Повідомили, які рожищенські дороги відремонтують у 2018 році

10 Лютого 2018, 09:45
6617

Цьогоріч на ремонт доріг в Україні заклали 44 мільярди гривень, що на 37% більше порівняно з минулим роком. Із них майже півмільярда виділили для Волині.

Перелік доріг, які у 2018 мають відремонтувати, на основі відповіді на звернення народного депутата до Волинської ОДА, сформувала депутатка Ірина Констанкевич, - передають «ІА Волинські новини».

Нардеп наголошує, що з 2018 року в Україні почав діяти Державний дорожній фонд, який буде акумулювати кошти на ремонти доріг. У фонд надходитимуть гроші з оплачених мит і акцизних зборів. Найголовніше – ці кошти будуть цільовими і їх не можна буде використовувати ні на що інше, крім ремонту та будівництва шляхів.

 «Поточний середній ремонт заплановано на дорогах Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська – Р-14 Камінь-Каширського району; Пальче – Хорлупи – Покащів – Олика – на ділянці «Покащів – Одеради, Кульчин – Клепачів» (із влаштуванням велодоріжки), Прилуцьке – Сапогове – Діброва Ківерцівського району, Любешів – Зарудче, Лишнівка – Нова Руда – Троянівка (Маневицький район), Рожище – Носачевичі – Луків – Колки – Р-14 – Калинівка – Гораймівка – Майдан Липненський Маневицького району», - йдеться у повідомленні. 


Також у дописі зауважують, що автомобільна дорога Р-14 сполучає дві держави, тому сумніву в тому, що вона вкрай важлива і питання її ремонту на часі. Окрім того, саме дорогою Р-14 часто курсує громадський транспорт, який забезпечує сполучення між багатьма населеними пунктами в межах Волинської області.

Чимало українців саме цим шляхом прямують у Білорусь. На багатьох ділянка дороги Р14 полотно у ямах. Відтак, це створює значні труднощі для курсування карет «швидкої допомоги», ризики для водіїв та пасажирів транспортних засобів.

У відповіді ОДА зауважено, що наданий перелік шляхів направили на погодження Державному агентству автомобільних доріг України.

Коментарі
10 Лютого 2018, 12:04
На ділянках Вишеньки-крижівка та в с. Луків
10 Лютого 2018, 12:16
А на сокіл знов забули
10 Лютого 2018, 12:35
Чесно таке враження що там сидять діти<br/>вийдіть подивіться які ями по рожищах....нє то ж треба по селах поробити там де люди більшість роверами і конями їздять<br/>нема про що говорити<br/>нікого не цікавить людськаа думка(
10 Лютого 2018, 16:51
Скажіть люди добрі, це нормально що в центрі містя біля Богдана Хмельницького на повороті до моста біля таксистів яма до метра глибини???? Невже немає хоч чого не будь щоб там засипати???? А біля нової пошти басейни вже стільки років??? А дорога до мосту???? Коли наше місто буде робити щось для себе??? А ліхтарі на пішохідних переходах можна поставити, а то світиться біг бен в центрі і все, а там навпомацки ходіть....
10 Лютого 2018, 16:54
Йдіть це Гунчику скажіть, або його правій руці, яка б мала відповідати за дороги Інні Гайворонській. А світло видно скоро всім і до туалету треба буде проводити. Раніше навпомацки ходили, а тепрер ще кожному під хвіст треба чіпляти
10 Лютого 2018, 17:23
дороги в місті ремонтує міська рада, шановні, а не Гунчик і Гайворонська !!!!!
10 Лютого 2018, 17:23
читайте трохи закони!!!!
10 Лютого 2018, 17:30
отож бо, щоб не бути таким тупим, то почитайте, що є міській дороги, на які виділяються кошти з міського бюджету, а є дороги ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ!!! (вивчіть цей термін вже накінець то на зубок), кошти на які дає/не дає область. І дорога &quot;до мосту&quot;, як ви написали, є саме ОБЛАСНОГО значення!!! На яку мала б Гайворонська днями і ночами просити гроші. Те саме і з дорогою біля Сирзаводу, і на Промисловій. Живете тільки тим баба-бавці сказала і добре, що тільки ходити і обсираєте. А зайдіть і запитай людину яка впринципі мала б знати відповідь. Нє, сидять, гадять....
10 Лютого 2018, 18:27
а дорогу в напрямку копачівка -торчин коли поремонтують
10 Лютого 2018, 18:37
підключіть до ремонту дороги по Промисловій депутата Котюка та того бегемота Хведчака
10 Лютого 2018, 18:52
а Рожище - Колки коли?скотинякі вони такі..
10 Лютого 2018, 18:53
Гунчик гавно
10 Лютого 2018, 19:45
Я чекаю капітального ремонту(нового покриття) а не сирнути по ямах ляп ляп, як завжди, як дізнаюсь хто відповідальний за ремонт доріг спалю йому машину, нехай хоть трошки стараються, бо кожного року ремонтують на отїбісь
10 Лютого 2018, 20:26
ОСТАНЄ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ....ЯКЩО ДОРОГИ ВІД АВТОБОСНОЇ ДО ДМИТРІВКІ НЕБУДЕ -СТАДІОН ЛОПАТАМИ ПЕРЕКОПАЄТЕ ---БУДЕ ВАМ БЛЯ...ДЬ ФУТБОЛ.....
10 Лютого 2018, 21:49
Будемо надіятися .що дорогу Рожище Сокіль буде зроблено партією УКРОП
10 Лютого 2018, 22:08
Оленівка та Сокільтам напевно в війну кращі дороги були там просто ЖАХ!!!!
10 Лютого 2018, 22:23
ну ви і отриваєтся всі тут.. капец))))!<br/><br/>згідний, є слушні та конструктивні думки:<br/>- освітити пішоходки (треба подумати.. рік-два і можна виконати), ями біля таксистів - згідний. ужас просто! але коли робити? завтра? будете срати, що апять в калюжу асфальт мостять!? комусь бачу катіпалки захотілося - аде взяти з 20 мільйонів на капіталку? ДЕ?? тебе питаю, крикун ти необразовани?!<br/>стадіон до Дмитрівки тут до чого? йдіть копайте краще в себе на городі. мо щось цікаве й знайдете. тіпа чорний метал а може й бурштин)
11 Лютого 2018, 04:09
та зробіть вже накінець дороги ато в ківерцях і то краще розвивається місто по фінансуванню доріг та чи немала сума закладена на ремонт доріг, досить відмивати гроші, робіть вже щось депутати!!!!
11 Лютого 2018, 18:19
Виділили грошей до***я,а полагодять доріг нех*я. Ось така буде казочка,а ми водії дальше будемо платити податок за дороги. ОДА,РДА їм всім насрать ,хоча ні ,саме Гайворонській понад лісом від її будівлі дорогу дуже часто рівняють.
11 Лютого 2018, 18:37
Шановна ,а на нащот Гайворонської ,даремно Ви її захищаєте повірте. Я стикався з пані Гайворонська,та пані Сергійчук її заступником. На чиїсь питання та проблеми,щоб невиражатись бранним словом,начхати.Очільники РДА м. Рожище як Ви людям можете дивитись в очі.За Вами ..... плаче,шкода що закони внас бляцкі поробили для себе такі як Ви самі п.....и продажні.
12 Лютого 2018, 16:26
дорога Р-14 та вул. Промислова у минулому році мала ремонтуватись, з ваших розмальованих планів та піару виділились гроші наскільки памятаю десь в червні тут така гарна статєйка була з вказаними сумами з шестизначними нулями . А що зробили нуль. Грошики пішли на літні кухіньки в копачівському лісі. Цей рік знову стара пісня . Злодіяки.
12 Лютого 2018, 22:33
зроблять ямковий ремонт у листопаді щоб списати бюджетні кошти.... і до побачення як хтось написав на шашликах у копачівському лісі .... цікаво куди кошти на пальне підуть за очистку доріг .... зима то слабенька була ... а восени заскочить зненацька - хочуть лише вкрасти горе-руководітєлі