Рожище: Просять відгукнутися свідків ДТП поблизу магазину «Нова Оселя»

08 Лютого 2018, 12:40
8212

Для встановлення усіх обставин події слідчі просять відгукнутися свідків та очевидців аварії.

Правоохоронці Рожищенського відділу поліції просять очевидців автопригоди, яка трапилася 20 грудня минулого року, допомогти встановити всі деталі ДТП.

Нагадаємо, вантажний автомобіль, який рухався в сторону магазину «Нова Оселя» у Рожищі, наїхав на людей, які стояли на зупинці маршрутного таксі. 

Про це Район.Рожище писав у матеріалі У Рожищі вантажівка в'їхала у натовп людей.

У результаті автопригоди жінка, яка отримала травми, померла.

Шановні громадяни! У разі, якщо ви володієте інформацією про обставини згаданого ДТП, прохання звернутися до поліції: 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Незалежностi, 93. Електронна пошта: [email protected]; факс (03368) 2-16-02, тел. 0669933581, 0685844011 (03368) 2-11-52 або 102.

 

Коментарі
08 Лютого 2018, 15:47
Чого померла. Від аварії ..... Чи від....?
08 Лютого 2018, 15:54
Невже не можна обладнати зупинку?а не люди ховаючись від дощу і вітру стоять біля магазину!
08 Лютого 2018, 16:02
так там ларьків повно запитайте продавців
08 Лютого 2018, 17:17
Треба ж поліції показати шо вони щось роблять. Тільки в них реакція самі бачите яка через пів- тора місяці. Дійсно шо не можна запитати продавців, але нє треба наробити шуміхи. А шо там з піском в Валерянівці куди той пісок повезли.....
08 Лютого 2018, 20:27
А хіба від травм вона померла??? Скільки тижнів пройшло як вона померла ,чого раніше нешукали свідків??? Невже хочуть тепер звинуватити водія? Прикро...
09 Лютого 2018, 11:18
Вона помела не від наслідків ДПТ, а після операції під час якої було занесено інфекцію.
10 Лютого 2018, 13:24
Як лікарі через поліцію в особі Басалика прикривають свій непрофесіоналізм. Там все шито крито всі рідня блін.
11 Лютого 2018, 12:48
Ти поліцаю хоч тут навчись писати без помилок....