Правоохоронці встановили, хто потрощив лавки та сміттєві урни в Рожищі

06 Грудня 2017, 22:25
14066

Рожищенські поліцейські знайшли тих, хто потрощив комунальне майно. 

Нагадаємо, в ніч з 5 на 6 грудня невідомі зловмисники вкотре здійснили черговий акт вандалізму: в парку біля міської ради повиривали, побили сміттєві урни та повкидали в ставок, вкотре зламали дитячу гірку, а у парку біля Богдана Хмельницького - потрощили лавочки.

Як повідомив Район.Рожище начальник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області підполковник поліції Олександр Басалик, шкодниками виявилися зовсім юні чотири особи.

Отож, безлад вночі це справа рук учня ЗОШ №3 міста Рожище 16-річного Назарія і студентів Рожищенського ветколеджу 17-річного Тараса (Рожище), 18-річного Дмитра (Локачинський район) та 15-річної Олени (Горохів). До слова, дівчина фільмувала «героїчний вчинок» хлопців. 

Винні особи та їх батьки будуть притягненні до відповідальності. Також доведеться відшкодувати заподіяні місту збитки.

Прикро, що батьки дозволяють неповнолітнім розгулювати в другій годині ночі містом. Наслідки, як бачимо, від такого «відпочинку», плачевні. 




 

 

Коментарі
07 Грудня 2017, 00:51
Ау?! Де ж ваші лайливі коменти в сторону вандалів та їх батьків, чи привикли обливати брудом правоохоронців? Тепер рішення за судом...
07 Грудня 2017, 01:08
Примусити купити кілька мішків цементу, привезти тачкою від комунгоспу пісочку дати лопатки і хай монтують все назад. І ще почипляти таблички "я вандал ламаю лавочки".
07 Грудня 2017, 01:16
Сподіваюся, їм доведеться заплатити чималий штраф, наших людей тільки так привчати до порядку. І ще з місяць виправних робіт, і більш не повиривають
07 Грудня 2017, 01:20
поліціянти молодці, працюють...
07 Грудня 2017, 01:29
Хто там писав попередньо Рожищанка що це старші? Це мать їх діти з 2000-2003 років. Я тоже в 90-х виріс, і все пройшов, і випивку і сигарети, ну в наших самих відморожених не було руйнувати... ЦЕ Ж СВІДОМІ НАРОДЖЕНІ У ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ народились не сєпари з совка. Причому батьки? В мене була не повна сім'я і я ходив на межі 90-00 скрізь, ну я нікого не бив, і виріс нормальною адекватною людиною, не корупціонером, і не контробандистом не до будь якої конфесії не наледжу, люблю мир, поважаю атовців хлопців, невже так важко просто не скоджити тій країні в якій живеш? Що зробив... Ну принаймні висадив дерев стільки що на кожного хватить, стараюсь не порушувати правил любих людських та моральних, адміністративних та кримінальних - роблю для країни рідної, не шукаю золота, бо його не забиреш на той світ. Хіба так багато? Не можна так усім? Для спільного добробуту? Маю погані звички, але ніколи і мої діти такого ніколи б не зроблять, це не виховання - це те що ви є. А не винні - батьки, чи школа, чи може "оніжедєті" вони виродки... яким мало чим поможеш...психклініка.....
07 Грудня 2017, 01:57
Треба мабуть заставити відпрацювати( щоб усі бачили які герої) і відшкодувати всі збитки, щоб саменькі своїми рученьками, тоді може до голови і дійде.
07 Грудня 2017, 02:11
Хіба ж то діти,га?Бидлота!І чи один з батьків хотів цього?"Воно"мозгів немає.......біда батькам!!!
07 Грудня 2017, 02:13
Показало б,себе,одне чи друге з такої сторони,що б ті батьки пишалися......то,Бач як показало,що батькам-сором......
07 Грудня 2017, 02:14
На дошці"пошани" повісити,щоб місто своїх героїв бачило... руки повідбивати.
07 Грудня 2017, 07:28
По повній захерачити,хватить соплі жувати,тоді іншим можливо наука буде.
07 Грудня 2017, 08:28
Поліціі респект а тих вилупків заставити все відремонтувати самим!!!! І + штраф.Засняти на відео і в фейсбук, твітер, інстаграм викласти, нехай знає місто своіх ....
07 Грудня 2017, 08:30
З користувачем "Це Європа.." згідний на всі 100%
07 Грудня 2017, 08:52
Набілборднехайвсібачать
07 Грудня 2017, 09:34
Поліція!!! Респект!!! Нарешті !!! Звичайно покарати відповідно!!! Батьки Назарія!! Ваш же рожищенець, такий ще шмаркач, чого так пізно лазить по місту? Решта шмаркачів приїжджі, де живуть? Гуртожиток? На квартирі? Чого вештаються містом вночі? Технікум колись би на таке зреагував відчисленням. Нехай їдуть до себе додому полішуки срані і там вандалізмом займаються... ну батьки то зреагують, надіємось дуже на це. Як заплатять кругленьку суму і почервоніють за своїх « хероїв», то всиплють їм нижче поясу шитиком, повірте, це ще не пізно, я теж з 80—90, такого не робили ні по п‘яні , ні по тверезому, а « балєтніки» сиділи як миші під віником, а тепер рулять в Рожищах?
07 Грудня 2017, 10:26
Такі всі чесні і справедливі,а коментарі щодо цих шкідників дуже культурні.Респект.А наша поліція добре що хоч щось зробила.
07 Грудня 2017, 10:47
Відшкодуват збитки мало. Хай попрацть на громадських роботах. Можливо так щось дійде...
07 Грудня 2017, 10:52
Ау ау. Менти це ваша робота. Знайшли молодці. Не потрібно в трубу гудіти, але не забувайте це мелочовка ще б ви коимінал так розкривали
07 Грудня 2017, 11:01
Обов'язково фото всіх хоча б на сайті викласти, вже фіг з тими іногородніми, а хоча б рожищан, хай всі бачать, а батьки хай червоніють на роботах, хоча скоріше всього там батьки якраз таки на заробітках чи ще десь, чомусь майже впевнена Ушльопки хренові, а з балета виключити придурків
07 Грудня 2017, 11:19
Повинні заплатити, інакше науки небуде. У Потрібно відкрити якусь дискотеку[хай човпуться в одному Місці] а міліція просто зробила свою роботу, молодці
07 Грудня 2017, 11:19
Повинні заплатити, інакше науки небуде. У Потрібно відкрити якусь дискотеку[хай човпуться в одному Місці] а міліція просто зробила свою роботу, молодці
07 Грудня 2017, 12:15
Вигнати з коледжу.колись за таке виганяли.Або 15суток виправних робіт.В місті знайдеться робота.
07 Грудня 2017, 12:20
Батьки разом зі своїми дітками нехай все зроблять своїми руками, щоб всі побачили, що ця дурна затія "діток" не пройшла так собі.
07 Грудня 2017, 12:34
Вам би всім в депутати та закони приймати. <br/>Скоїли правопорушення - повинні відповіст згідно закону. Хоча для &quot;європейської&quot; України така маячня, яку ви несете, не дивина. Стадо.
07 Грудня 2017, 13:32
Підтримую! Батькам штраф чималий! А &quot;героїв&quot; на дошку &quot;пошани&quot; і кільканадцять годин виправних робіт!!! Полагодити зломане. Вулиці помісти. Сміття помісту позбирати.
07 Грудня 2017, 13:41
Перевірити на причетність до підпалів по Рожищах,грабежів і розбійних нападів.
07 Грудня 2017, 13:48
Люди схаменіться. Скільки ненависті та злості в бік дітей. Так вандали, так поламали хай відповідають по повній. Але не пишіть таких образ . В нас кожного є діти і ніхто від такого чи іншого не застрахований. Яка різниця місцеві чи ні. Це наші діти, а дітей чужих не буває.
07 Грудня 2017, 14:20
Героїв потрібно показати як і їх відео, щоб кожен проходячи повз передавав &quot;привіт&quot;.<br/>Якщо батьки і навчальні заклади не навчили, то люди навчать
07 Грудня 2017, 14:41
А хто з вас впевнений в своїх дітях на всі 100%? Чи вони такого не зроблять?А батькам біда.
07 Грудня 2017, 15:16
В цьому житті можна бути 100% впевненим тільки в тому, що помреш. Тому подавайте гідний приклад, приділяйте увагу дітям і це мінімізує вірогідність такого.<br/>А якщо вже таке трапилось, то покарання має бути уроком, бо безкарність породжує вседозволеність
07 Грудня 2017, 15:52
Можливо це не допоможе і суперечить етичним нормам,але Рожище хоче знати &quot;героя&quot; в обличча.Хоча я особисто знаю двох і батьки там нормальні,а дітки жах!
07 Грудня 2017, 15:55
як ти 123 так без тебе плохо
07 Грудня 2017, 16:00
Я-добре, проте замітив, що мій 123,це десь 5та частина від всіх 123,тому я не в курсі з яким 123 ви хочете поговорити
07 Грудня 2017, 16:04
То ви розкажіть про двох, ще хтось інших згадає
07 Грудня 2017, 18:05
Найти наркоту у них в карманах і посадити на 7 років хай думають!
07 Грудня 2017, 19:47
Пацани вам пі.....да краще вам не зявлятись в Рожищах!!!
07 Грудня 2017, 20:30
Відрахувати
07 Грудня 2017, 20:40
Дуже приємно,що наші правоохоронні органи спрацювали чітко в даному випадку і знайшли вандалів.Потрібно було назвати прізвища усіх учасників незважаючи на те,що декому нема 18 років, а найкраще розмістити фотографії,Можливо ттоді їм і стало б хоча б трішки соромно.Саме прикро,що там було дівча.Тай напевно дівчиною цю особу назвати важко.Ганьба таким дівчатам.В технікумі і школі повісити портрети даних осіб,хай любуються всі, а не прикривати,щоб не травмувати дитячої психіки.
07 Грудня 2017, 21:20
На мою думку ці діти як ви їх називаєте ''вандали'' вже отримали доброї прочуханки, але схаменіться, це ж діти і писати що б зацементувати ноги і скинути в воду чи на дошку пошани, це вас потрібно починати боятись, це ви поводитеся як нелюди з такою поведінкою, правоохоронні органи з ними розберуться, вони за це 100% будуть відповідати і думаю немало заплатять за це, але ж всі ми люди! Схаменіться!
07 Грудня 2017, 21:26
А це найлегше і найшвидше змити пляму з коледжу,а як же настановче&quot;підтримати в такій ситуації&quot;? Аби репутація коледжу не постраждала.
07 Грудня 2017, 21:32
Думаю всі ми були дітьми і всі ми робили дурниці, але скажіть будь-ласка, коли ви щось зробили і батько ввечері мав прийти додому і ви знали що получите від нього, то йомо хтось казав як бити правильно? Це ж не ви будите вирішувати що з ними робити, а місцева влада, коли ломбард пограбували то поліція чомусь не знашла правопорушників, а як якісь лавки потрощили, які вже стоять то відразу знайшли, ви напевно тільки й дітей ловите, краще б розкривали серйозніші порушення прав
07 Грудня 2017, 21:44
Ну народ ви хоч трішки думайте. Скажіть, якщо ви працюєте токарем ви підете робити роботу столяра? В кожній сфері є свої напрямки. Криміналом займаються одні, а адміністративними правопорушеннями - інші. Розкрили дане порушення дільничні офіцери! І до речі, молодці! Гарно хлопці працюють!
07 Грудня 2017, 21:44
&lt;p&gt;Єба, внатурі шо ви кідаїтеся на цих малолєток, в них жеш є радакі які їм дадуть і малі тоже думаю поняли шо наробили і давайте краще покажим нашим дітям це як приклад що такого робити неможна, а то всі мудрі шо культури не навчили, а самі з дітьми тікі за школу і ЗНО говорять, а ці шпінгалєти получать як і від поліції так і від батьків&lt;/p&gt;
07 Грудня 2017, 22:00
Якщо руки з правельного місця і в голові не пусто то можна й муляр бути, а не токарем
07 Грудня 2017, 22:02
А галасу,ніби подвійне вбивство в Рудці розкрили. Медаль дадуть поліції.
07 Грудня 2017, 22:10
Ахах це точно, підтримую, ні щоб знайти вбивць які розгулюють то шпінгалєтів ловлять
07 Грудня 2017, 22:10
Якщо все в тиху відбудетсья, то й надалі будуть трощити. Це має бути показова справа. Я не кажу, що потрібно приміняти фізичне насилля, але, якщо закон дозволяє, то хай би попрацювали на благо міста на соціальних роботах.
07 Грудня 2017, 22:23
Ото балетники охуе..ли вкрай .
07 Грудня 2017, 22:29
От припустим в вас є діти, припустим теж саме зробили й вони, ваша рекція?<br/>Завжди ставок себе на місце когось в тяжкій ситуації, якщо вам так цікаво взнати то позвоніть до екстрасенсів хай вгадують, а вони за те що наробили получатт і я впевнений що добре получать, тому що мало того що себе опозорили так щей батьків, так що задумайтеся люди над тим що пишете, я психолог і я знаю як це! Було б неприємно як би моя дочка там була замість Олени і теж би не хотів що б взнали, думаю ви розумієте до чого я веду!
07 Грудня 2017, 22:31
Ага, хотіла б я побачити як ви будете виконувати свою і ще чиюсь роботу за одну зарплатню. Дільничні виконали свою роботу, а ті хто розслідують вбивства - мають виконувати свою. До чого тут галас шановні батьки? Нащо приписувати Рудку? Ви краще дайте своїм чадам доброго причухана, щоб потім дійсно слідчі не займалися вашими дітьми. Ще раз кажу, кожен виконує свою роботу ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ СПРАЦЮВАЛИ НА УРА! Далі ваша справа, як батьків. І не вигороджуйте своїх чад в коментарях, а то так буде до скону їм хвости підтирати!
07 Грудня 2017, 22:40
Я взагалі з Брищ і не знаю цих хлопців і дівчину, але не думаю що батьки б захотіли заходити на це оголошення і дивитися як їх обзивають, якої про них думки та ін. І навіть якщо хтось вигаражує своїх дітей, то думаю заради того щоб їм було краще, от хто з вас хотів би гіршого для своєї дитини, хто б з вас не заступився за свою дитину, давайте закриємо цю тему гарячої сантабарбари і побачимо що буде далі, бо вбридло слухати ваші пусті балачки, як би я та я, чуб він то б він би і т.д. НІДОЧОГО!
07 Грудня 2017, 22:49
Та мені всеодно звідки ви. Я просто за справедливість. Нащо нападати на поліцейських і казати, що вони повинні, а що ні. Вони добросовісно виконали СВОЮ роботу. Діти - нашкодили місту і отримали по заслугам. Вдома всипати добре, щоб знали. Не потрібно поліцію звинувачувати у всьому і приписувати чиїсь промахи всім.
07 Грудня 2017, 23:02
цілком згідний, проти виконання службових дій поліцейських я нічого немаю, просто справді трішкі шкода дітей та їхніх батьків, надіюся що вони візьмуться за розум і більше такого робити не будуть, бо в друге їм цього точно ніхто не пробачить і так просто з рук не зійде
07 Грудня 2017, 23:10
Доречі в нас було чимало випадків з подібними інцидентами, дітей яких виганяли з учьбового закладу ставали на сторону зловмисних дій, били вікна, писали непристойні речі, займалися різною сферою діяльності що до порушень правових норм, деяких поліції навіть невдавалося піймати, а тих яких залишали то вони братися за розум і деяких з них досягали успіхів у навчанні, деякі закінчивши надавали грошовий фонд після кількох років на ремонт будівлі, ото ж подумайте що краще для вас та дітей!
07 Грудня 2017, 23:11
Чому я себе маю ставити? Це ви ставте, якщо вам близька така поведінка ваших дітей і ви їх своїм прикладом і вихованням нічого не змогли навчити.<br/>А таких дітей роботою перевиховувавти треба, хай красять, замітають, нарахувати їм по 100год робіт, хай зрозуміють, що це все не з неба падає
07 Грудня 2017, 23:21
Чуєш Луцьк, як би я знав шо є такі гнилі люди то я навіть і не заходив сюда, колись приїхав норм люди, сіжкі стриляв то ніхто не возбухав, а тут за лавочку вже чуть не пиздять
07 Грудня 2017, 23:21
Цілком згідний з тобою гпз
07 Грудня 2017, 23:31
Але батьки, ви шо геть гепанулися і думаєте, шо не видно хто це пише? Ви самі думаєте головою? ви ж своїх дітей вигороджуючи ставите їх на пропащий шлях. Повний брєд. Ви батько чи мама якщо так вдома говорите то ясно чого у вас такі діти. І не треба тут писати ГПЗ Луцьк і інші ніки. Нам всеодно, а вам з цим жити!!
07 Грудня 2017, 23:40
А звідки ви знаєте що це саме вони? І чи це точно
07 Грудня 2017, 23:42
Я чув що всі лавки стоять на місці, ну так знайомі казали, є де сидіти і викидати мусор, правильно? Я веду до того шо ви якусь фігню морозите, знову ж таки згідний з гпз
08 Грудня 2017, 00:17
Мдаа.. Серйозно ви нелюди, це ви поводитеся як вандали, соромлячи чиїсь сім'ї
08 Грудня 2017, 00:24
Можливо одумаються і займуться власними дітьми, поки не пізно і вони ще лавки ламають, а не голови людям
08 Грудня 2017, 00:37
Ці &quot;герої&quot; будуть або тут в коментах або по всіх сайтах і соц мережах. Вам вибирати чи переховувати, батькам все одно, ми вже зрозуміли з коментів
08 Грудня 2017, 00:44
відрахувати з коледжу за таку поведінку, притягнути до відповідальності, і дати тачку в руки нехай везе відремонтовує
08 Грудня 2017, 00:53
Друзі, нам теж прикро, стосовно цієї ситуації. Але кожному в житті треба давати другий шанс. Ви можете писати своє обурення, сперечатися. Можливо діти почитають ваші коментарі і зроблять правильні висновки. Але, будь ласка, не вказуйте тут прізвища. Діти є неповнолітні.
08 Грудня 2017, 01:01
Того футболіста вже ганяли і не раз, що в спорті, що в школі веде себе зверхньо, як останнє хамло,ніхто йому не указ. Тому, прохання до поліції, провести з ним нормальну розмову і не шкодувати, це підростає бандюган. За інших не знаю
08 Грудня 2017, 01:11
другий теж липкий на руку
08 Грудня 2017, 04:05
Не маю нічого проти роботи дільничних, самий раз повісити на малолітнього і щорічний вандалізм, і наркотики, і проституцію, і що там у вас ще є,хлопці, З НЕРОЗКРИТОГО? А ви, писалки з верхнього ярусу, можливо б кинули ідею на засіданні районної ради, що давно пора ті гнилі лавки позамінювати, а не розкрадати гроші з місцевого бюджету по карманах? І зробити благоустрій в місті, як в інших містах, а то 20 км від обласного центру, а таке бикотство кругом, що аж сором, крім магазинів з вітринами ніц і нема, а де ж наші гроші підприємців? Чи ми податки не у місцевий фонд платимо? А щодо тих дітей, що там в парку чудили, то коментарі дають мабуть ті, в кого над головою німб світиться. Навіть Ісус Христос казав: хто з вас не без гріха, нехай перший кине в мене камінь&quot; а це ж діти ще, з ними розмовляти треба, а не гнобити. Думаю, що кожен в такому віці був з тараканами в голові. Чи легше себе забути?
08 Грудня 2017, 08:15
Ви при розумі? Про що говорити? То не ваша дитина там була? Який Ти газда - ти БИДЛО
08 Грудня 2017, 10:17
ахахахах, я хуєю, якбудто ті лавку були живі і вони їх застрелили, єбать ви їбануті такій кіпіш піднімати, лавки стоять вже на місці, а ви як будто з марса, ми за справедливість, то справедливість панятно шо є, була і буде, таке враження як нібито всі тут царями колись були, ше б хто сказав Сталіна на вас нема, о то б був комплєкт, реально як придуркі заховуєтеся, без наказаним за гріх свій не буває
08 Грудня 2017, 11:28
Судячи з вашої лексики, саме ВИ таких дітей і виховуєте
08 Грудня 2017, 12:44
Нема чого жаліти тих батьків!! Це тільки їхня вина. Тут два варіанти, або їм наплювати і вони такі ж уроди як їхні діти ( то в кого мали навчитися останні?) або настільки сліпо люблять своїх чад, що все їм дозволяють, та ще й виправдовують, всі винні тільки не вони. Я впевнена, що моя дитина такого не зробить, бо я знаю, з ким вона спілкується, я не допускаю в такому віці ніяких гуля нь після 22-00 і так далі, крім того, моя дитина виросла на цінностях, які чітко усвідомлює і ними керується. А це свідомий вандалізм, свідомий, і явно що в тих сімях не все в порядку. Так шо батьки замість того, щоб оправдовувати тут своїх дітей, краще перегляньте, шо ви робите не так, прийміть міри!!!!
08 Грудня 2017, 15:08
&quot;Помочнічкі&quot; вже і Сталіна і Христа згадали, переживаєте за славу своїх варят? Але не допоможе, я постараюсь, щоб максимум людей взнало про ваших бабуїнів
08 Грудня 2017, 15:13
Хай би редакція дала список ІР, що пишуть під різними іменами, а по суті одні й ті ж люди. Оці всі ГПЗ &quot;.&quot;, безграмотні татечки і оці мамочки набожні-ви мікс, що виховує таких бидланів
08 Грудня 2017, 16:38
Читаю і поражаюсь, яка лють, ненависть і нецензурщина пре з усіх цих коментарів. Люди, агов, схаменіться, почніть з себе і зі СВОЄЇ культури!
08 Грудня 2017, 16:51
ВИбачаюсь за помилкі просто в маршрутці їду нема часу перечитувати і автовиправлення слів стоїть
08 Грудня 2017, 16:59
кстаті да, якщо ви всі культурні і так гарно виховані,то чому більшість людей коли я кажу &quot;добрий день&quot; ігнорять? І 100% більшість з вас були в таких закладах як &quot;бар джаз&quot;,&quot;квадрат&quot;,&quot;мегаполіс&quot;, то чьо там до людей за нізащо просто ципляються як не малолєткі то бикі і б'ють морди чим попало? Ви ж культурні то чьо не вийдете і як богі правосуддя не вирішете конфлікт, ах ну да тож може ше вам в лоб де прилетить, культурщина бл**ь, хочяб вітатися навчіться, бо через такіх як ви малі діти потім й не кажуть доброго дня навіть родичям
08 Грудня 2017, 17:17
Я вибачаюсь, може так має бути але чому коли обновляєш дану сторінку то з одного гаджета показує +1 перегляд, це типу розкрутка оголошень? Зробіть що б після оновлення сторінки не добавлявся перегляд, адже з одного гаджета можна зробити 100 переглядів!
08 Грудня 2017, 17:25
Путо, по генделиках ходить дуже мало людей. І ходять переважно ті, що недалеко від тебе втіки, тільки бють вони голови таким як самі, тому це стосується їх і поліції, якщо щось серйозне. Ви ж ламаєте суспільне благо, влови різницю. Ніхто з тобою вітатись не зобов'язаний, якщо не знайомий, а такі як ти переважно по приколу вітаєтесь, а не тому, що культура пре. <br/>Навчись телефоном, в мене чомусь нічого не замінює, а ще краще перестать брехати
08 Грудня 2017, 17:30
Розповсюдження вже пішло, не переживайте, не тільким цим сайтом багаті. Хто отримав повідомлення в соц мережах-просимо максимального поширення. <br/><br/>А якщо комусь голову бють по барухах-пишіть, я і їх пропіарю. Зробимо дошку позору, якщо батькам нема діла до дітей
08 Грудня 2017, 17:39
Нехай підуть зароблять самі гроші і заплатять за своє скоєне, а не батьки.
08 Грудня 2017, 17:43
до того &quot;Хто ще хавається&quot;, а сам чого ховаєшся, коли такий розумний, а всі бидлани.
08 Грудня 2017, 17:47
Бидлани ті, хто таке робить, а не всі
08 Грудня 2017, 17:49
Я паражаюсь з вас, бидло це ви, серйоз, по приколу не цілуюсь, поваги навчили, тікі народу зрозуміти, на**я ви чудите якусь фігню, більше пиз**жі ніж від &quot;вандалів&quot; грому. Бидло це ви, діти проти вас як до неба рачки, я просто х**ю від таких людей, то вас треба по айпі вичисляти і ловити, за порушення адміністративного порядку і показу неправдивої лиць, якщо надалі так йти то вас можуть прилягти до звинувачення розповсюдження спаму, також є можливість впіймати користувачів &quot;Вконтакти&quot; які є активними і виписати штраф, за звинувачення лиць які не показують правоохоронні органи також можна отримати, так що мішайте самі що вам робити
08 Грудня 2017, 17:55
Малі бешкетники сплатили штраф не маленького розміру за адміністративні порушення, все владналося, тему можна не чипати
08 Грудня 2017, 18:07
В вас цироз мізок? Ви хоч самі розумієте, що пишете? Спаму? Пфф, то ви далека людина не тільки у вихованні дітей, а ще й в ІТ, мене цим не залякаєш, а от діти хай тепер пізно вночі не ходять, бо всяке буває, їх обличчя вже багатьом знайоме. <br/><br/>Штраф сплатили не бешкетники, тому до них нічого не дійшло, а з такими батьками і не дійде, як ми бачимо
08 Грудня 2017, 18:50
Крч я бачу тут всі сильно умні, мені там пофіг хто, шо. Главне шо все стоїть і кажу ще раз в мене дітей немає клоун бл*, я не льотчік і на мою думку ці діти серйозно нічого не наробили, скільки вже в парку мусорніків били, лавочок трощили і не чайно і спеціально но чомусь раніше ніхто не скандалив, а тут розкрили тєму як будто не діти, а маньякі якісь, я так бачу зря цю сторінку зробили, бо тільки й вміють на малих дітей все звалювати, я ріс без батьків і теж в селі дуркою страдав, но ніхто нічьо не казав, а зара маю освіту, маю хорошу роботу і живу нормально, мене колись дядько сварив за те що ми воза перевернули сусіду і чомусь я більше так не робив, адже якщо раз попечешся то на другий дойде що воно гаряче! А ви серйозно бидло і придурки, дітей так принижувати, за якісь лавочки! Та урни! Вони ж їх не вкрали не зламали, просто повидьоргували з землі, це є доказом шо ми українці робим все через опу, я даже не хочу на цю тему говорити і тільки за що б вона була видалена! Бо це люди первісної доби!
08 Грудня 2017, 19:13
Мені по барабану, які ти вози в дитинстві шатав. Ти переріс це, а дехто й досі з штахєтами бігає. В всіх був перехідний період, але не всі трощили речі кругом себе. Якраз то відмність цивілізованих людей від таких варварів в тому, що вони вчасно вертають на правильну доріжку, а не потакають тим, що самі йолупами в молодості були
08 Грудня 2017, 19:44
Якщо ви такі цивілізовані, то чому не дасте дітям! Другого шансу, думаю всі ми в чомусь винились і немає безгрішної людини особливо в Рожищах, це діти, дайте їм другий шанс, не будьте такими вже злими на них, всі заслуговують на другий шанс і більшість з присутніх його отримували!
08 Грудня 2017, 19:46
Вот імінно, якщо я не страдав то чому вони мають стради, вони вже отримали по пляцку від батька з матір'ю як мінімум!
08 Грудня 2017, 20:14
Суть в тому, що я знаю цих хлопів і це не перший вльот, скільки їх поучали-0, тому треба не на батьків надіятись
08 Грудня 2017, 20:31
так останній шанс і все, а на наступний як попадуться то зробим віршик і всьо, давайте дамо їм все ж таки останній шанс
08 Грудня 2017, 20:31
Сорі-сорі не віршик, а кірдик, вибачаюсь
08 Грудня 2017, 20:45
Але, якщо ще замічу щось таке за цими хлопами, то реакція буде миттєва
08 Грудня 2017, 20:57
Ну ось є все ж таки добро в нашому маленькому місті, якщо ви шпінгалєти читаєте це все, тоді у вас це остання виходка, в наступний раз поблажок вже не буде, я сам вас найду і дам пі**и!
08 Грудня 2017, 22:37
Дибіли... Такіх вулиці замітати!!!
08 Грудня 2017, 23:19
Аж цікаво читати, особливо дописувачів, які шкодують &quot;нещасних батьків&quot;. Поки їх чада соваються до ранку невідомо де, батьки собі спокійно сплять і в них, мабуть, навіть не &quot;йокає&quot; з цього приводу. А тут бідні-нещасні, айайай. Діти, це в більшості випадків, дзеркальне відображення ситуації в сім'ї, її відношення до суспільства, її моральних принципів і т п. І запям'ятайте убогі - як тільки ви в присутності дітей будете мити комусь кістки, чи по першому &quot;бзіку&quot; свого чада - бігти сваритися з вихователем в садку, чи вчителем в школі, чи вдовблювати в голову своїй дитині, що вона особлива, чи в присутності дитини не поступатись місцем в автобусі старшій людині і т п. - у вас обов'язково виростуть вандали, а ви перейдете в статус &quot;нещасних батьків&quot;. По іншому і бути не може. &quot;Не виховуйте дітей, – вони все одно стануть такими, як ви. Виховуйте себе&quot; (с)
09 Грудня 2017, 18:27
ОПУБЛІКУЙТЕ ФОТО &quot; ГЕРОЇВ &quot; -думаю це буде вввиховний момент для інших
09 Грудня 2017, 19:52
А може краще опублікувати фото тих, хто продає молоді горілку, сигарети, наркоту?
09 Грудня 2017, 23:15
От де логіка??? Жіночка в магазині якийсь там бісер поцупила, так іі фото на все місто з камери спостереження опублікували, хоч без рішення суду її винною ніхто не має права назвати, а тут малі дибіли такого наробили, то ні- ні фото аморально розмістити, прізвищ не можна називати , бо це ж діти. То й що??? Їм не по 5 років!!! Хай відповідають за свої вчинки і суспільний осуд буде куди дієвішим способом їхнього перевиховання ніж штраф!!
11 Грудня 2017, 23:09
та поламати їм руки на перший раз..