Трьом сім’ям Рожищенського району відмовили у виплаті допомоги як малозабезпеченим

04 Лютого 2018, 10:15
5111

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення визначення адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та призначення субсидій.

Члени комісії розглянули 7 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, трьом заявникам відмовили у виплаті зазначеної допомоги, – повідомляють в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

За результатами розгляду, 35 заявникам на призначення житлових субсидій члени комісії вирішили надати усі необхідні допомоги та пільги.

Коментарі
04 Лютого 2018, 12:24
По який причині відмовлено
04 Лютого 2018, 13:23
то і відмовили))))
04 Лютого 2018, 13:24
Ви пройдіться по тих малозабезпечених. Люди нормально заробляють.їздять за кордон. І просто забирають гроші, які комусь іншому дійсно потрібні.
04 Лютого 2018, 15:19
у 1998 я була в 9кл заставляли платити за книжки.мої батьки офіційно працювали без зарплати я платила.а чиї тати були в польщі мами в Італії були малозабезпечені .ось така правда так і зараз
04 Лютого 2018, 15:21
а я думаю для чого народжувати колгоспну бригаду.якщо не можете прокормити.татки знають як розмножуватись але не знають як прогодувати.то може на заробітки
04 Лютого 2018, 16:34
та більшість з тих татків і є на заробітках, але не офіційно, то чого ж і допомогу ще не попросити).
04 Лютого 2018, 16:36
Тим,кому справді потрібно надати допомогу-відмовлять.Такі у нас тепер закони і правда.А от дійсно є такі.які літають туди сюди за кордон,мають доходи не одні,всі про це знають,бо то кум,то сват то брат.і мають і допомогу мазобезпеченим і пільги і все.А простим відмовлять,бо то не люди.Таких повно.
04 Лютого 2018, 18:55
якщо документи в нормі,то чого відмовляти в допомозі?Що,з свого кармана дають?Починають виясняти,їздять на заробітки чи ні,чи є якийсь дохід лівий.Держава і без того найобує людей,чого людям не дати тах сраних пару грн?Я цього ніяк не можу зрозуміти.
04 Лютого 2018, 20:04
чому козел з доларами буде мати субсидію і пільги.а той що з мінімалкою половину віддасть за комуналку.і їхніх дітей з посвідченнями водії називають діти ночі.але правда в тому що їхні батьки при грошах.а в субсидії чи то совбесі перші стоять
04 Лютого 2018, 21:03
читайте уважно. проблема в тому чи повідомлено про причину відмови.ви хоч знаєте хто є членом цієї комісії ? поцікавтесь і тоді все стане на свої місця. це "божки" які при владі. та ще і вирішують чиїсь долі ,явно не вникаючи в супровідні документи. "на око" цьому захочу дам, а цьому захочу не дам. дограються
04 Лютого 2018, 23:58
дійсно, слід контролюючим органам давно перевірити цих малозабезпечених і матерів-одиночок
05 Лютого 2018, 00:31
Шо блять за народ!!!Ти їдь за кордон і зароби.Думають шо там так легко їх заробляти.Наш народ викручується як може.А держава скільки найобує людей!!!Самі їздять по курортах .На які витрачають по сорок тисяч доларів.То нехай ті люди мають яким получилася та допомого вона лишня не буде.А такими ненависними неможна бути.Ага в когось є а в мене нема.На більш оплачувану роботу і наробитись треба а не завідувати.Люди будьте добрішими!!!
05 Лютого 2018, 00:47
думай,що пишеш,а то не зоглядишся як на собі перевіриш