Медреформа: обирати собі сімейних лікарів українці почнуть у квітні

13 Січня 2018, 10:32
4820

Старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги почнеться з квітня 2018 року, а наразі цей проект здійснюється в пілотному режимі.

Про це повідомляє Кордон з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я.

«Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронної системи охорони здоров’я», – зазначили у МОЗ.

У повідомленні наголошується, що комунальні заклади первинної допомоги у 2018 році повинні реорганізуватися у некомерційні комунальні підприємства. При цьому зазначається, що лише медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету.

У МОЗ також звернули увагу на те, що у 2018 році комунальні заклади первинної допомоги мають забезпечити комп’ютеризацію, обрати Медичну інформаційну систему (МІС) та підключитися до електронної системи охорони здоров’я, отримати електронні цифрові підписи для закладу та лікарів.

Також необхідно «привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення, забезпечити надання Першої медичної допомоги (ПМД) у вихідні, свята та для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному чи під час підвищення кваліфікації».

За інформацією МОЗ, у січні буде оголошено конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України, і «до липня НСЗУ буде утворена та розпочне роботу».

Коментарі
13 Січня 2018, 13:23
назвіть в рожищах хоч одного компетентного лікаря.з ким заключати договір один компетентний козак .але він травматолог
13 Січня 2018, 13:38
Ще пашков і малиш.далі повний абзац
13 Січня 2018, 13:52
А Малиш недолічити
13 Січня 2018, 13:53
філософськими фразами
13 Січня 2018, 13:54
Ні один з названих не компетентний. Козак всім дітям стремена призначає, хоч би там трохи складочки на ніжках не зійшлися, в Луцьку з нього сміються, а Пашков усім діагноз - ротовірусна інфекція ставить і зразу антибіотик. Нема сімейних нормальних
13 Січня 2018, 14:08
Шоб ви там не говорили на Пашкова - він справжній лікар. А свої особисті образи не треба виливати в коментарях. Скільки не зверталася до цього лікаря - завжди допомагав та виліковував. То швидше за все інші лікарі-нездари ллють бруд на нього із заздрості. Можливо, коли в чому в когось помилився, він не Бог, але це справжній лікар і Людина з великої букви. І повірте ,саме до нього будуть черги! І ви також до нього будете пхатися, тільки в коментарях будете срати.
13 Січня 2018, 14:10
От бачите, навіть, по коментах видно достойних лікарів - Козак, Пашков та Малиш. Більше ні про кого не згадали. Бо тільки кращих треба згноїти!
13 Січня 2018, 15:09
Нехай кожен починає з себе, лікарі-дурні, вчителі - дурні, нічого не роблять...То чого ВИ такі розумні не вчилися , щоб тим дурням показати на що ВИ варті. Ніхто нічого не робить... Так вони вчилися на те 5 або 7 років , щоб нічого не робити. Тільки справжні ДУРНІ можуть поливати брудом усіх...
13 Січня 2018, 15:11
чого ви всіх поливаєте брудом.кожна людина здатна помилитись.не кожному одна і та ж таблетка від голови поможе.так що краще помовчіть .в луцьку тоже такі ж лікарі тільки більше бабла даєте
13 Січня 2018, 16:54
У Луцьку залічать більше,ніж наш Пашков.Перевірено на собі,а те,що крім вище сказаних лікарів немає до кого звертатись,то це точно.
13 Січня 2018, 17:01
Пашков чудова людина і як фахівець!!
13 Січня 2018, 18:50
Але ці лікарі хіба будуть сімейними? Сімейними будуть терапевти, чи в кого там зараз висять такі таблички?... Кметюк і компані... От з цих, з ким би ви уклали договір? Особисто я навіть не знаю, що вони можуть вилікувати... Коли самі залікують до півсмерті, лише тоді відвправлять до спеціаліста?...
13 Січня 2018, 20:03
А вера михайлівна - терапевт !!! Нормальний лікар
13 Січня 2018, 21:04
В нас на Дубищах,взагалі нема нормальних лікарів-терапевтів,одні алкаші(вже в 9 ранку сидить залєплєний)а Венедіктова все що вміє то каже "більше пий і пісяй"від всіх хвороб
13 Січня 2018, 22:37
Да в Рожище немає до кого звертатися. Ну хіба що Соловей і Пашков ще. Про Дубище взагалі мовчу.... а на рахунок Козака то він слабкий спеціаліст. Але говорити багато вміє ще й може нахамити. Переломи прості, гіпси то він ще вміє накладати. А щось серйозніше з суглобами то він взагалі - дуб. Добре що хоть є кому гіпси накладати в Рожище
13 Січня 2018, 22:37
Да в Рожище немає до кого звертатися. Ну хіба що Соловей і Пашков ще. Про Дубище взагалі мовчу.... а на рахунок Козака то він слабкий спеціаліст. Але говорити багато вміє ще й може нахамити. Переломи прості, гіпси то він ще вміє накладати. А щось серйозніше з суглобами то він взагалі - дуб. Добре що хоть є кому гіпси накладати в Рожище
13 Січня 2018, 23:46
Всього чєрєз жопу, платна медицина наше всьо, нормальні страхові і так далі, а не така срака
14 Січня 2018, 12:07
зі святом багато людей сьогодні живі святкують завдяки пашкову .хай Бог йому дає сил наснаги здоровя маленьких діток приводять лише до нього а антибіотики необхідні всі летальні випадки через те.що їх не приймали .а це все заздрощі на нього колеги косо дивляться.всі його шукають в поліклініці.я вам дякую за допомогу
14 Січня 2018, 17:34
Хтось захоче, щоб його сімейним лікарем став Кметюк?
14 Січня 2018, 22:16
Завдяки Віктору Миколайовичу Пашкову моя дитина залишилася живою і здоровою, лише він зміг поставити правильний діагноз. Доземний уклін цій людині. Дякую! Інші лікарі можливо теж в чомусь не погані, але ми прості люди не маємо про них інформації. Просимо редакцію опублікувати список лікарів Рожищенського району, з якими можна буде укладати угоди. Просимо вичерпно і наперед, щоб ознайомитися, можливо відвідати даного лікаря. Як я розумію ні Пашков, ні Соловей це заввідділенням і з ними угоди не можна буде укладати?!! Так чи ні? Дайте роз'яснення! Дякую усім людям - лікарям та медсестрам, санітаркам, які добросовісно виконують свою роботу! Лише страшно, що зараз ідуть навчатися на ці спеціальності учні-випускники, які так сяк навчалися в школі, от і виходить такий сякий спеціаліст, а не фахівець.... Просили б лікарів із фото!!!!
16 Січня 2018, 17:55
Так не хочеться хворіти в попадати до таких лікарів як Кметюк