Відбудеться сесія Рожищенської районної ради

17 Січня 2018, 15:55
4197

У четвер, 25 січня, об 11 год, відбудеться двадцять восьма сесія Рожищенської районної ради сьомого скликання.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про порядок денний двадцять восьмої сесії районної ради.

2. Про депутатські запити і звернення.

3. Про звіт голови районної ради.

4. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року.

5.Про стан проведення профілактичних заходів з метою попередження скоєння злочинів на території району.

6.Про розвиток галузі освіти в районі.

7. Про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року.

8. Про стан призначення житлових субсидій у 2017 році.

9. Різне.

Коментарі
17 Січня 2018, 18:04
Оце питання щоб сесію проводити і людей від роботи відривати.
17 Січня 2018, 18:09
Підкинуть питань в останній день. Перший раз чи шо?
17 Січня 2018, 18:36
Чи потрібно давати гроші Музиці на бензин, щоб кожин день їздив з Луцька ?<br/>Чи потрібні надбавки в розмірі 50% за інтенсивність?<br/>Чи ці кошти використати на щось інше більш корисне?<br/>Пишіть
17 Січня 2018, 18:39
Хто Вас заставляє від роботи відриватись? Ви депутат? Якщо так, то Вас мабуть за руку ніхто не тягнув в депутати, бо відвідувати сесії ради обов'язок депутата...
17 Січня 2018, 19:34
а хіба тільки один музика тратить державний бензин? а ну подумайте скільки є таких *патріотів* в рожищах .що їздять на бюджетних грошах.хай піднімуть депутати це питання.і машини державні як свої використовують.
17 Січня 2018, 20:22
А за який рахунок їздить кожен день в підліски гайворонська ,а шкільний - і всі на державних машинах!!! ?
17 Січня 2018, 20:30
А чи потрібно давати на бензин керівникам відділів- зокрема новосадихі ,щоб катати сірожу???
17 Січня 2018, 21:01
Ось вже пішли в атаку екс коханіци САВЧУКА і їх наставниця ІННУСЯ!!! Бо шавки без неї ніхто!!!
17 Січня 2018, 21:08
На що дивляться наші депутати в тому числі і наш шанований Мер міста який кожного .дня іздить на роботу і з роботи через міст на якому посередині яма в якій машини залишають прорізані колеса ?
17 Січня 2018, 21:21
ЦІКАВО ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ЗВІТ МУЗИКИ,ГАЙВОРОНСЬКОЇ ЗВІТ ВІН НЕ ПІДТРИМАВ ПАДЛЮКА.БО ЙОМУ ЗВЕРХУ СКАЗАЛИ ТАК ГОЛОСУВАТИ.НЕВЖЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО В НАС В РАЙОНІ?
17 Січня 2018, 21:31
До приходу теперішньої адміністрації , було набагато краще і спокійніше!
17 Січня 2018, 22:36
придурки ви всі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! району вже не має..... просиджуєте крісла та одержуєте зарплати, а про людей не думаєте. читати чути бачити про ваші сексамури та зміну чобіт спідниць то блювати хочеться.............Збираєтесь чорт знає чого ...хтось там озвучить на сесії те що пише до громади та 987 є такі цікаво чи ні!?
17 Січня 2018, 23:47
В інших районах така ж вакханалія, якщо почитати коменти, чи це тільки в нашому?<br/>При &quot;злочинних&quot; &quot;папєрєдніках&quot; жилось спокійніше...
17 Січня 2018, 23:53
Музика їздить за кошти району якими розпоряджається рада. До фінансування адміністрації і начальників відділів РДА райрада відношення не має і не затверджує. Ці коштт їм окремо приходять.
18 Січня 2018, 00:03
А кошти ,які приходять окремо, в адміністрацію, це не з державного бюджету?, ЦЕ НЕ НАШІ З ВАМИ!!!???
18 Січня 2018, 00:48
Та шо Ви таке кажете, невже??!! А про кошти на програму делегованих повноважень (не знаю чи точна назва, але така точно є) Ви забули? Чи може патронша веліла не згадувати...
18 Січня 2018, 01:10
Патронша ці гроші використовує аж гай шумить. Ви маєте на увазі шановну пані Гайворонську?
18 Січня 2018, 08:55
Будете ви на їх місці буде те саме .всі такі розумні
18 Січня 2018, 10:31
Шановні, або закрийте коментарі або повидаляйте маячню та бруд...
18 Січня 2018, 10:35
А шо страшно стало андрушка, це початок
18 Січня 2018, 10:58
Прохання, коли під кайфом - не пишіть коменти. Видно добряче торкнуло, коли таке привиділося.