Розбірки по-доросинівськи: через особисту неприязнь побив односельчанина

07 Лютого 2018, 14:05
4912

29-річний молодик побив старшого від себе чоловіка на його ж подвір'ї.

Про інцидент, який трапився ще минулого року, журналістам Район.Рожище розповів правозахисник Олександр Гаврук. За словами чоловіка, в Доросинівській школі не порозумілися вчителька з Олександром, батьком однієї з вихованок. Далі суперечки діло не пішло, доки у справу не вмішався син освітянки.

Відтак, 30 квітня близько 21:30 год 29-річний Михайло прийшов на подвір'я до Олександра. Під час словесної перепалки, молодий чоловік наніс останньому близько десяти ударів кулаками по обличчю, заподіявши йому згідно з висновком комісійної судово-медичної експертизи №61 від 2 жовтня 2017 року тілесні ушкодження. А саме, «глибоке садно на шкірі обличчя, синці на шкірі обличчя в лобній ділянці зліва та в лівій завушній ділянці з переходом на вушну мушлю, що за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень».

Під час судової тяганини Михайло щиро розкаявся у вчиненому та активно сприяв у розкриттю злочину.

30 січня 2018 року, суддя Іван Сілічвизнав правопорушника винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та призначив покарання у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.

За словами Олександра Гаврука, який всіляко підтримував потерпілого, прикро, що такі «розбірки», які тягнуть за собою силове вирішення конфлікту, виникають у закладах, які б мали нести добро. 

«Крок-за-кроком будемо йти, щоб очистити освіту від поганих вчителів, - стверджує пан Олександр. - Підніматимемо це питання й у відділі освіти та молоді Рожищенської РДА. Бо не може так бути, щоб відмінниця у навчанні, через чиюсь нелюбов була змушена їздити навчатися аж у Рожище».

Коментарі
07 Лютого 2018, 16:11
ото новина, вже зовсім нема про що писати....??
07 Лютого 2018, 16:15
та в школах повний безпрєдєл
07 Лютого 2018, 16:21
Вушна мушля? Як еротично ви переклали медичний термін вушна раковина! В сантехніці теж тепер умивальна раковина буде мушля???
07 Лютого 2018, 16:35
Зовнішнє вухо складається із вушної мушлі (лат. auricula) та зовнішнього слухового проходу. Вушна мушля (саме цю частину органа слуху більшість людей називають вухом) оточує зовнішній слуховий прохід. Вона складається із еластичного хряща, покритого шкірою. Деякі частини вушної мушлі, зокрема мочка, позбавлені хрящової тканини. Функція вушної мушлі полягає у тому, що вона спрямовує звук у зовнішній слуховий прохід [2].
07 Лютого 2018, 17:43
є в мене на увазі пару людей за 850 гр можу начистити їм рила.а в принципі чого раніше не чули про цю справу
07 Лютого 2018, 17:56
Завжди в усьому винні вчителі.Займіться ВИХОВАННЯМ СВОЇХ дітей,Все спихаєте на школу. А ви ,шановний,Олександр, ідеал в усьому? .Брати приклад з вас? Спочатку навчіться чемно розмовляти.Поганому танцюристу завжди щось мішає.
07 Лютого 2018, 18:09
Ох і розумниця ти ,Катю, &quot;Беспрєдєл&quot;в школі? А ти сама де зробила порядок?.Чим можеш похвастатись? <br/> Перше ніж когось обговорювати ,гляньте на себе,українці.Коли такі мудрі,вирішуйте питання на державному рівні
07 Лютого 2018, 18:56
за фахром сам учитель географії.ПЕДАГОГ. А вдома влаштовуєте домашнє насильство.Та ще у школу перебрались керувати. Діти у Вас хороші та дружина Тома..А ви тиран!!!
07 Лютого 2018, 18:58
баатодітний тато.Знаю його -- він тихіше води!! А став тираном --жах!!!
07 Лютого 2018, 19:42
Чому не вказано що &quot;потерпілий&quot; перший приходив на розборкі до вчительки і простягав рукі?тому син був змушений втрутитися
07 Лютого 2018, 19:42
Чому не вказано що &quot;потерпілий&quot; перший приходив на розборкі до вчительки і простягав рукі?тому син був змушений втрутитися
07 Лютого 2018, 20:09
В тій сім'ї діти не живуть, а бідують.<br/>Батько ставиться до них як тюремний наглядач. Шкода їх.<br/>Що з них буде потім?<br/>Але як то кажуть: гуртом і батька легше бити!
07 Лютого 2018, 20:09
В тій сім'ї діти не живуть, а бідують.<br/>Батько ставиться до них як тюремний наглядач. Шкода їх.<br/>Що з них буде потім?<br/>Але як то кажуть: гуртом і батька легше бити!
07 Лютого 2018, 20:10
Цілком заслужено получів<br/>Впевнений Шо ще не раз схопить
07 Лютого 2018, 20:13
Хай пан Олександр розповість, як погрожував вчительки, казав що повісить неї на гілляці....
07 Лютого 2018, 20:43
Оригінально - батько &quot;тюремний наглядач&quot;, діти &quot;бідують&quot; і вчителька вирішила наїхати на... дитину? Ну це так педагогічно...
07 Лютого 2018, 20:48
Так ця відмінниця у навчанні далеко вже не відмінниця.Правильно такої розслабухи їй там нема як у Доросинях,де її жаліли знаючи ,що в її дома за ,,татусь''.
07 Лютого 2018, 20:53
Та вчителька не наїжджала на дитину а навпаки всіляко підтримувала ,ще й одяг давала.І лишіть вже того вчителя накінець в спокої. Побутьте ви ще педагогами .У вас шансів море здобути освіту
07 Лютого 2018, 21:17
Причина бійки не дитина, не школа, а виховання самого батька та його відношення до дітей.<br/>Якби сім'я була благополучна-такого б не сталося
07 Лютого 2018, 21:59
То по вашому якщо думки вчителя і батька не зійшлися, треба йти і бити морду?
07 Лютого 2018, 22:07
Ви знаєте досконала ту справу?
07 Лютого 2018, 22:13
Для чого писати цей бруд у газеті, невже немає в &quot;Район Рожище&quot; професіоналів? Перетворились в жовту пресу.. Теж мені подія - хтось комусь врізав по лиці...
07 Лютого 2018, 22:13
тут можна перейти на справу з суду де все описано. Чи в суді шось набрехали? Чому той хто бив покаявся?
07 Лютого 2018, 22:15
нічого собі нема шо писати! А мені цікаво. Шо то робиця в школах. То шо по вашому не новина? Хай люди подумають чи махати руками то є добре
07 Лютого 2018, 22:26
Газета задрипана, може на вас в суд подати. Той саша з гавруком, 2 придурка, вот і все. Як казав мій колєга, 850 грн, та кидай зразу 2 тисячі і бий в морду ще раз)))))
08 Лютого 2018, 04:19
Згадали справу 1-річної давності, ніби писати немає про що. Усі ж знають що провокатором став сам батько, погрожуючи вчительці, цього чомусь ніхто не згадав. Зі слів газети &quot;потерпілий&quot; ледь не святий, а те що він постійно принижує педагогів, то це таке діло, тож завжди має буди винен вчитель, хто ж іще?
08 Лютого 2018, 09:30
Справа завершилася 30 січня ЦЬОГО РОКУ. Це по-перше. А по-друге, коли батько такий буйний, терерозував вчителів, чому ніхто не написав на нього кляузу в поліцію? По-третє, а хто винен в скоєному? Син побив. Не батько, хай би скільки він там не говорив що когось порве. А син розпустив кулаки. То його ще треба виходить пожаліти?
08 Лютого 2018, 09:33
Треба визнавати свої провини, а не шукати когось винним. Побив - відповідай. Погрожує - заяви в поліцію. Навчіться вже вирішувати справи, а не керуйтеся емоціями!
08 Лютого 2018, 10:35
Бо вчителі завжди жаліли його, не зважаючи ні на що, діти ж. Звичайно, кожен повинен відповідати за скоєне, але й не потрібно &quot;потерпілого&quot; вигороджувати, якби не його конфлікти з вчителями, то й нічого не <br/>сталося б. Ще такого&quot;татуся&quot; пошукати треба.
08 Лютого 2018, 11:22
Ну це й так зрозуміло,що ви або вчителька, або син. Але зрозумійте це не виправдання &quot;жаліли його, не зважаючи ні на що, діти ж&quot;, а мордобій - не найгуманіший спосіб вирішення проблеми. Звісно, ви будете вигороджувати своє, але якби на місці батька був ваш син, чи родич? Тоді б ви так не говорили, як зараз. В 21 столітті є інші методи, як покарати неадекватних людей. І це аж ніяк не бити по лиці. Визнайте свою провину, бо потураючи насильству, ви самі стаєте злочинцем!
09 Лютого 2018, 14:27
Я не вчителька і тим паче не син. Те що Михайло зробив не правильно, це зрозуміло, я його не вигороджую. Обурює те, що у статті зробили винну вчительку і сина, а потерпілий сама святість.
09 Лютого 2018, 21:50
Красава
13 Лютого 2018, 21:36
Потерпілий погрожував ізнасілувати матір говорив, виходь на дорогу, після того як бабуся вибігла на вулицю, я тебе за патли буду сунути. Це страшна людина. Наташа хотіла подати заяву, сказали що побоїв не має. Жінка проживала сама з хворою бабцьою, син за кордоном. Як би ви вчинили. Пишете пургу всяку.
13 Лютого 2018, 21:36
Потерпілий погрожував ізнасілувати матір говорив, виходь на дорогу, після того як бабуся вибігла на вулицю, я тебе за патли буду сунути. Це страшна людина. Наташа хотіла подати заяву, сказали що побоїв не має. Жінка проживала сама з хворою бабцьою, син за кордоном. Як би ви вчинили. Пишете пургу всяку.
13 Лютого 2018, 21:36
Потерпілий погрожував ізнасілувати матір говорив, виходь на дорогу, після того як бабуся вибігла на вулицю, я тебе за патли буду сунути. Це страшна людина. Наташа хотіла подати заяву, сказали що побоїв не має. Жінка проживала сама з хворою бабцьою, син за кордоном. Як би ви вчинили. Пишете пургу всяку.
14 Лютого 2018, 23:36
Батька цього просто не знаєш яким словом назвати. А його діти в школі тільки тей роблять що провокують дітей і вчителів. Чому правозахисник не написав за що федчука з школи Немира виперли. Учня побив і звільнили. А з села де він жив люди просто вигнали його як собаку. То він знов прийшов в Доросині і тут спокою нема від нього. ПРИДУРОК