Деякі роботодавці Рожищенського району платять зарплати, нижчі від мінімалки

13 Грудня 2017, 09:14
4792

У вівторок, 12 грудня, відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засідання запросили 8 керівників підприємств, які, за даними Луцької об'єднаної  державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області, нараховують працівникам заробітну плату нижчу, від мінімальної, – повідомляють у відділі організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Так, у статті 3 Закону України «Про оплату праці» визначено таке:

«Мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинному розмірах.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці».

Керівникам підприємств рекомендували підвищити рівень зарплати до мінімальної.

Коментарі
13 Грудня 2017, 12:42
Рекомендували аж смішно...
13 Грудня 2017, 13:15
не смішно, робоча група при РДА може тільки рекоиендувати- читайте закон. Вони не контролюючий орган !!!!
13 Грудня 2017, 13:50
Тоді до чого все це?
13 Грудня 2017, 14:04
зверніть увагу на пп.мельничука в с.літогоще лісопильне виробництво там взагалі повний беспредєл умови праці не дотримуються робітники не оформлені заробітна плата в конвертах і це не один рік
13 Грудня 2017, 16:05
у людей безвихідь, тому мовчать
13 Грудня 2017, 16:18
у людей безвихідь, тому мовчать
13 Грудня 2017, 16:35
А ти що там працюєш? То якщо не подобається - чеши до Польщі. Там побачиш як трудового законодавства дотримуються. Там свої права покачаєш. Ти тішся, що маєш роботу в свому селі. Спиш вдома на білій постелі біля жінки, дітей щодня бачиш. Випити можеш на роботі без проблем. Де ще тебе такого тримати будуть? Права він тут качає. Такі працівники як на тій пилорамі в принципі більше нікому не потрібні. Так працюйте поки тримають, бо закриють пилораму, то ще й тої копійки в конверті не будете мати....
13 Грудня 2017, 16:41
до літогоща яка примітивність а ображаєтесь на владу починайте із себе людина недалека
13 Грудня 2017, 22:41
А ви підприємці досить не прості чому дозволяє те пити у вас самі поїдьте у польщу попробуєш
13 Грудня 2017, 22:44
А податкова вся куплена ви.ще хоч те справедливості
13 Грудня 2017, 22:51
Цілком згідний..ще ви не знаєте що таке заробітки в Польщі...концлагера і гестаповці поляки над тобою...
14 Грудня 2017, 10:54
Ще ніхто нікого силою на роботі нетримав .Неподобаться найди іншу роботу.Чого там сидиш, а потім щей виливаєш дурні емоції. Значить невсе так погано.
14 Грудня 2017, 11:41
Ніхто їм пити не доволяє, але попробуй їх втримай чи вслідкуй. Відвернувся в куток, вмазав півчекушки, занюхав рукавом і все. От і попробуй його встережи. Але по другому ці работнікі працювати не можуть. Ота то правда.
14 Грудня 2017, 15:40
роботи повно аби хотів робити
14 Грудня 2017, 22:12
Увагу привернули &quot;відмінні&quot; знання української мови дописувачів с. Літогоще (соромились би виставляти це на загал). Та до суті. Знаючи які податки сплачують п.п. до місцевих бюджетів і, як правило, є меценатами шкіл, садочків..... та і вище згадана податкова виконує свою роботу ( прослідковує за оформленням людей та сплатою податків), вважаю, що місцевим жителям слід було б по іншому сприймати своїх роботодавців. Можливо у с. Літогоще досить розвинене с.г. виробництво, промисловість, інфраструктура..... , а на вище згадану пилораму йдуть одні &quot;пияки&quot;? Та, мабуть, підприємцю порадять прочитати замітки і він знайде можливість більш прискіпливіше подивитись на своїх працівників.<br/>Читаєш і весь оптимізм про світле майбутнє &quot;зливається&quot; з тими &quot;не&quot;.... Якщо у вашому селі є люди які сприяють наповненню місцевого бюджету, їм потрібно допомагати, а не заздрити і обливати брудом. А ще краще займіться вивченням української мови.<br/>Щирі співчуття підприємцю. Моя порада, перегляньте кадрове забезпечення, думаю, що в селі є люди які хочуть і можуть працювати в Україні, а у вас не опустяться руки. Успіхів усім.