У Рожищі побили АТОвця

13 Січня 2018, 16:00
10473

Це трапилося 10 січня близько 1:00 год ночі, поблизу АЗС «Аветра» на вулиці 1 Травня, 1д.

Відомо, що між потерпілим, 38-річним рожищанином, демобілізованим учасником АТО Віктором, та групою осіб зав'язалася суперечка.

Один із компанії так розлютився, що пішли в хід кулаки. Віктора шпиталізували до Рожищенської райлікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу, а у Волинській обласній клінічній лікарні провели оперативне втручання.

Як повідомили Район.Рожище в Рожищенському відділенні поліції, відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), яке карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Як тільки потерпілий пройде необхідне лікування буде призначена судово-медична експертиза з метою встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень. Після чого поліція проведе ряд слідчих дій за участю Віктора та прийме кінцеве процесуальне рішення у Кримінальному провадженні.

Коментарі
13 Січня 2018, 18:08
от ТВАРЮКИ щоб вам руки повикручувало цей людина життя своє відавав за вас ви спали спокійно а він боронив ваш сон туда на війну вас і там покажіть свою силу щоб ти ЗДУРІВ один з другим СКОТИНЯКІ
13 Січня 2018, 18:18
Нехай атошник поводить себе як людина,тоді ніхто не буде його чіпати.....
13 Січня 2018, 18:35
.
13 Січня 2018, 18:51
Кого побили
13 Січня 2018, 18:56
і АТОшники і неАТОшники
13 Січня 2018, 19:02
малолітки дибільні.....випють по 20 грм,і носяться шукають жертв кому всипати
13 Січня 2018, 19:47
Дібіли. І
13 Січня 2018, 21:04
Вітя, крі того, що він атошник, дуже хороша і порядна людина. Він завжди допомагає іншим. На нього можна покластися. Не знаю, що могло вивести з рівноваги молодих пиятиків, оскільки Вітя дуже спокійний. Він більше мовчить ніж говорить.
13 Січня 2018, 21:52
Хто знає. що це за хлопці били?
13 Січня 2018, 22:05
а що робити в 1 ночі на заправці всі біди від того що понюхають і соваються.нашим людям потрібен комендантський час
14 Січня 2018, 00:20
Тих молодиків самих треба в АТО відправити, хай там свою крутість покажуть. Повідкуплювалися від армії і лазять ночами по заправках.
14 Січня 2018, 00:21
Є такі АТОшники які десь там в тилу сиділя зад свій навіть на вітер не виставляли а тепер прийшли і пальці віяло!!!! Ходять гранатами погрожують! Сама б таким добряче наваляла!
14 Січня 2018, 01:01
Я теж знаю таких атошніків. Всі їм винні.
14 Січня 2018, 12:23
бляха муха шо таке АТОвець і шо таке АТО поясніть ????
14 Січня 2018, 12:40
Ти Либідь? Чи дибіл?<br/>Напилися і побилися нетреба робити сенсацію року.
15 Січня 2018, 02:38
А ви не бачите як поводять себе учасники АТО? <br/>Понапиваються в барах і ходять до людей кидаються а я служив,а я воював,а ти взагалі хто?! Ти мені должен. Не був свідком тієї бійки але не здивуюся ні краплі якщо він сам до них почав пригати
15 Січня 2018, 02:45
да, знаєм таких хвальковитих ))))
15 Січня 2018, 10:15
я бачу є гумні! Хлопці АТО це герої ! іди сам посложи і будеш говорити! ти небачив що вони бачели
15 Січня 2018, 17:11
иди ити свою дупу погрий
15 Січня 2018, 17:38
мій дід пройшов2 світову і не кидався на людей бо він воював.якщо був в ато не означає.що не є зачинщиком сварки .
15 Січня 2018, 18:45
Люди схаменіться він воювавав чи купив посвідчення а діти які дали зачі щей постраждаюиь. І взагалі ого не пмшуть ког і хто.
15 Січня 2018, 18:45
Люди схаменіться він воювавав чи купив посвідчення а діти які дали зачі щей постраждаюиь. І взагалі ого не пмшуть ког і хто.
25 Січня 2018, 00:08
Є&quot;&quot;ать ви тут безграмотні зібралися!