Рожищенський суд покарав хлопців за розбиті урни та лавочки

09 Січня 2018, 18:22
6380

У Рожищенському суді відбулися слухання справ щодо осіб, які побили урни та лавочки в місті Рожище.

Нагадаємо, в ніч з 5 на 6 грудня невідомі зловмисники вкотре здійснили черговий акт вандалізму: в парку біля міської ради повиривали, побили сміттєві урни та повкидали в ставок, вкотре зламали дитячу гірку, а у парку біля Богдана Хмельницького - потрощили лавочки. Шкодниками виявилися зовсім юні особи.

Суддя Рожищенського районного суду Волинської області Іван Сіліч, розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності причетних осіб. 

В судовому засіданні хлопці визнали себе винними у вчиненні дрібного хуліганства та щиро розкаялися. Про це йдеться в Постановах Єдиного державного реєстру судових рішень.

Отож, суд постановив визнати винними у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП та зобов'язав накласти на неповнолітніх осіб адміністративні стягнення у виді громадських робіт на строк 50 (пятдесят) годин, а також зобов'язав батьків сплатити штраф в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 (пятдесят одна) грн. Повнолітньому студенту Рожищенського ветколеджу доведеться відпрацьовувати 60 годин. 

1


 

Коментарі
09 Січня 2018, 20:38
самий гуманний.)))))
09 Січня 2018, 21:47
Завтра Сіліча на дошку пошани , і скажуть що він самий чесний))))))))))
09 Січня 2018, 22:13
Завтра самого справедливого Сіліча в Верховний СУД на повишеніє)))))))))
09 Січня 2018, 22:19
а чому не пишуть прізвища.хай батьки гордяться синами .а тепер можна розгромити все місто і 51 гр штраф і прізвища не надрукують .вперед вандали.сіліч оправдає
09 Січня 2018, 22:38
скільки лавочок побили в 2 рази більше поставити по місту ото штраф а не 51 грн
09 Січня 2018, 22:58
Збитки місту хто відшкодує????? Може Ви за свою гуманність!!!!!!! Нічого в нашій Країні не змінилось. Хай ламають і трощать дальше, батьки відкуплять.
09 Січня 2018, 23:01
Це що за брєдняк? Фіг з тими грошима, на 2 місяці вулиці прибирати тих ... або їх батьків, це нічого що це гроші платників податків? А поламаний дорошній знак це 15 гривень?
09 Січня 2018, 23:25
А що,новин більше ніяких немає в місті? Краще про розбиті дороги написали б,які ніхто не ремонтує.
10 Січня 2018, 00:15
а то через через такі штрафи у нас такі дороги
10 Січня 2018, 00:26
а для чого дороги ремонтувати? адже все трощать, розбивають і вам це подобається, давайте дальше будемо так жити- все тільки руйнувати і шукати інші новини......Пам"ятаю відремонтовану дорогу на Сокіл, а що тепер? і не тільки там. Тим людям, які своїми руками нічого не зробили, не шкода чужої праці, вони її не цінують, вони і надалі будуть все нищити. А ще при можливості заробити гроші, то тоді ніяких перешкод, я маю на увазі пісок, всі хочуть вижати гроші, а дальше це вже проблеми інших людей. Отак і живемо. А ці малолітні хулігани не зроблять висновків, легко їм все пройшло, вони і дальше будуть трощити, тільки вже в більших розмірах.........
10 Січня 2018, 01:04
51 гривня штрафу - це дуже круто. хай все трощать,
10 Січня 2018, 01:24
І до чого ти це написало? Прошу факти, докази. Лушпень.
10 Січня 2018, 01:28
Сіліч Суддя хуліган, він водіїв п'яних виправдовує
10 Січня 2018, 05:27
То все прикольно шо в коментах пишуть <br/>Но шо за &quot;адекватна &quot; реакція , тако збоку почитати то виходить шо бидло шось там поламало , а тут прийшло бидло і обізвало бидло бидлом <br/>Я нікого не захищаю , просто подумайте про дітей і поставте на їх місце своїх <br/>де гарантія , що завтра таке з вашими не повторитись ?<br/>і тоді будите писати типу &quot; Давай газетка фамілії і фоторгафії &quot; шо б вашим дітям потім голову розбили ?<br/>Думайте трохі , а потім пишіть і чи варто писати
10 Січня 2018, 09:04
Ми як платники податків заплатили за лавочки тоді вандали їх поламали ми знов з податків заплатили поліції щоб їх зловили тоді заплатили судді щоб їх засудив і після вироку нам повернулась якась сота частина затрачених грошей і ми знов своїми податками відновлюєм парк а вандали його знов ламають . От така в нас УКРАЇНА. Цікаво який вирок був якби це зробили на подвірї судді .
10 Січня 2018, 10:09
Якби це сталось з моєю дитиною хай би писали в газеті данні! Треба дітей вчити! Я думаю тим батькам які виховують власних дітей таке не страшно бо вони такого не зроблять! Звикли як завжди все &quot;шито-крито&quot;! Хайби пальцем на &quot;Красавців&quot; потицяли! Молодь посміялась а бабці головами помахали от тоді і думали б інші! Не розумію до чого коментарі тут про дорогу? Зараз не про це мова! Отак і звикли мову з проблеми на проблему переводити і писати тут бридоту! Стосовно Сіліча скажу що мала вже судові розбірки з його участю! Правда була на моїй стороні опоненти не змогли його підкупити! Рішення було винесено справедливе! Вам би лиш когось винного знайти і обісрати! А що ви самі для себе, для міста, для власної вулиці зробили? Написали 5 дибільних коментів про дороги і суддю хабарника! Ну молодці однозначно! Думаю люди які хочу зробити власне життя кращим не сидять по той бік екрану а чогось тобиваються!
10 Січня 2018, 11:41
Ну от нехай громадські роботи відпрацьовують тим що поремонтують те що потрощили
10 Січня 2018, 13:14
51 грн, в наш час не гроші. 50 год громадських робіт - відпрацюють, а от хто і за які кошти буде відновлювати, те що вони не зуміли зберегти......??????????????????????
10 Січня 2018, 21:56
пишіть в ВК - https://vk.com/id461130501, кому цікаво взнати, хто це