Рожищенський краєзнавчий музей матиме нового керівника

27 Грудня 2017, 17:30
Рожищенський краєзнавчий музей 3495 Джерело: at.ua
Рожищенський краєзнавчий музей

У Рожищі оголосили конкурс на посаду директора Рожищенського районного краєзнавчого музею з 27 грудня.

Про це повідомили під час сесії райради у середу, 27 грудня.

Конкурс проведуть у зв’язку з тим, що 13 лютого 2018 року закінчується термін дії контракту з нинішнім директором музею Надією Стасюк.

Голові районної ради Андрію Музиці доручили видати розпорядження про створення комісії з жеребкування для відбору кандидатур від громадських організацій у сфері культури та про затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Секретарем комісії по проведенню конкурсного добору на посаду директора краєзнавчого музею буде головний спеціаліст відділу з питань організаційного забезпечення діяльності райради Олена Стасюк.

До складу конкурсної комісії делегуватимуть депутатів Віталія Ковальчука та Володимира Паламаря, головного спеціаліста-юриста загального відділу райради Світлану Шибуню.

Коментарі
27 Грудня 2017, 22:54
треба було ще кількість комісії затвердити - 5 осіб. А то зараз знов за 25 понавпихують, хоч воно і невпихуємо, знов не того кого треба комісія обере і знов в суди- пішли, поїхали.
27 Грудня 2017, 23:13
А що Паламар АС?
28 Грудня 2017, 01:17
І скільки коштує стати директором музею при новій владі?
28 Грудня 2017, 01:59
Паламар - депутат районної ради, подобається це комусь, чи ні, але він такий самий депутат, як і Гайворонська , Новосад і Кметюк. Просто порядніший на кілька порядків. І не буде по двадцять раз поспіль міняти свою думку і позицію. І хоч покусайте тут мене і його за компанію, ситуацію це не змінить.
28 Грудня 2017, 08:10
Хай ту порядність покаже по відношенню до своїх покинутих дітей.
28 Грудня 2017, 10:38
<p>Що да, то да. Вчора на цьому сайті була розміщена публікація про найбільшого боржника по аліментах по Рожищенському району. То часом не про доблесного депутата ?????</p>
28 Грудня 2017, 16:32
гордитись , "БАТЬКУ" треба такими синами та донею...
28 Грудня 2017, 20:47
йолоп включи мозги.в офіційно працевлаштованої людини в першу чергу вираховують заборгованість по аліментах. а ще ліпше звернись в виконавчу.там дадуть вичерпну відповідь. чи слабо ?
29 Грудня 2017, 01:10
Розтікається мислью по дрєву? Бо їй крепко Паламар поперек горла стоїть. Заспокойся, жінко, або своїх шавок заспокой. Бо діти є в усіх, ти ж пам'ятаєш?
29 Грудня 2017, 18:06
Горбач точно не платить елементи колишній дружині.А тепер в нього нова пасія в Луцьку зявилася.