Найкращі учні Рожищенського району отримали нагороди

04 Січня 2018, 07:53
7462

В Будинку дитячої творчості вшанували кращих учнів – переможців районних олімпіад з базових предметів.

У святковий зал з гарним настроєм завітали діти з усіх куточків району. Привітати школярів з перемогою прийшли представники виконавчої влади району: заступник голови райдержадміністрації та Інна Сергійчук та начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації Ігор Кузава.

Про це повідомляє прес-служба Рожищенської РДА.

«Бажаю вам сумлінно і старанно вчитися, перемагати, відстоювати честь району на обласному, а якщо пощастить – на всеукраїнському рівні, адже саме ви наше майбутнє. Вітаю вас з перемогою! Бажаю здоров'я, наснаги, бажання вчитися новому і пізнавати світ», - привітала учнів заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук.

До олімпіад учні підготувалися сумлінно, удосконалювали знання не з одного, а з кількох предметів. Найкращий результат в учениці 9 класу НВК №4 Тетяни Синьої. Вона здобула призові місця на олімпіадах з 5 предметів.  

Всі учасники районних олімпіад отримали грамоти та заохочувальні призи: подарункові сертифікати та солодкі подарунки.







 

Коментарі
04 Січня 2018, 10:25
А чим ще займається сергійчучка крім нагороджені?!
04 Січня 2018, 11:16
Де жовті сапоги?!
04 Січня 2018, 14:04
А хдоров'я дитини-цн вже ніщо,Хвалитись тут нема чого взяли одну дитину і їздять на тій.Учениця молодчинка.Нехай Бог повертає їй здоров'я затраене в цих нікому непотрібних олімпіадах.А знання хто хоче мати ,буде мати без олімпіад.
04 Січня 2018, 14:40
Діти на концерті сидять якісь невеселі
04 Січня 2018, 15:14
Згідна з батьками
04 Січня 2018, 15:18
Щож так сухо. Тож діти. Напишіть про всіх. І села і невеликі школи. А то чомусьна дурне більш уваги
04 Січня 2018, 16:00
Туди Новосад притулилася??? До освіти ж не має ніякого відношення. От не знає баба де себе ще показати, вже й між дітей влізла.
04 Січня 2018, 17:03
Танюна, ти велика молодчина! Бажаю успіхів на обласному етапі. Я впевнений, що тобі не надто тяжко даються ті 5 предметів з яких ти отримала 1 місця. Побільше б таких учнів!
04 Січня 2018, 17:44
А де ви тут Новосад побачили? Може вже вона вам сниться чи привиджується? А може у вас параноя? Тоді не пишіть коментарі, не тратьте часу, бігом до психіатра.........Мені вас жаль.
04 Січня 2018, 20:21
А ви перейдіть на першоджерело.
04 Січня 2018, 20:36
"Хоч якась від вас користь..." Дуже сумно, що є люди, які отак відзиваються про вчителів! Напевно, Ви забули, хто протягом 10 років вчив Вас писати, читати і рахувати.
04 Січня 2018, 21:37
Йдіть ви ,ваші діти, внуки працювати вчителем,тоді інакше будете писати .Поганому танцюристу завжди щось мішає.
04 Січня 2018, 21:47
Хотілося б знати, а переможців районних олімпіад за зайняті треті місця не запрошували на свято?
04 Січня 2018, 23:02
Дійсно, сухенька стаття, чомусь про Інну Сергійчук та Ігоря Кузаву.<br/>Напишіть прізвища переможців, з якої школи, хто вчитель. Не зашкодило б коротеньке інтерв'ю в переможців взяти та в їхніх наставників.<br/> Хтось, прочитавши, позаздрить, а інший візьме приклад. І замість того, щоб грати комп'ютерні ігри чи курити за школою,- хтось з дітей підтягнеться в навчанні.<br/>А Тетяна Синя молодець! Грецьке прислів'я гласить: &quot;Коріння науки гірке, а плоди солодкі&quot;. Хоча для талановитих та наполегливих дітей і коріння науки солодке.
04 Січня 2018, 23:43
ой ви певно вчителька і образились.але це гірка правда за нової програми вчителі нічого не роблять а зарплати по 6 тис без категорії.а якщо проблеми то пропонують репетиторство.то хай залучають діток до навчання
04 Січня 2018, 23:46
добре .що хоч трішки є талановитих дітей.а вчителі своїх грошей не відпрацьовують сповна.
04 Січня 2018, 23:57
А ви натисніть на мишкою на жовтенькі буквочки і потрапите на сайт РДА і там, найперше, в усій красі Новосад! Вже своїм очам ви ж таки повірите.
05 Січня 2018, 09:25
А як же без новосадихі роботою нема коли займатись або п'янки або утрінікі!!!
05 Січня 2018, 16:38
Молодці! Мотивуйте і дітей надалі!
05 Січня 2018, 20:03
Дуже гарна нагода настроїти наших школярів до серйозних випробувань на обласних олімпіадах! Наші діти - найкращі! Молодці! Саме їм будувати майбутнє країни, підіймати її!<br/> А для ображених на вчителів: &quot;Якщо ви прочитали цей текст - подякуйте за це своїм вчителям!&quot;- одна із заповідей Біла Гейтса.
05 Січня 2018, 21:43
То що ніхто так і не знає, кого з дітей-переможців районних олімпіад запрошували на свято. Може, лише, хто зайняв перші місця? Бо в моєї дитини реакція на репортаж була така: на наступний рік не піду, бо третє місце не рахують за призове. Якась протилежна мотивація вийшла. Може, дорослі не все педагогічно грамотно зробили? Як думаєте?
05 Січня 2018, 22:03
Переможці-1 місця.призери-2та 3. Сказано про вшанування переможців.
06 Січня 2018, 00:10
Дякуємо, тепер зрозуміло, хто такі переможці. Поясню дитині. Хочеться смайлика додати.
07 Січня 2018, 18:00
я там є