Найменше рожищенці довіряють... медикам

16 Лютого 2016, 18:00
2668

Результати опитування тижня на сайті Район.Рожище завідчили вкрай неприємний факт — представникам медицини, в т.ч. служби "Швидкої допомоги", містяни довіряють найменше.

На другому місці за рівнем недовіри — новостворена поліція, а третю сходинку посіли комунальники.

Нещодавно ми опублікували результати опитування "Найбільша проблема Рожища". Як виявилося, найчастіше містяни скаржаться на відсутність громадського туалету.


 

Коментарі
17 Лютого 2016, 12:01
Не думав, що в Рожище прожмває 36 чоловік.
17 Лютого 2016, 14:25
+ 100500)))
17 Лютого 2016, 14:46
А де написано, що проживає 36 чоловік?.. Це результати опитування тижня. Вибірка з 36 чоловік, тих, хто проголосував на сайті.
17 Лютого 2016, 18:07
а ще які служби є місті.більше і немає кому не довіряти
17 Лютого 2016, 19:14
Рома, ще є податкова, пенсійний, статистика, територіальний центр соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів та одиноких громадян, районна државна адміністрація, державне управління екології, контрольно-ревизійне управління, районний відділ земельних ресурсів, районний центр зайнятості, районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, управління агропромислового розвитку, управління праці та соціального захисту населення, рожищенська лердавна насіннева інспекція, виконавча, управління юстиції, військовий комісаріат, сбу, відділ культури і туризму, санстанція, відділ освіти. А ви, Рома, кажете нмає нікого, нам немає кому продукцію випускати, а по кабінетах сидіти бажаючих прірва)
17 Лютого 2016, 19:50
СБУ і ДФІ(ака КРУ) не підкажете де? А по сабжу, ставлення медпрацівників до людей не зовсім адекватне, хоча бувають винятки.
17 Лютого 2016, 20:58
МІСЦЕВОМУ, ці організації, навіть якщо не мають офісу у місті, все одно працюють на теренах нашого району, а отже така служба у нас є і її роботу ми можемо оцінювати. А по списку більш уточнень немає? Можливо якісь служби не дописав.
18 Лютого 2016, 22:12
Я ще б додав міську раду, начолі з Поліщуком, 1-ше місце гарантовано...напевно знову "прокоментує"
19 Лютого 2016, 18:31
ця компанія в лідерах
20 Лютого 2016, 22:12
Синьо-жовтий буряк... Ти не буряк, Ти перець... болгарський! Ти ніфіга не орієнтуєшся в тому, що є на території району... Державного управління екології в районі немає і ніколи не було; контрольно-ревізійне управління давним-давно трнасформовано в фінансову інспекцію і її як такої в Рожищах теж немає; управління агропромислового розвитку трансформоване у ВІДДІЛ; Рожищенська державна насіннєва інспекція ще у 2011 році увійшла як структурний підрозділ у Державну інспекцію сільського господарства і така структура в районі є, працює дві людини; районний відділ земельних ресурсів реформовано у ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У РОЖИЩЕНСЬКОМУ РАЙОНІ... І так далі. На майбутнє: не знаєш - не звізди!..