Які питання розглядатимуть на позачергової сесії Рожищенської районної ради

14 Грудня 2017, 12:53
3056

У п'ятницю, 15 грудня, об 11 год, відбудеться двадцять сьома позачергова сесія Рожищенської районної ради сьомого скликання.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про порядок денний двадцять сьомої позачергової сесії районної ради.

 2. Про депутатські запити і звернення. 

 3. Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання.

 4. Про реорганізацію шляхом злиття комунальної установи «Рожищенський районний дім «Просвіта» і комунальної установи «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» та утворення комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр».

 5. Про затвердження статуту комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр».

 6. Про затвердження структури та граничної чисельності штатних одиниць комунальної установи «Рожищенський культурно-краєзнавчий центр».

 7. Різне.

 

Коментарі
14 Грудня 2017, 15:05
У ВАС ---прекрасний музей ,якому вже аж 40 років ! БЕРЕЖІТЬ ЙОГО . бо без знання історіі рідного краю -- не буде міцноі УКРАІНИ .
14 Грудня 2017, 15:21
Знову граємо у політику? Коли будете думати про людей!!!
14 Грудня 2017, 19:18
ми граємо в економію
14 Грудня 2017, 20:28
А в чому політика? Давно пора забрати в Таньки можливість красти з місцевого бюджету. Туалет хотіла ремонтувати за 300 тисяч грн. - то це не політика, то бізнес!
14 Грудня 2017, 22:04
новосадиха зашарілася. каденції прийде кінець.
14 Грудня 2017, 22:09
Скоріше граємо ніж навпаки. Із за одного Горбача таке шоу замутили. Та призначте ви його і звільните за деякий час, а причину для звільнення він сам за тиждень придумає, своєю то поведінкою. А от граючись долями людей яких торкнеться реорганізація, через одного клоуна це якось неправильно.
14 Грудня 2017, 22:38
Хочу зауважити що тут Горбач ні до чого.Про який статут він меле.А комісії дане питання пройшло. Може завтра йому здрисниться то ще щось придумає доєднати чи відєднати. Розберіться спочатку з аптекою номер 6. Скільки бабла втюхали, де результат. Треба знов нові бабки.Ну да да засовали по судах Музику --а платити нема чим. І ще одне - ждемо ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ.
14 Грудня 2017, 22:38
тоді поясніть мені доцільність реорганізацію відділу освіти, яку провела РДА ? нічого що погралися долями людей ?
14 Грудня 2017, 22:52
клоун. кажу ж піди і запитай . рда подала заявку на участь в конкурсі. повезе - буде цнап. не повезе ???????????????
14 Грудня 2017, 22:57
ага . то тепер відділ освіти та молоді. де ж те молоді взялося?
15 Грудня 2017, 11:50
"Самі не знають, що творять!" початок цієї реорганізації - це початок кінця для Музики!
15 Грудня 2017, 12:02
Нема більшого ворога в Україні як сам Українець. Плітки, зневага , заздрість, чванство, догода і т.д.а в кінці награний і уявний"ПАТРІОТИЗМ" партій і людей які їх підтримують, черговий раз зіграє з ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА злу долю. Схаменіться , писаки і владо . Вже сьогодні один на одног тичите пальцями хто де був в якій партії, рахуєте гроші які ще не виділені ( на ремонти) і хто скільки вкраде. Смішно. Таке може думати людина яка сама мріє про таке А ЯК БИ Я ЗРОБИВ. З нас ржуть на верху і ділять і розводять як лохів тільки ось цим споконвічним постулатом " РОЗДІЛЯЙ І ВОЛОДАРЮЙ" А на місцях одне одного бачить ворогом і більшим себе за іншого. Революції і ми допомагають ідіотам приходити до влади . Тому ми і варті того що маєм бо всі ми із совка. Зміни будуть коли наші діти поживши на заході повернуться в Україну. А так - це все собацтво і гавкання один на одного ніщо інще як боротьба за владу тих же ідіотів.
15 Грудня 2017, 12:12
Політика є 100%. Горбач - він мабуть основна причина тої реорганізації. Але варто було б знати реорганізація на шкоду Горбачу, чи навпаки?
15 Грудня 2017, 12:38
Горбач - талановитий шоумен, закрутити таке шоу за участі всіх депутатів та адміністрації... Красава!
15 Грудня 2017, 16:45
То не горбач то новосадиха хоче коханця на директора.
15 Грудня 2017, 17:36
потрібно в культуру викликати ревізію і НАБУ
15 Грудня 2017, 17:54
Ще такого бардаку не було в культурі ніколи не який при теперішньому начальнику. Корупція процвітає в великих маштабах . Створила свою "феодальну країну " з своїми правилами з матінкою і коханцем.
15 Грудня 2017, 17:56
Здрисни. То початок твого кінця. Бо думала, що ваша шайка довіку крутитиме світом. Не буде! Ви гидкі в своїй брехні! Там де мала бути совість, в вашого Горбача я---я виросли.
15 Грудня 2017, 21:14
без ревізора в культурі не обійтись ....