Позачергова сесія Рожищенської райради, на якій мали реорганізувати культуру, не відбулася

15 Грудня 2017, 15:50
7122

Сесія не відбулася, через те, що депутати не проголосували за порядок денний.

У п'ятницю, 15 грудня, мала б відбутися двадцять сьома позачергова сесія Рожищенської районної ради сьомого скликання.

Але, ще на початку засідання в сесійній залі районної ради було гаряче від дискусій та кинутих реплік.

2

Депутатка Тетяна Новосад висловили свої думки з приводу винесених питань на порядок денний стверджуючи, що їх розгляд, буцімто, суперечить законодавству про культуру. А зі слів голови РДА Інни Гайворонської випливало, що питання не пройшли відповідної процедури та не були розглянути на комісії. На що відразу чиновниця отримала заперечення від депутатів, які розглядали їх напередодні. 

1

Нагадаємо, на позачерговій сесії мали розглядати питання про реорганізацію шляхом злиття комунальної установи «Рожищенський районний дім «Просвіта» і комунальної установи «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» та утворення комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр», про затвердження статуту комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр» та про затвердження структури та граничної чисельності штатних одиниць комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр».

Тож, коли справа дійшла до голосування за порядок денний, деякі депутати вирішили не віддавати свій голос. В результаті - сесія не відбулася.

Прокоментувати ситуацію журналісти Район.Рожище попросили депутата районної ради від партії «Об'єднання «Самопоміч» Руслана Хомича, який пояснив, чому винесені на сесію питання викликали такий ажіотаж в сесійній залі. 

Коментарі
15 Грудня 2017, 18:02
в АТО Горбача
15 Грудня 2017, 18:05
ревізію і НАБУ в культуру
15 Грудня 2017, 18:19
А керівником нової структури слід обрати Паламаря або Дулюка. Отоді настане спокій....
15 Грудня 2017, 18:21
чхали на всіх Тетяна і Ко.ось вам і зрив сесії де переважають амбіції над здоровим глуздом. з понеділка "просвіта" запрацює на "благо " по новому. гурти "писанка " і "любо" запршують всіх бажаючих............
15 Грудня 2017, 18:24
знімаю свою кандидатуру
15 Грудня 2017, 19:08
Революційна ситуація: Низи не хочуть жити по старому, а верхи не можуть управляти по-новому". Без революційних змін в райраді не бачити бюджету 2018 р.
15 Грудня 2017, 19:14
Аце вже напевно Музика і Толян прийшла ваша розплата за вашу "підтримку" про звіт голови РДА,коли ви зробили гарну справу-ВАМ ПАРТІЯ СКАЗАЛА.І Тут напевно політика задіяна.Хіба хтось думає про благо району-Одиниці,які сидять в районній раді.Одна справа вже дійшла до суду,якби сьогодні було все вирішено позитивно і знову суди.А більшість депутатів мало обізнані в юридично.Один Паламар тут тільки АС.
15 Грудня 2017, 19:14
І я знімаю свою кандидатуру
15 Грудня 2017, 20:31
мафія......
15 Грудня 2017, 20:32
Я настільки грамотний, що ви мені не цікаві.. Жарт.. А якщо серйозно то я рахую його порядною людиною, високоморальною, освідченою цілком достойно щоб очолити цей заклад
15 Грудня 2017, 20:45
та штучка керувати хоче райрадою і депутатами. щоб любий був зх нею.
15 Грудня 2017, 20:58
То можете шановні присутні тільки представити що цей начальник культури виробляє працівникам.Без скандалів не може жити.
15 Грудня 2017, 21:14
Танька доскачиться ...скоро
15 Грудня 2017, 21:30
Хто у вас редактор?? Слово "депутатка", можуть вживати бабульки на базарі, або діти до 6-го класу, якщо не помиляюсь (після шостого, хто хоч трішки вчив, говорять правильно) . Ваші кореспонденти повинні мати хоч базовий рівень знань з української мови.
15 Грудня 2017, 21:37
Не може твоя макітра здорових думок висловлювати. Мелеш, як з переляку. Ти хоч розумієш скільки Танька грошей на культурі відмиває. І не треба молоти, що культура фінансується по залишковому принципу. Міняли опалення в Просвіті і Танька собі за одно зробила!
15 Грудня 2017, 21:46
Дві ку-ви сьогодні дали жару, щоб тільки Танькин є-усь став директором.
15 Грудня 2017, 21:50
<p>Шановні, перш, ніж когось ображати, радимо поцікавитися таким терміном, як "фемінітиви". А тоді поговоримо про "базовий рівень знань з української мови". Свідома чи не свідома відмова від вживання фемінітивів – спадок нашого радянського минулого, коли всі були одне одному товаришами)))))))))</p>
15 Грудня 2017, 22:04
здуріти можна! Бабульки і діти до 6 класу знають краще, ніж ти, яке хоче ще комусь носа втерти. Тупайло! Правильно написав?
15 Грудня 2017, 22:19
Ревізора треба в культуру і тоді 100% Танька буде в клітці..... Думаєте чого вона так міцно тримається ще Горбача хоче всунити на директора ? Щоб і надалі грабувати кошти в держави, давати премії....... бо їй скільки не дай то буде мало . Це брехлива ,фальшива людина одним словом інтриганка.
15 Грудня 2017, 22:19
Та заберіть цих савчуковських самок з району. Куди по далі. Можна навіть в Київ. Тільки далі від Рожища. Ну не можна керувати районом статевими органами!!! Ви бачили на сесії Таньку? Та верещала, як самка собаки і період гострої потреби любові.
15 Грудня 2017, 22:20
Виборці зрозумійте що Гайворонська проти реорганізації цього закладу оце депутат
15 Грудня 2017, 22:28
Молодці давно треба порядок навести в культурі , Горбача треба гнати давно вже він себе в Луцьку показав хто він є хто......... Це шахрай,брехун 1 категорії...... ми думаємо що ви це вже зрозуміли
15 Грудня 2017, 22:42
<p>ти краще свого сина культури навчи. А не верещиш перед депутатами. Подивися чим він по вівторках займається? Чи ходить в школу? Розпитай як він кофтинку вкрав на гуманітарці.... всі зглядалися на нещасного і бідного... шо премії не хватило дитини одягнути? Займися своїм чадом а то скоро поліція займеться</p>
15 Грудня 2017, 22:49
Якщо брати до уваги Танькине депутатство за вуха притягнуте, то її округ Ворончин!!!! Хай за них і розпинається! Агов!!! Виборці з Ворончина і Студинь, запитайте свого дупутата чим вона займається, висловіть їй вже недовіру якусь. А то проявила себе сьогодні вона як ч-о позорне. Цей писклявий репет досі в вухах стоїть. А може й добре, що так сталося, нарешті всі побачили яка вона насправді Горгона, а то прикидалася солодкоголосою німфою.
15 Грудня 2017, 22:53
Повна децентралізація культури
15 Грудня 2017, 23:18
А чому не можна дійсно перевірити цих людей, Горбача&Новосад. Повинна ж бути якась комплексна перевірка: премії, відрядні, лікарняні (зустрічна перевірка, записи в картках, результати аналізів, призначені процедури та медикаменти), ремонт (співставити суму перерахованих грошей з реально вартістю такої роботи та матеріалів) і тому подібне. Видно ж неозброєним оком - аферисти! Але думає Таня, що як філюка за яя злапала, то всі суди їй по (ценз).
15 Грудня 2017, 23:29
фінансова перевіреа потрібна,. стане тихенька як янголочок.
15 Грудня 2017, 23:33
Здивувала позиція депутатів фракції УКРОП. Чому голова фракції Кметюк О.М, з такою полум'яною промовою виступив на підтримку голови РДА? Цікаво, що пообіцяла Гайворонська Кметюку за таку позицію?
15 Грудня 2017, 23:43
<p>Та знаєте, тій Танці ці всі коментарі до одного місця.. а от зайнятись їхніми ділами давно потрібно!!</p>
15 Грудня 2017, 23:48
Кметюкова дружина вже остаточно не буде директором БДТ
15 Грудня 2017, 23:55
Гайворонська Кметюку пообіцяла Почесну грамоту.
16 Грудня 2017, 00:00
накінець рожищани почали думати. свою людину треба . кметюк - не вилікував вона не навчила
16 Грудня 2017, 00:18
&quot;Реформи&quot; в галузі культури Рожищенського району. <br/> Сьогодні, 15 грудня 2017 року, на позачергову сесію районної ради було винесено питання про реорганізацію шляхом злиття двох районних закладів культури (Районний музей та РД &quot;Просвіта&quot;) і створення на їх основі одного. Дана пропозиція була подана в районну раду в.о. директора РД &quot;Просвіта&quot; Лідією Романюк. Перед сесійним засіданням 15 грудня 2017 року дане питання було проаналізовано лише трьома членами постійної комісії районної ради з питань комунального майна, а саме Володимиром Паламарем, Оксаною Філіпчук та Сергієм Дунцем. <br/> Тому не дивним стала негативна реакція депутатів районної ради на внесення вазаних питань до порядку денного через порушення порядку їх підготовки та обговорення. Обурує те, що працівники апарату районної ради здійснили спробу &quot;підкинути&quot; депутатам проекти завідомо неправомірних рішень. Я певна що вони були свідомі того, що рішення щодо реформації закладів культури не можна приймати без погодження Міністерства культури України (ч.3 ст. 22 ЗУ &quot;Про культуру&quot;, п. 13 постанови КМУ № 984 від 24.10.12 «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури»). <br/> Дуже приємно, що депутати районної ради фракції БПП &quot;Солідарність&quot;, Свобода, Радикальна партія, УКРОПу та інші не дозволили розгляд завідомо неправомірних рішень.
16 Грудня 2017, 00:22
Треба було в такому випатку поліцію викликати .Який позор,щоб так грабували культури і не купити дитині одягнутись,Таню тобі не соромно що твоя дитина обкрадає магазин?Люди добрі ви недивуйтеся яка мати такі і діти..
16 Грудня 2017, 00:49
http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/46354-pro-biblioteki-govorili-na-naradi-rozhishchenskoyi-raiderzhadministratsiyi
16 Грудня 2017, 01:02
ревізію в культуру
16 Грудня 2017, 01:15
Танька це кумональний заклад а не державний напилася то іди спати.
16 Грудня 2017, 01:37
На моє глибоке переконання пані голова РДА свідомо маніпулює фактами у свою користь, цього від неї не забереш, благо є &quot;достойний учитель&quot;.<br/>Якщо проаналізувати проект рішення райради, то в ньому нема ні найменшого натяку про виключення згаданих закладів культури з базової мережі закладів культури Рожищенського району (до речі перелік закладів культури включених до базовою мережі затверджувала своїм рішенням районна рада 6 скликання), тоді виникає питання, чому та ж районна рада не вправі змінити своє ж рішення?<br/>При всьому, що згідно проекту рішення всі члени трудових колективів РД &quot;Просвіта&quot; і &quot;Краєзнавчого музею&quot; залишались на своїх місцях.<br/>За логікою подій, якби райрада сьогодні прийняла рішення, то як наслідок тоді було б звернення до Мінкульту про виключення двох закладів культури з мережі і про включення нового закладу.<br/>Але розпорядження голови по Горбачу, як голова райради озвучив на сесії, прийняте, проте воно має бути схвалене сесією чи не схвалене...<br/>До речі пан Горбач не з'явився ні на роботу, ні для ознайомлення з розпорядженням, мотив зрозумілий, знову ж таки зі слів пані Новосад, яка пообіцяла Музиці відкрити на нього кримінальну справу, за що? А за невиконання рішення суду (контракт не підписано - рішення суду не виконано).<br/>Так от шановні мешканці району - робіть висновки...<br/>P.S. Вибачте за багато букв )))
16 Грудня 2017, 02:05
З буквами все ок! І головне вони всі на своєму місці! Дякую.
16 Грудня 2017, 03:13
&lt;p&gt;в тебе вже останній розсудок пропав. не буде в тебе політичної кар&amp;#39;єри!!! бо ти !&lt;/p&gt;
16 Грудня 2017, 04:59
Весело тут ... Прийміть холодний душ, а то поплавите клави! А ще дивуєшся з дитапутів в столиці.
16 Грудня 2017, 09:40
Танька окрилена літає всіх перемагає , статус в культурі має кметюку обіцяє місце мосійчука. дружині директора БДТ. директору школи з вічинь будеш головою ОТГ ТОЩО
16 Грудня 2017, 10:25
Доблнсний лікар вислужувався щоб дружину призначили на директора БДТ яку майже не підтримали в колективі .
16 Грудня 2017, 10:44
хотілося б проінформувати рожищан про те , як пані Новосад подала на розгляд бюджетної комісії кошторис прибудови майбутнього туалету в музеї на суму 200 000 гривень ваших податків . уявіть собі туалет за 200 штук. верховна рада позаздрила б . благо комісія відхилила це питання керуючись здоровим глуздом.
16 Грудня 2017, 11:30
А Гриша Козакевич уже Гайворонській з Танькою служить?! Це точно - де платять, там і Гриша. Оце патріоти!
16 Грудня 2017, 11:53
Цікаво а яким Законом України передбачене затверддження розпорядлжень яким виконується судове рішення? Ніяким! Отож не має чого дивуватись якщо і дійсно порушать по Музиці кримінальну справу. Не схоже що він не розуміє що органи самоврядування можуть діяти у спосіб визначений Законом. А значить діє з умослом достатнім на порушення кримінальної справи, можливо і разом з депутатами, добре що голосування зараз поіменее і можна завжди встановити хто за що голосує.
16 Грудня 2017, 12:03
А чого ти пані гайворонська не співала так як половину шкіл в районі разом з довбаним реформатором кузавою закривала? Вже забула як депутатів тягнула за собою по селах де люди тебе бачити не хотіли. Тоді твоя свита про мережу не мурчала.... а тут бач за мережу спереживалася бідолаха... Не замилюй очі людям!!!! Та й взагалі тобі з новосадихою та мережа до сра...и... головне горбача пропхнути шоб далі гроші з людських податків дерибанити.
16 Грудня 2017, 12:22
пишете пишете і що казала таня поцілувати її в дупцю
16 Грудня 2017, 12:53
Скоро з цих так званих артистів буде сміятися не тільки область а й Україна.Ще так на посаду ніхто не ліз. Наглость підлість підступність їх нутро.
16 Грудня 2017, 12:54
&lt;p&gt;цирк в районній раді 15.12.17 р.&lt;br /&gt; 1. нікончук знову &amp;quot;полизав&amp;quot; одне місце інкам-танькам. більше й здороватися з тобою не буду! продажне!&lt;br /&gt; 2. хведчачка вже керує недовірою голові ради. наташка-двоєчніца! забула школу?&lt;br /&gt; 3. грішка-прєдатєль брехун і інтриган! кметюка-переселенця він підтримує! конечно, музика ж не продасться в укроп!&lt;br /&gt; 4. семенюк - ще той клоун!&lt;br /&gt; 5. ворона продовжує войну проти музики! андрій, та ввали їй по сраці, скільки можна улибатися!??&lt;br /&gt; 6. ну і перше місце танька! навіть до матвєя рипається! всіх засужу, всіх посажу!&amp;nbsp;&lt;br /&gt; 7. до всіх депутатів: ви стадо і бидло, майте повагу хоча б до виборців і своїх колег. прийшли нові депутати, а ви навіть не удосужилися привітатися! протівно і підло!&lt;/p&gt;
16 Грудня 2017, 13:33
Сашу Трофімчука призначте керівником культури району.Він має свою музикалку,тато в нього історик допоможе в роботі.
16 Грудня 2017, 13:38
Ящо ти не знаєш, за яким законом, то не означає, що такого закону нема. Потрудися зайти на сайт ради і почитати регламент районної ради - і наступить тобі просвітління!
16 Грудня 2017, 13:52
від матвея - дулю в ніс получить. хіба що засудить.
16 Грудня 2017, 14:18
Як школи закривати з дітками то не треба було погодження міністерства тут біда бач яка переназвуть .
16 Грудня 2017, 14:19
який толк з того.що всі про все знають.а танька з гайворонською і дальше керує і будуть керувати.бо не має такої людини.яка б поставила все на свої місця.треба робити в рожищах&quot;референдум на цих маріонеток.так що депутати вам прапор в руки і робіть реформу в керівництві.оголошуйте недовіру цим двом і тоді може буде толк.а переливаємо з пустого в поржнє
16 Грудня 2017, 14:19
який толк з того.що всі про все знають.а танька з гайворонською і дальше керує і будуть керувати.бо не має такої людини.яка б поставила все на свої місця.треба робити в рожищах&quot;референдум на цих маріонеток.так що депутати вам прапор в руки і робіть реформу в керівництві.оголошуйте недовіру цим двом і тоді може буде толк.а переливаємо з пустого в поржнє
16 Грудня 2017, 14:30
Ну ну, і де ти в регламенті знайшов що розпорядження яке видане на виконання рішення суду повинно затверджуваиися на сесії? Шкода Музику з такими депутатами, точно справу порушать).
16 Грудня 2017, 15:15
Цитую:<br/>РЕГЛАМЕНТ Рожищенської районної ради сьомого скликання<br/>РОЗДІЛ 6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ<br/>Стаття 69. Виняткові випадки.<br/>Голова районної ради, у виняткових випадках, які виникатимуть у міжсесійний період, наділений Радою правом вирішувати нагальні питання, що належать до компетенції Ради, від негайного вирішення яких залежать спільні інтереси та права територіальних громад сіл, селища та міста району. У разі виникнення таких питань та з метою їх негайного вирішення, голова Ради приймає відповідне розпорядження з наступним його затвердженням на черговій сесії Ради.<br/>Ще питання?
16 Грудня 2017, 16:24
Ого. Це получається що виконання рішення суду, це такий собі &quot;винятковий випадок&quot;, в результаті розгляду якого, можна дойти до того, що рішення суду можна не виконувати. Як говориться в анекдоті- в результаті розслідування головне не вийти на самого себе. Самим з себе не смішно? Бо слідчих, якщо порушать кримінальну справу таке цитування ну дуже розсмішить.
16 Грудня 2017, 16:37
Наш суд самий чесний і непідкупний суд в мірє)))
16 Грудня 2017, 16:46
прочитала відгуки і в шоці мені здається що вибирають не директора а міністра кудьтури в рожищах люди добрі не робіть з цього вистави- клоунади хочу дати пораду нинішній директорці покинути посаду гордо з піднятою голоою якщо щось робила не так вибачитись перед колективом і піти щоб позаду лишились добрі спогади оголосити конкурс і дати право колективу вибрати керівника в нас же демократія . і покінчити з цим безлуздям ,сплетнями образами гидко це все читати позорище вибрити керівника з желізною рукою щоб це все сміття розгріб бо це неподобство щоб в культурі таке було безкультуря
16 Грудня 2017, 17:12
Для тих хто в танку.<br/>ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні<br/>(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 24, ст.170)<br/>Глава 4. <br/>Повноваження районних і обласних рад<br/>Стаття 43. Питання, які вирішуються районними і обласними радами виключно на їх пленарних засіданнях<br/> ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^<br/>20) вирішення в установленому законом порядку питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, що перебувають в управлінні районних і обласних рад; призначення і звільнення їх керівників;<br/> ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^<br/>Можливо так дійде...
16 Грудня 2017, 18:00
Романючка не живе своїм розумом. Там є така Лідка суфльорша і т.д. Гнати їх всіх , щоб не трусили порохном.Дісно гидко і придко все це читати і на це все дивитися. Новій владі успіхів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 Грудня 2017, 19:28
То коли сесія знов не затверджує горбача то він зрову в прольоті ?????
16 Грудня 2017, 20:04
чрго в прольоті. до кметюка побіжать на день народження щоб проголосував.
16 Грудня 2017, 23:31
Прочитав коменти і думаю скільки дибілів пише. Знов Музика наклав, а пальцем тикає на Інну. А одноклітинні давай запах розносити, шефа вигороджувати.)))
16 Грудня 2017, 23:34
Горбач затверджений. Розпорядження є, рішення виконане.
16 Грудня 2017, 23:51
А щось, по ділу сказати? Чи тільки так, наклало і пішло - &quot;розумако&quot; ти наша...
17 Грудня 2017, 01:05
Комуняки рулять ))))
17 Грудня 2017, 02:25
От нікого ти навіть не здивував. Чого варта думка створіння, яке мордякою по землі качається. А може ти не колобок, а пряник!!! А, Сіронька?
17 Грудня 2017, 02:35
Мовчи й не позорся. Чула дзвін і не знаєш де він! Про яке достоїнство ти маланиш? І ще якесь чудо тебе підтримує. Піти Лідія піде, а що далі??? Горбачу віддати просвіту? Та Танька й так думає, що то її приватна власність!!! Короче... не хочу більше нічого дурням писати. Привалити тебе б чимось, щоб зіткнулася і фігні не варняксла. А за компанію, розтрощити хавальніка, тій, яка тебе підтримує.
17 Грудня 2017, 09:24
страху набрала бухгалтерія. степанюк прийшла в музшколу проитися бухгалтером . премії отримували самі і просвіта.... за всіх забули.... тут подумати треба.
17 Грудня 2017, 09:55
А ПРЕМІІ ОТРИМУЮТЬ В КІНЦІ РОКУ ЗА ЕКОНОМІЮ НЕВИКОРИСТАНИХ КОШТІВ ВСІ ДЕРЖАВНІ СТРУКТУРИ. НЕДОКУПЛЯТЬ ,НЕДООПЛАТЯТЬ,І В КІНЦІ СОБІ ВЕЛИКІ СУМИ (АЛЕ НЕ ПРОСТИМ.А БУХГ. КЕРІВНИКИ)
17 Грудня 2017, 10:36
При попередньому начальнику в кінці року одержували всі працівники культури було поділено порівну а не з року в рік собі собі і ще раз собі.(ну крім завгоспів і ко )
17 Грудня 2017, 10:42
І премії це сота частина корупції яка є в культурі на сьогоднішній день.
17 Грудня 2017, 11:07
ото почитав собі ці всі комeнтарі і зробив один висновок. рeдакція дужe заангажована. що маю на увазі?зараз поясню. як тільки з’являється хоч трошки нeгативний комeнтар про міську раду чи іхніх посадовців-цe момeнтально видаляється під приводом того, що комeнтарі містять образи і т.д. і т.п. питання в тому, чому цe нe відбувається, коли паплюжити починають ту ж таки культуру чи райдeржадміністрацію. під цією статтeю є відвeрті комeнтарі з погрозою фізичноі розправи і іх чомусь ніхто нe видаляє. збіг? нe думаю. отому так і живeмо....
17 Грудня 2017, 11:13
Де мої коменти про Таньку, Гайворону та Інночку в жовтих чоботах????? Чому їх видлаляєте? Мені дуже цікаво як вони вживаються трьох?
17 Грудня 2017, 11:25
премії пишуть під професфйне свято&quot;/совершенно секретно/ з таким польотом новосадиха поівинна зачитати гонорово наказ на преміювання всім працівникам от грамоту вручає то просить піднятися людину на сцену.. . чого тоді директорам проходити такі напружені конкурси . як там правлять дві особи степанюк і новосад. зміни повинні бути в бухгалтерії найперше і все послідовно. стане на свої місця. ревізію провести негайно .&quot;
17 Грудня 2017, 12:27
відповідаю я просто неповажаю недалеких людей іхочу сказати тій людині де у вас береться стільки яду мені вас шкода і про вас все а до інших мені особисто всерівно хто очолює культуру я непроти ліди мене дивує те що така боротьба за таку енепримітну посаду і суди і все інше мені здається що в нашому районі є в рожищах є багато важливіших проблем як і в ідеологіі так і в економиці чому ми про це не говорим мені однаково чи горбач чи ліда а найкраще було б призначити нейтралюну людину
17 Грудня 2017, 12:54
Цей скандал вигідний Гайворонській, Музиці вони відволікають людей від справжніх проблем, від недофінансування. Використовуючи цих одноклітинних депутатів .
17 Грудня 2017, 12:59
я проти того щоб діти крали і не факт що щось може витворити ваша дитина адже діти сьогодні непередбачувані і що тоді
17 Грудня 2017, 13:54
читачи це все я повністю підтримую галину, алехочу сказати від себе мабуть та танька чогось і варта що про неіі стільки говорять а горбачу хочу порадити потрібно вам вступити в якусь партию чи в батьківщину чи в бпп і буде все окей
17 Грудня 2017, 14:54
Скільки Паламарі та Дулюки будуть ці концерти влаштовувати, може вони претендують на цю посаду?
17 Грудня 2017, 17:38
Іди лікуйся!
17 Грудня 2017, 18:01
Вже не пишіть нічого... прошу вас... от ніби й слова добираєте, але висловлюєте ними думки людини, яка не фіга не шарить в ситуації. Ліда НЕ БОРЕТЬСЯ за посаду. Вона на даний момент виконує обов'язки до моменту поки буде призначено нового директора І ВСЕ!!!!! І не вона суди замутила, а Горбач вас преславутий!!! Бо він з тих людей, яких не пускають в двері, то вони в усі вікна лізуть! А проблем у нас дійсно багато, одна з них - начальник відділу культури пхає на посаду директора просвіти свого коханця!!!!! Невже до вас не доходить, що не може закладом культури керувати аферист, який сховавшись за спідницю своєї полюбовниці вже планує розправи над людьми. Може воно б і не вийшло, але стара добровольська дуже любить на весь базар верещати, що Таня і Сірожа зроблять, коли вже повністю узурпують владу в культурі.
17 Грудня 2017, 18:53
такпго рокв 50 в культрі не було. хочеться сказати що танька і валька точно варті ваги золота.- стара там -смотрящий. 70 років має без году. а як професійно співає. відволікають від проблем каже хтось та в культурі грошей не мають куди подіти... премії пишуть на завгомпів,шоферів, з просвіти , двом бухарочкам, і ст. мачо з дмш по 5-7 тисяч по кілька разів на рік. ревізора в студію він наведе лад. рулить партія регіонів.
17 Грудня 2017, 19:40
Горбач так Горбач. Той хоч співати вміє і грати. Шо ви заладили про порядність чи непорядність? Хай собі робить свою роботу ьу що вміє добре і всьо. А щодо відмивання грошей в культурі то перепрошую де докази?Тицяти пальцями і лялякати всі мастаки
17 Грудня 2017, 20:03
Цікаво: чия візьме. Я за Горбача з Танькою!)
17 Грудня 2017, 20:04
Цікаво: чия візьме. Я за Горбача з Танькою!)
17 Грудня 2017, 20:05
Цікаво: чия візьме. Я за Горбача з Танькою!)
17 Грудня 2017, 20:07
Та визьвіть вже ту перевірку і хай перевірять їх.ДОСИТЬ МАНІПУЛЮВАТИ ГОЛОСАМИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ.ДЕПУТАТИ ХАЙ БІЛЬШЕ АКЦЕНТУЮТЬ УВАГУ НА СВОЇ ОКРУГИ А НЕ БУДУТЬ МУЗИКУ І ТАНЬКУ СЛУХАТИ.А ЇМ ТО ЗАРАЗ ОЙ ЯК НЕ ПРОСТО ТОБТО ДЕПУТАТАМ.
17 Грудня 2017, 20:26
кому цікаво. завтра в &quot; просвіті &quot; має відбутись феєрія районного маштабу. палка промова начальника відділу культури перед завклубами. вхід вільний. запрошуються всі не байдужі. орієнтований час початку 10.00
17 Грудня 2017, 21:10
Навіщо приплітати особисті відносини горбача і таньки. Та нехай любляться собі на здоров'я. Чого занадилися акцентувати на цьому увагу. Виберіть собі вже інших для пліток і брехні.
18 Грудня 2017, 09:50
А при чому тут завклуби до просвіти ? Вона ним втюхує що і ними керує.Немає ним чим зайнятись і де гроші витратити на проїзд щоб горбача захищати.
18 Грудня 2017, 13:57
Лопух