Газон, тротуар та «зебра»: як паркуються напередодні Різдва у Рожищі

05 Січня 2018, 14:18
6289

Незважаючи на значні штрафи за неправильну парковку, порушників вистачає навіть в центрі Рожища. Тому рубрика «Без правил та культури» досі актуальна.

«Я розумію, Різдво, всі поспішають купити щось до свята, припаркуватися нема де, але чому я можу поставити машину аж за ринком Безверхого і пройтися в центр, а інші ні?, - пише читач, який надіслав фото «припаркованих» автомобілів на електронну пошту інтернет-видання Район.Рожище. - Прикро, що працівники поліції на це неподобство не зважають. Адже не раз проїздили повз от таких «розумних водіїв». Виходить штрафують тільки неугодних? Чи як це розуміти?».

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Так, так, і пішоходам теж. Зміни починаються локально, й саме з вас.

1



4


 

Коментарі
05 Січня 2018, 16:28
Добавте будь-ласка дане фото. Дякую.<br/><br/>http://i.piccy.info/i9/b55a705c1272bab761df7afeb5f91590/1515155237/295904/1210349/IMG_20171012_125613.jpg
05 Січня 2018, 16:31
&lt;p&gt;Коли це було? Там ще дерева зелені? Присилайте вчасно! Думаємо, всі, хто захоче перейдуть за вашим посиланням!&lt;/p&gt;
05 Січня 2018, 16:35
12.10.2017 року, а що є різниця в часі, то показує культуру. Дякую і на тому.
05 Січня 2018, 16:45
Безумовно, час не показує культуру. Але ж, погодьтеся, не будемо зараз збирати за рік всі фото які ми маємо. Сьогодні на сьогодні. Надіємося на співпрацю!
05 Січня 2018, 18:16
Шановний Дулюк просимо добавити фото, яке просять.
05 Січня 2018, 20:27
А чому нема фото біля поліції,як паркуються на тротуарі самі законопослушні громадяни Рожищ?З дитячою коляскою треба обходоти по дорозі.
05 Січня 2018, 20:29
А ви надсилали таке фото?
05 Січня 2018, 20:48
Як буде , обов'язково надішлю.
05 Січня 2018, 22:09
машинку друкувати НЕМОЖНА!!!!!! Це лікарська ! Терапевтична (!). То Алі-Шах на терміновий виклик приїхала!!!!!!!!!!!!!!!!!
05 Січня 2018, 22:10
А навіщо закрили номерні знаки??? Хай народ знає своїх героїв!!! Це зафіксований факт, це ж не вдома в них сфоткано
05 Січня 2018, 22:21
на 100% ПІДТРИМУЮ!
05 Січня 2018, 23:31
а хіба є нормальні парковки
05 Січня 2018, 23:31
Влада це до Вас,де парковка?
06 Січня 2018, 00:18
А навіщо той парк там все витоптана трава зробіть там парковку для видів
06 Січня 2018, 00:19
Є Правила дорлжнього руху. При чому тут є чи немає парковки. Я сьогодні припаркувався в районі центру і не порушував правила. Правда довелось мішок картоплі пронести метрів двісті. Штрафувати всіх підряд і буде результат.
06 Січня 2018, 00:20
Зробіть парковку
06 Січня 2018, 00:26
Коли почнуть штрафувати пішоходів, які не поважають інших учасників руху...
06 Січня 2018, 00:29
Добре що ти такий шустрий і найшов місце на парковку.Молодець.Хороший хлопчик.
06 Січня 2018, 01:56
ди дебіл безграмотний.не вмієш їздити не вмієш паркуватись а штрафувати будем пасажирів
06 Січня 2018, 10:58
Проблема в тому що немає культури і поваги. Хоча ми відрізняємось від сходу в позитивну сторону (приїжали друзі кажуть вас тут всі чемні поважають один одного) а от від тої самої Польщі далеко відстаємо. Давайте не сваритись почнем бути самокретичними робити зауваження а не срати, щоб порушник не озлоблювався. Просто станем добрішими....
06 Січня 2018, 11:11
Запрошуєм на парковку, Безверхого, Волощука.
06 Січня 2018, 11:11
Є парковки в Рожищі: у Волощука, у Безверхого. Як часто ви туди їздили паркуватися? А ніколи! Бо ж то до базару треба йти ще скільки. Але з краще засрати центр, когось звинувачувати, що нема де паркуватися. А що в центрі навісну вам парковку мають зробити? Взагалі маю пропозицію центр перекрити для автомобілів. Там діти від 4 школи перейтти дорогу по зебрі не можуть, бо круті водії не призупиняться щоб пропустити!
06 Січня 2018, 20:13
а чорненька хюндай працівника роти супроводу якщо не помиляюсь.
06 Січня 2018, 22:03
Ох який ти грамотний.
06 Січня 2018, 22:19
Та ні,він вже іншу купив
06 Січня 2018, 23:40
Нащо це все? Який резон,все однаково .....
07 Січня 2018, 10:47
А люди перед святом немають чим зайнятися.Нашому народу дай когось тільки обісрати,а якби могли то позагризали один одного.Наш народ став таким ненависним.Но є ці фото,но неправильно припарковані машини!!! І шо стого це шось міняє.Це вже сталося.Написали вже про це.Для чого ці коментарі.