Мешканці Зміїнця нарікають на водіїв рожищенських маршруток

09 Грудня 2017, 07:00
5000

Мешканці села Зміїнець Луцького району незадоволені тим, що водії рожищенських маршруток ігнорують їх і не зупиняються на зупинках громадського транспорту.

Про це повідомляє Район.Луцьк посилаючись на користувачку соцмережі Facebook Зю Побережнюк.

Дівчина зазначила в своєму дописі, що автобуси не зупиняються навіть тоді, коли їдуть напівпорожні, і тоді, коли «активно їм махаєш».

Користувачі соціальної мережі під дописом Зю Побережнюк теж висловили свої обурення. Багато хто жаліється й на те, що маршрутки, які прямують з Рожища на Луцьк, не стають також і в Милушах, і в Княгининку. Пишуть, що на зупинках часто доводиться стояти близько години, аби нарешті дістатися до Луцька.

Пропонує вам переглянути, чим же ж не задоволені жителі Зміїнця.

2


 

Коментарі
09 Грудня 2017, 09:17
Що казати за інші населені пункти,якщо навіть і в Рожищах на деяких зупинках не стають, можна стояти і повз проїде 2—3 маршрутки , і не стануть, а коли починаєш питати в шофера чому, то ще нарвешся на цілий потік нецензурної лексики. От так і живем!
09 Грудня 2017, 11:28
Задовбали ці зміінці і маяки, через них годину до Рожищ ідеш. Як почнуть виходити на кожній зупинці через кожних два метра, бояться селом пройти . Це просто капець якийсь, ще й позапихаються на сам кінець маршрутки і починай виходити 10 раз, щоб їх випустити. Хай ідуть Рокинями, Брищами, там не стільки людей іде як в Рожище. Вони ж навіть як в Милуші ходила 22, все одно в Рожище пхалися. Скажу чесно рожищан ці люди задовбали, так шо хай не возмущаються. То ще такі умніки по місту під'їжджають, лінуються 5 хвилин міську почекати.
09 Грудня 2017, 12:08
Підтримую студентку<br/>3
09 Грудня 2017, 12:09
А дітям взагалі не зупиняються,хіба з дорослих хтось є на зупинці.
09 Грудня 2017, 13:06
Вони вже зовсім обнагліли.....вони ніколи не зупиняються.
09 Грудня 2017, 13:26
що писала студентка, це хтось з водіїв, по-перше вислови не жіночі і безграмотно написано. Взагалі слід не забувати, що ми всі люди, всі хочемо жити і по потребі їхати, а водіям потрібно бути не такими зверхніми і відноситися до пасажирів культурніше. Адже сьогодні ти водій, а завтра пасажир.
09 Грудня 2017, 14:42
Їх треба штрафувати за те що не виконують закон, не зупиняються.....
09 Грудня 2017, 15:44
Ви за всіх рожищан не розписуйтеся, тому що не всі так думають, як ви. Ви просто нагнітаєте ситуацію, озлоблюєте людей один проти одного. Ви що сепар? Хочете посіяти ненависть. Чи ви над цим не задумувались як писали? Просто аж цікаво стало і де це вас так навчили, в якому учбовому закладі?
09 Грудня 2017, 15:47
ШТРАФОМ МОЗГИ НЕ ПОЛІКУЄШ..........ЗВІЛЬНЯТИ З РОБОТИ ТАКИХ ВОДІЇВ ЗА ПРОФНЕПРИГОДНІСТЮ.........
09 Грудня 2017, 17:55
Маршрутки міжміського сполучення не зобов'язані зупинятися в селах. Попроьуйте зупинити ковельську чи нововолинську , не стане вона вам, бо має право, в то попривикали на кожному кроці зупиняти, що б не їхало
09 Грудня 2017, 18:01
Так не думають тільки ті рожищани, які не їздять кожен день до Луцька або мають свій автомобіль. Всіх інших бісить 20- хвилинна їзда по Маяках і не треба тут нагнітати про ненависть і так далі. Як може не дратувати, коли водій каже, що за 3 хвилини буде їхати 22, а воно преться в забите &quot;Луцьк- Рожище&quot;.
09 Грудня 2017, 18:14
і знову воно.......... в нас пока дві статі.....
09 Грудня 2017, 18:22
піст, а ви сваритися, не їжте один одного, будьте добрішими, бо тільки добро перемагає зло, думайте хоч трішки про душу, світ такий настав, всі спішать, біжать,а куда ?
09 Грудня 2017, 20:16
Вони обнагліли зупиняють там де хочуть. А потім розсказують то можна то ни можна зупинятися брихуни дурять людей... Гнати їх, якщо не зупиняються...
09 Грудня 2017, 22:16
їдеш з рожищ напівсидя напівлежа ще взміїнці хочуть на тебе лягти та задовбали а з луцька падли на останню позапихаються а ми на таксі їдь то наглота маяки і зміїнець
09 Грудня 2017, 22:55
Можуть протрусити своі попи нічого ставати біля кожного стовпа
09 Грудня 2017, 23:03
Я ж кажу, що всіх задовбали ці селюки з Луцького району, ім до лампочки, чи ти лежиш в тій маршрутці, чи на одній нозі стоіш, пре не дивиться, бо йому треба
09 Грудня 2017, 23:54
Підтримую студентку, дуже багато часу займає дорога по Маяках, Милушах...
10 Грудня 2017, 01:44
я б за селюків тебе роздерла б............ ГОРОДСКОЙ!
10 Грудня 2017, 01:47
= це пише один і той самий водій.
10 Грудня 2017, 02:07
я плачу 18 гр щодня не стою не лежу а ви скотобаза маяки перейменували а добитись додаткового рейсу не хочете ви задрали
10 Грудня 2017, 02:43
досить часто був в такій ситуації, коли їде повна маршрутку, но всерівно в зміїнці хтось мусить впхатися...і доїхати до маяків. Попри те, що через 3хв їде інша, майже порожня. Таке досить часто буває. І так, зупинки за мостом там не має..
10 Грудня 2017, 10:43
Я ніякий не водій, я пасажирка якій не одній вже надоіло це повзання по Маяках і ще завжди їм щось винні. Хай в Ковельську маршрутку сідають, побачать чи стане)))
10 Грудня 2017, 15:17
Якщо Ковельські не стають то чого Рожищенські стають мабуть водії Рожищенських маршруток дурять людей іх ніхто не контролює....... Брихуни...
10 Грудня 2017, 16:02
а без&quot;скотобази&quot; аж ніяк не можна? Хто вас виховував?Давайте будемо взаємоввічливими.
11 Грудня 2017, 21:08
Зміїнець і маяки. Хай мішком ходять до Луцька..недалеко і для здоров'я корисно..ане то хай підводу організують....