Рожище: Відбудуться засідання конкурсної комісії щодо обрання директора музею

01 Лютого 2018, 11:00
3305

У приміщенні райради відбудуться засідання конкурсної комісії щодо обрання директора Рожищенського історико-краєзнавчого музею.

У п'ятницю, 9 лютого, об 10:00 год. за адресою м. Рожище вул. Грушевського, буд. 12 (зал засідань районної ради) відбудеться І (перше), а о 12:00 год. ІІ (друге) засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КУ «Рожищенський історико – краєзнавчий музей».

Про це повідомляється на сайті Рожищенської районної ради.

Коментарі
01 Лютого 2018, 15:50
Нинішнй директор, як вареник в маслі . Все трудове життя нічого не робила. Неробу гнати на 0,5 ставки. Брехуха. Чули га? Подумає горе директор, як мати вишу освіту і працювати нам молодим на 0,5 Сама хоте ого го!
01 Лютого 2018, 16:39
Наташу Патіюк на директор, а то новосадихі протеже, вже задовбали!!!
01 Лютого 2018, 18:39
знову починається санта барбара!!!
02 Лютого 2018, 13:25
як що не підключиться Санта - барбарні персонажі: Новосад, Добровольська Філіпчук О., Гаврук, О Горбач, Павлюк , то серіалу цього не буде.
02 Лютого 2018, 20:38
Наташа на керівництво..в школі два додати два незнала а тут керівник. ..смішно
02 Лютого 2018, 21:15
Не можна всерйоз сприймати комент людини, яка себе яями називає. Вірю, що дівчинка впорається. Он Новосад за десять літ, з двома перервами, якось здобула заочну освіту, і нічого, он відділом культури керує, аж тріски летять. Чи на думку ваших яй, дуже ефективно керую теперішній директор? Павуків хіба розганяє.
02 Лютого 2018, 22:16
надіюся, що яя 2+2 додасть. А у Патійчук Наташи вища музейна освіта, є розробки наукові в цьому напрямку
03 Лютого 2018, 00:30
Наташка вже політикою в адміністрації кєрувала. Пригала до всіх як мячік на рєзінці. Дівка не дурна, но до директорши не дотягує. Їй в музей для начала поробити треба тоді командувати йти. Янішевський - тещо треба толковий і директор з нього буде добрий.
03 Лютого 2018, 03:09
Так не йде Янішевський на цю посаду!!! І, взагалі, давно пішов з музею! Значить хай Наталя буде.
03 Лютого 2018, 08:32
Нормального наташа справиться з роботою.!!!,ви почитайте ,який план роботи подала вона ,і що понаписували ,за час правлєнія- новосадихіна стасючка!!!
03 Лютого 2018, 11:48
Стасюк на 5 років написала програму на 3 листка хоче далі в музеї спати
03 Лютого 2018, 22:32
Дорогу молоді!!! Наташа супер кандидатура! Тим паче єдина в районі з відповідною освітою.