Андрій Музика «надіслав» фейкову інформацію депутатам райради

27 Грудня 2017, 15:00
Андрій Музика та Інна Гайворонска 4538
Андрій Музика та Інна Гайворонска

Голова Рожищенської районної ради Андрій Музика заявив, що депутатам ради надсилають ніби від нього фальсифіковану інформацію.

Про це він ствердив на сесії райради у середу, 27 грудня.

«Хтось ніби від мого імені надіслав фальшиву інформацію декільком депутатам Рожищенської ради з електронної пошти подібної на мою. Лише змінена одна буква. Звичайно, страху немає. Тобто інформації для роботи СБУ нема», – розповів Андрій Музика.

Інформацію подали ніби від імені голови райради. Тому очільник звернувся до національної поліції, щоб вони провели розслідування і перевірили, хто таке робить під фейковою адресою від імені Андрія Музики.

Музика запевнив, що подав заяву в поліцію, яка займеться цим питанням.

«Якщо отримуєте інформацію, то перевіряйте уважно, чи це, дійсно, є назва або адреса районної ради, тому що наступного разу можуть надіслати якісь віруси чи будь-що інше», – додав очільник ради обранцям громади.

 

Коментарі
27 Грудня 2017, 18:13
Андрій Євгенович, а Ви в сусідки по парті запитайте.. вона про все в курсе ))
27 Грудня 2017, 21:30
Звичайно вже є кандидатура,яка буде мати більшість в районній раді.Взагалі ця людина задовільнить більшість в районній раді і законодавча і виконавча гілка влади хоча би трохи запрацює на благо нашого району.Все залежить чи та людина покине своє місце постійне роботи чи ні
27 Грудня 2017, 21:36
Інна Михайлівна зараз все в руках.Ваш кандидат задовільнить всіх,заберіть же його з тієї освіти.
28 Грудня 2017, 01:26
Сьогодні на сесії вже побачили, що в Інни Михайлівни нічого немає в руках. Тонка кишка. Ми депутати знаємо її з Новосадихою гру. Ой загрались ви дівчата загрались................... Цей цирк вже всім смердить.
28 Грудня 2017, 02:01
Ви про нікончука, чи новосад?
28 Грудня 2017, 02:02
Шановні мєчтатєлі, мєчтайте))
28 Грудня 2017, 02:03
Того кандидата треба з культури забирати, точно всіх задовільнить.
28 Грудня 2017, 08:07
Цікаво що то за інформація така була
29 Грудня 2017, 10:48
Чому Андрій Євгенович не озвучив ту інформацію???
29 Грудня 2017, 22:17
Та там все на мазі. Гайворонська в бюджеті дала відкат Музиці аж 2,3 міліона на 11 людей. Для порівняна на 150 людей в культурі виділили 10 млн. на рік. Так живемо, рука руку миє
30 Грудня 2017, 17:55
як вони задовбали..всіх за грати і грати грати грати...
30 Грудня 2017, 19:15
Та там депутати лохи їх можна грати і розводити шо Музика з Гайворонською і роблять
30 Грудня 2017, 19:39
Там інфа конкретна. Стоїть питання скільки в нього зарплата 14 000 чи 21 000 тисяча. А він дурня включає.
30 Грудня 2017, 20:38
скоро буде новий голова ода велика патріотка забуде свободу , рух батьківшину, удар, упа,солідарність буде себе захищати бо вона - регіоналка
30 Грудня 2017, 23:16
Отой Андрійко який буряки кидав таку зарплату має. За які такі заслуги. Що він зробив за весь час?
31 Грудня 2017, 02:00
Соплі жував, та ще й власний дім за рахунок району будує, разом з таляном, а дулюк помагає