Депутати райради ухвалили звернення щодо відставки Луценка

26 Січня 2018, 13:55
3563

Депутати Рожищенської районної ради прийняли звернення про відставку Генпрокурора Юрія Луценка.

У четвер, 25 січня, під час двадцять восьмої сесії Рожищенської районної ради сьомого скликання, депутати підтримали звернення до Президента і Верховної ради України щодо відставки Юрія Луценка з посади Генерального прокурора.

З відповідною ініціативою виступив депутат від партії «Громадянська позиція» Сергій Дунець.

Абсолютна більшість присутніх на пленарному засіданні обранців громади проголосувала «за».

Коментарі
26 Січня 2018, 17:31
Луценко порядна людина.Він не гавкає на свого хазяїна,який його кормить.А за скільки рожищенські іуди продали Василя Стуса у 2008 році ???
26 Січня 2018, 18:22
Так у Рожищах є вулиця, яка носить ім"я Василя Стуса!!! Кому це не відомо??? "Купи карту, лапоть!!!"
26 Січня 2018, 20:39
Всі питання в районі повирішували тільки Луценка залишилось зняти. ))))
26 Січня 2018, 21:23
Чому адміністрація не оприлюднює свої зарплати???
26 Січня 2018, 22:08
А кого Луценко засудив нікого ні однеї справи не довів до кінця тільки прикриває своїх заільнити і за грати де був за янека там його місце нехай хтось розкаже про його успіхи.
27 Січня 2018, 10:02
а ну-ну подробніше з цього місця???!! за що Луценка рожищенці будуть звільняти ??? Що написано в зверненні ???
27 Січня 2018, 11:42
Написали звернення і задоволені,Це щось дасть?.Почніть звільнення з місцевих,що тут робиться.Тоді будуть якісь результати.
27 Січня 2018, 12:09
Новосадиха перелякана перевіркою депутатів сидить в засаді значить є що приховувати......
27 Січня 2018, 12:27
Для людей вона на лікарняному а насправді його ніколи немає, і рада покриває.
27 Січня 2018, 13:30
свого часу райрада прийняла рішення про заборону входження російських підводних лодок в територіальні води рожищенського району ...і як бачимо лодок немає....а тепер і прокурора зняли...6 палата діє...
27 Січня 2018, 13:30
свого часу райрада прийняла рішення про заборону входження російських підводних лодок в територіальні води рожищенського району ...і як бачимо лодок немає....а тепер і прокурора зняли...6 палата діє...
27 Січня 2018, 13:30
свого часу райрада прийняла рішення про заборону входження російських підводних лодок в територіальні води рожищенського району ...і як бачимо лодок немає....а тепер і прокурора зняли...6 палата діє...
27 Січня 2018, 14:26
Цікаво, а це тільки в нашому районі такі долболюби? Чи в інших теж?
27 Січня 2018, 17:05
так дайте ж текст звернення <br/> від партії «Громадянська позиція» Сергій Дунець !!! ДЕ ТЕКСТ ????? А то Луценка звільнять і не знатимо чи це Рожище посприяло чи за щось інше ????.................
27 Січня 2018, 22:51
Туалета громадського в центрі міста немає. А вони Луценка будуть звільняти. Спустіться на землю....
27 Січня 2018, 23:50
Даремно брешете , є туалет в центрі Рожище . Адреса вул . Незалежності 5 , спеціальний куточок за Дунканом , під вікнами центральної аптеки 6 , яка належить саме райраді .
28 Січня 2018, 18:00
Дійсно, в ,Рожищах все о-кей, залишилося лиш Луценка звільнити,а що робиться з прийомом на біопаспорти -жах , лихі 90-ті відпочивають -люди по двоє суток стоять в черзі - ось би куди направили свою активність ляпутати ,біля Лукова відкривають екологічно-небезпечний об*єкт :луківці подякуйте лорці і насолоджуйтеся можна було б висвітлити це на сайті ,а то крім хвалебних од нічого немає
29 Січня 2018, 02:01
Чому депутати не проходять медогляд у психіатра?
29 Січня 2018, 14:56
а дійсно...чому?