Хто з вчителів буде підвищувати кваліфікацію у 2018 році

27 Січня 2018, 10:10
4364

Підвищення кваліфікації мають пройти вчителі початкової школи, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах, вчителі іноземних мов, які навчатимуть школярів перших класів у 2018/19 та 2019/20 навчальних роках.

Кабмін разом із Міносвіти визначили категорії педагогів початкової школи, які у 2018 році мають пройти підвищення кваліфікації, – інформує Освіта.ua.

Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Згідно з текстом документу, Кабінет Міністрів погодився з пропозицією Міністерства освіти щодо необхідності проведення у 2018 році додаткових заходів стосовно підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Державним стандартом початкової освіти.

Планується, що підвищення кваліфікації проходитиме за сучасними освітніми методиками, що базуються на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підходах.

Зокрема, у 2018 році підвищення кваліфікації пройдуть вчителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Також необхідність підвищення кваліфікації чекає на заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть першачків у 2018/19 навчальному році та вчителів шкіл, в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Передбачається, що організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводитиметься закладами післядипломної педагогічної освіти відповідно до затвердженої МОН типової освітньої програми, яка повинна містити опис компетентностей вчителя початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Також Міносвіти має затвердити список тренерів та юридичних осіб, які можуть здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

До 30 січня обласні та Київська міська держадміністрація мають погодити та оприлюднити розроблені закладами післядипломної педагогічної освіти графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Коментарі
27 Січня 2018, 13:57
не переживайте от якраз і табачучка пройде!!!!!!!!!!!!!!!
27 Січня 2018, 15:23
НАВЧIТЬ РОЖИЩЕНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ ВІТАТИСЬ "ДОБРИЙ ДЕНЬ" А НЕ ГАЛІМЕ "ЗДРАСТЄ"
27 Січня 2018, 20:19
А в Переспі Мельничучку...
27 Січня 2018, 20:28
діти втікають хто куди а би не в копачівці
27 Січня 2018, 21:10
ТАК ЯК ХТО ХОЧЕ ВЧИТИСЯ, ТАК І ВЧИТЬСЯ. А ХТО НІ - ТО І ЖОДНА ШКОЛА НЕ ДОПОМОЖЕ.
27 Січня 2018, 23:29
чого вцепилися до табачук . косміна на фізрука, а той взагалі на пенсію, а янішевського на директора
27 Січня 2018, 23:36
космінана заслужений відпочинок
28 Січня 2018, 00:00
вже давно пора і більшу половину вчитилів
28 Січня 2018, 00:31
чого вчепилися до табачучки? нормальна вчителька, людина хороша. то косьміну на пенсію пора, вже дід старий. з математиків сильних одна кирильчучка всталася, укр.мову хто вчить? якщо левчук, то пора на пенсію. всі батькі дітей забирають в рожище або маякі
28 Січня 2018, 09:28
Мене у 9-му класі вчителька спробувала вдарити указкою..карма була миттєвою))
28 Січня 2018, 11:20
Досить.. перестаньте один одного гризти..закопувати своїх вителів..приводьте дітлахів на Вовнянку в школу.Школа є для таких як всі №3 і для не зовсім таких як усі - через дорогу. Вчителі наші дадуть вам раду.
28 Січня 2018, 11:21
крапка
28 Січня 2018, 11:21
крапка
28 Січня 2018, 11:22
крапка
28 Січня 2018, 11:32
Умійте ГОРДО зачинити за собою двері!! ЧАС МИНАЄ - ВІН НЕСЕ СТАРІСТЬ ДУМКИ ТА ТІЛА!!!Душа молодою лишатиметься до 1000 літ,проте маразм та пережитки роблять Вас неадекватними перед МОЛОДІСТТЮ . Ваш прфоесійний досвід неодмінно стане в пригоді,проте ВАША ДУМКА НІКОЛИ ВЖЕ НЕ БУДЕ МОЛОДОЮ!!! ЗРОБІТЬ ТАК,ЩОБ ВАМ БУЛИ ВДЯЧНИМИ,,,А НЕ ЧЕКАЛИ ДОКИ ВАС НЕ СТАНЕ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ!!!
28 Січня 2018, 12:17
най хужа школа в районі по навчанню
28 Січня 2018, 14:17
І яка " най хужа" школа по навчанню??
28 Січня 2018, 14:41
золоті слова!!!!!!!!!!!!!
28 Січня 2018, 18:12
копачівка
28 Січня 2018, 19:40
То ви такий "розумний"навчались у "най хужій" копачівській школі? А я у - НАЙКРАЩІЙ вчилась Вовняньській №3..І може ,коли,що і не так було з вчителями.то я так сприймала.бо мала -дурна була..,У МЕНЕ ПРО ШКОЛУ ТІЛЬКИ ДОБРЕ У ПАМ ЯТІ!!! І дітки мої там навчаються..Я ПИШАЮСЬ СВОЄЮ ШКОЛОЮ!
30 Січня 2018, 19:45
Якщо дити не хоче вчитись то не один вчитель не навчить
31 Січня 2018, 01:03
А є такі,що хочуть вчитись!Сьогодні діти активніші,ерурованіші,мислення розвинуте дуже гарно!!! Потрібно предметом зацікавити!!! Нехай позичають досвід,у сусідніх країнах, а не з під "палки"!!!