав - ви бачили - крадій пришов відстігнув вам кілька гривень - і ВСЬО!!! вИ НІЧОГО НЕ БАЧИЛИ, НІЧОГО НЕ ЗНАЄТЕ!!! а ДАЛІ СІДАЄТЕ ЗА КОМП І.... КЛЯТІ ГРЬОБАНІ МЄНТИ, НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, ПРОТИРАЮТЬ ШТАНИ, ЧЕРЕЗ НИХ УКРАЇНА ПРОПАДАЄ! Та Україна через вас равликів пропадає, гіршого народу ніж ви немає. І мабуть всі зібралися в Рожищі! Люди, якщо ви будете нічого не робити, не сприяти розкриттю злочинів, так і будете в гамні жити!!!
13 Лютого 2018, 01:19
Тіпа Поліція дурників включила, навіть конфеденційно все буде.
13 Лютого 2018, 01:35
Що тут шукати? Хочеш знати хто це вчинив - дивись кому це вигідно. В даному випадку кому липа заважала той і спиляв. А не як редакція тут про якісь дрова пише...
13 Лютого 2018, 02:25
Навіщо та камера,якщо невидко номерів?
13 Лютого 2018, 10:10
Делают паркинг. Стадион напротив, негде машины ставить. Лучше берега Стыра почистить от кустарников и упавших в воду деревьев.
13 Лютого 2018, 11:20
шукайте липу в Вишеньках,в зятя Чведчака
13 Лютого 2018, 12:51
На мою думку,всі питання до мера
13 Лютого 2018, 13:06
Точно. Хведчак на тому місті парковку зробить і зручний під'їзд до магазину!
13 Лютого 2018, 15:04
1. Те що срач в країні не депутати винні а самі люди коли ідеш і через кожних 20 метрів мусурнік то людина не викине бумашку в мусорнік а між ними!<br/>2. Не мінти а Поліція при любій біді ви куди біжите? В поліцію! <br/>Кажете взяткі беруть да беруть а нєх...й нарушати а так нарушив замість того що б на тебе написали протокол і ти заплатив штраф 500 грн то ти відбиваєшся за 100 без лишніх бумаг! <br/>Самі привчили а тепер жаліємось!<br/>3. Депутати винні що дорогі і все інше такє та то самі ми винні ти фурами замість того що б об’їхати то премось городом або в жару тими тірами що на дорозі горби залишаються!<br/>Ніхто не знає, як би він себе вів на їхньому місці но я впевнений що не краще ніж вони вони все роблять для своїх сімей і як би вам так випало в житті як ним ви б теж так робили!<br/>4. Медицина хірова не хірова вона просто хтось відправив сина або доньку навчатись і викладачам за хірові оцінкі взяткі тикали цеж моя донька їй робота потрібна з цього все починається!<br/>5. Зарплати маленькі да маленькі це вина Дипутатів но я впевнений що нам дай 2000 доларів зарплати всеодно будемо брати взяткі тому що потрібності будуть інші!!!<br/><br/>Не стріть інших ми можемо тількі обговорювати їх а все потрібно міняти починати з себе!
13 Лютого 2018, 16:47
По дорозі Рожище - Михайлин Шинкарук зрізав дерева ще у серпні. Вечорами різали, коли темніло, а гілля на землі людські порозкидали. Грубий матеріал забрали і всім добре, бо хтось на лапу получив.
13 Лютого 2018, 17:42
Добре напевне в болоті жити, коли розуму мало... правда?
13 Лютого 2018, 17:51
Зрізав бо мішало заїзду, вам що не має інших проблем...
13 Лютого 2018, 17:52
А Шинкарук то гнида що старий, що малий...
13 Лютого 2018, 18:15
Почитаєш коментарі, то &quot;липа отдихає&quot;.
13 Лютого 2018, 19:24
Це зрізав Кременецький голова зі своїм зятем він в мене в оренду другий поверх взяв щоб під’їзд був
13 Лютого 2018, 22:02
КРІМ ЛИПИ В РОЖИЩАХ БІЛЬШЕ ПРОБЛЕМ НЕМА,.. ЧИТАЄШ КОМЕНТАРІ І СТАЄ СОРОМНО ЗА НАС УКРАЇНЦІВ ЧОМУ ВНАС ТАКА КРАЇНА БО МИ НА ІНЬШЕ НЕ ЗАСЛУГОВУЄМ.
13 Лютого 2018, 22:41
Липини отдихають.
14 Лютого 2018, 00:29
Кожен судить про другого в міру своєї (наголошою своєї) розпущеності. Не будь таким розумним кнопкодав ти ту липу не садив і не умнічай.
14 Лютого 2018, 02:15
Вау яке круте розслідування))) І пеньок від липи з лінієчкою дослідили, і машинку зазняли, а хто зробив ніхто не знає?? А працівників магазину кінець- кінцем допитати не прийшло в голову??? Чи через інтернету легше??
14 Лютого 2018, 02:18
А працівники, на диво, нічого не бачили і не чули!!!
14 Лютого 2018, 08:20
А як прокоментує цю подію Самооборона Рожище?Чи ваш рівень - це жінок обсирати?
14 Лютого 2018, 12:11
Пільмень рулить. Срать він хотів на закони і на всю рожищенську владу.... Він тут папа!!!
15 Лютого 2018, 10:21
а самооборону ми почуємо.коли будуть обирати директора буд культури.або коли будуть рахувати коханців <br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>а самооборону почуєм .як обиратимуть директора буд культури.а ще вони вміють рахувати коханців Новосадихи.добре що вона на вас срала з високої гори<br/><br/><br/><br/>н
16 Лютого 2018, 14:53
Де саме на ютубі можна переглянути відео як срала на самооборону з високої гори?