Автобус «Луцьк-Рожище» збив дівчину, яка йшла обіч дороги

01 Лютого 2018, 15:42
8950

У результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждала неповнолітня рожищанка.

Про це Район.Рожище розповіли в Рожищенському відділі поліції.

ДТП сталася у середу, 31 січня, близько 20:20 год.

Водій, керуючи маршруткою сполученням «Луцьк-Рожище», їхав вулицею Мазепи зі сторони Копачівки. Під'їжджаючи до зупинки, не вгледів пішохода, який йшов узбіччям дороги, та зачепив його бічною стороною автобуса. 

Потерпілою виявилася 17-річна Оксана, мешканка райцентру. Дівчина отримала тілесні ушкодження у вигляді забою лівої кисті та правого колінного суглоба. Не госпіталізувалась.

На водія складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 124 КУпАП: Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Коментарі
01 Лютого 2018, 17:59
Нехай пішоходи хоб трохи думають за свою безпеку, тасьма світло відбивна коштує копійки. Для пішоходів також є правила . Доречі на дівчину склали протокол.
01 Лютого 2018, 18:29
Ну для початку дівчина була госпіталізована, незнаю звідки інфа в редакціЇ що ні. Також дівчина йшла чуть не по проїжджій частині дороги в чорному одязі і побачити її було досить важко. Думаю водія винити не варто..
01 Лютого 2018, 18:31
інформацію надали у поліції, там пише.
01 Лютого 2018, 19:32
Рожище і пішоходи, це вже «притча во язицех». Ще п'яних любителів велосипедів без катафотів можна сюди віднести. Люди геть втратили інстинкт самозбереження. Ну, але тепер молода особа буде по під заборами ходити і вдень. Добре хоч жива.
01 Лютого 2018, 19:40
Пдр 4.4 У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
01 Лютого 2018, 20:02
Я сам недавно мало не збив старого ідіота, який ліз по проїзджій частині, а на зустріч машина засліпила. В останню хвилину побачив. І що тоді мені було б робити. Я рахую що пішоходів ще більше треба притягати до відповідальності ніж водіїв.
01 Лютого 2018, 20:36
Про що мова. Рух на центральній вулиці мазепи давно треба зробити безпечним: нема тротуарних пішохідних доріжок з відбійниками хоча б. Хто живе в цій стороні добре знають : тільки дощ і йдеш по дорозі. А за дітей взагалі страшно. Як їх вчити тут ходити?<br/>Говорила я і окремо моя родичка з мером на цю тему. Відповідь - це дорога обласного значення. Знаю особисто депутата обласної ради від УКРОПу, що опікується Рожищенським районом, написала їй по соцмережах про цю проблему недавно. Відповіді ще нема.<br/>І ще питання до очевидців ДТП: а вуличного світла, що не було в цей час? <br/>Бачила сьогодні постраждалу в лікарні. УЖАС
01 Лютого 2018, 20:45
Давайте, хто живе в цій стороні, гуртуватися і колективно добиватися поряку в своєму місті. Як я знаю зі слів, раніше люди, що живуть на початку вул. Мазепи, ходили до мера, то до газової, хоч якась пішохідна доріжка є.
01 Лютого 2018, 20:55
Водія засліпила зустрічна машина.
01 Лютого 2018, 21:29
Пішоходи ходять де хочуть..тротуарів немае...
01 Лютого 2018, 21:56
Владу за безвладдя винити треба. Хтось з них хоч читає ці коментарі?
01 Лютого 2018, 22:57
Дівчина постраждала ,це біда. Але молодь зараз дуже безпечна. Не трамвай ,об їде. Не об'їхав. Молодь не вихована!!! Нагла. В вечері ,або взагалі пізніше ,проїхати деколи неможна дорогами. Міліція вечорами їздять, нехай також хочаб штрафуе таких ГОРЕ пішоходів.
01 Лютого 2018, 22:57
Дівчина постраждала ,це біда. Але молодь зараз дуже безпечна. Не трамвай ,об їде. Не об'їхав. Молодь не вихована!!! Нагла. В вечері ,або взагалі пізніше ,проїхати деколи неможна дорогами. Міліція вечорами їздять, нехай також хочаб штрафуе таких ГОРЕ пішоходів.
01 Лютого 2018, 23:19
А я підтримую тих, хто хоче &quot;прибрати&quot; людей з дороги, зробивши для них пішохідні дорожки. Тоді б не шукали винних, а постраждалих будо б менше. Я сама нераз не хочу йти по проїздній частині вулиці Мазепи, але в дощ просто інакше нема де йти
02 Лютого 2018, 00:46
Слава Господу Богу, що жива.
02 Лютого 2018, 11:17
Тротуари і велодоріжки найблищим часом не буде, а от світловідбиваючими елементами пішоходам і велосипедистам о комплектуватись потрібно!! Вони так як водії, учасники дорожнього руху!
02 Лютого 2018, 17:52
Шкода дитину,дякувати Богу що жива лишилась.А от те що в вухах в неї були навушники і дуже гучно лунала музика .це пасажири автобуса бачили і чули.От така <br/>безпечність і приводить до трагедій.
02 Лютого 2018, 21:45
Пішоходи також винні.Водіям важко іхати в темну пору.А ще переходять ,де попало і не спішать.
02 Лютого 2018, 22:37
Як чули що в неї ще й музика грає то потрібно було ще по вухах надавати