Побиті сміттєві урни, зламані лавочки та дитяча гірка: як розважалися рожищенські вандали

06 Грудня 2017, 14:00
8965

Невідомі знову потрощили комунальне майно в Рожищі.

Як повідомили Район.Рожище в КП «Дільниця благоустрою», у Рожищі невідомі зловмисники вкотре здійснили черговий акт вандалізму: в парку біля міської ради повиривали, побили сміттєві урни та повкидали в ставок, вкотре зламали дитячу гірку, а у парку біля Богдана Хмельницького - потрощили лавочки.

Сталося це в ніч з 5 на 6 грудня, близько 2 години ночі.

Не своє – не шкода. За таким принципом живуть деякі мешканці Рожища. Поодинокі прояви вандалізму в місті зазвичай не набирають широкого розголосу, однак створюють досить некомфортне середовище. І в цьому плані дрібницями вже не здаються.

Вандали навмисно руйнують місто, знищують об’єкти благоустрою та наносять фінансові збитки громаді.

Останнім часом майно міста піддається регулярним «нападам» вандалів. З тих про які ми писали це факти, коли невідомі розбили бетонний смітник та вкинули його у фонтан й розтрощили інформаційну дошку. 

В Рожищенському відділенні поліції запевняють, що по даному факту проводять перевірку, опитують свідків з метою встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності. Результат перевірки повідомимо згодом.








 

Коментарі
06 Грудня 2017, 16:12
дебіли
06 Грудня 2017, 16:21
О це сучасна молодь 16 - 22 роки.
06 Грудня 2017, 16:27
це ще раз підтверлжує, що у місті поліція тільки катаються у машині
06 Грудня 2017, 16:31
думаю їх швидко знайдуть бо вже всім надоїло!!! Бридко дивитися!!! Ну те що хворі на голову то видно явно ,не потрібно і в психіатра обстежуватись !!! далі не в суд де штраф дадуть, а на облік і на роботу: комусь з стареньких огород скопати весною, можливо будинок поремонтувати, а зараз на громадські роботи в дільницю благоустрою і цілу зиму пісок розкидати і сніг по тротуарах відкидати !!!! Ось це думаю буде толк !!! Якщо "сила есть ума не надо.." то до роботи і лопатою маслати цілий день, щоб життя раєм не казалось !!!! А то штраф заплатять по мінімуму і все, а так до роботи -дурь з голови скоро вийде!!!
06 Грудня 2017, 16:36
Для європейців - ми ще гірше ніж сирійці, бо вони хоть не вимагають траншів по 600 мільйоонів євро кожного кварталу, які просруться-та розкрадуться, які вже хєр його знає коли можна повернути, бо це кредит!!!!! Зарузуміла країна довбойобів, яка схожа на обісраний циганський табір які нихіра не роблять тільки пишаються шо вони особливі, і їм потрібно помагати. Бо їм усі винні путін хуютін кремель-сремель. полякі. А яка нація виросте?Це совкові робили? Це казкові малолітні довбойоби роблять - це наше майбутнє. Це блять - кінець... Крапка. Діти народження 2003-2005 років.
06 Грудня 2017, 16:44
діти 12-14 років урну, зацементовану, з землі думаю не вирвуть.це старші мудаки...
06 Грудня 2017, 16:44
В армію таких треба... Там швиденько всю дурість з голови заберуть. А то бачиш но немають куди свою дурну силу подіти..
06 Грудня 2017, 16:48
Повністю згідна з коментарем Рожищанки
06 Грудня 2017, 16:49
Це батькі придуркі які не виховали іх. Цікаво іхні батьки ходять до церкви чи тільки на Пасху. А камери знадобились би нормальні хочаби в центрі.
06 Грудня 2017, 17:00
Або екстрасенси ггггг. Роботу собі мутять
06 Грудня 2017, 17:06
Долбой...би!!!
06 Грудня 2017, 17:12
Вина батьків 100%. Не виховали в дітях людяності і культури. Асоціальна поведінка буде в них все життя....
06 Грудня 2017, 17:12
Вина батьків 100%. Не виховали в дітях людяності і культури. Асоціальна поведінка буде в них все життя....
06 Грудня 2017, 17:14
А поліція що робить ???? Скільки можна???? Чим вони взагалі займаються???? Дитину не можуть зловити???? Штат райвідділу чоловік 50????
06 Грудня 2017, 17:16
!!!!!!!!!!!! Ну от що з такими робити????? Хто їх мавби навчити поведінці достойного життя? Батьки! Вчителі! Де ж стільки силяки взяти, щоб так повиривати? Патрульні де? Повилазьте з машин і звертайте увагу на таких. Не раз було таке, що п`яні.. надекватні...кричать.. знаки трясуть, посеред дороги лізуть, а патрульні мімо проїжджають! ТА ВІДЛОВЛЮЙТЕ ТИХ ХУЛІГАНІВ, ШТРАФУЙТЕ і стерелізуйте))). НЕМА ЧОГО ТАКИМ ДИБІЛАМ ПЛОДИТИСЯ! А місцевий бюджет добряче поповнився б від одних штрафів.
06 Грудня 2017, 17:18
Дибіли і хворі на голову це зробили, а ще точно під мухою, але є одне АЛЕ... В парку біля тих лавок якраз таки ні одного ліхтаря!!! Ввечері йдеш з дитиною з садочка, вже темно і через парк іти страшно і це фактично в центрі міста. Може якби хоч один фанар освітлював ці лавочки, де якраз по ночах тусується ця бидлятина, то і побоялися б, то хоч трохи було б видно цю ділянку із площі, а так як в лісі
06 Грудня 2017, 17:40
Вже писав, що дітворі нема куди подітись, того й роблять діскатєку на лавках. Хоча не доведено, що це вони, тому не треба тут наговорювати. І повторюсь, на рахунок камер, потрібно поставити там, де лавки і бажано приховані, щоб зловити ту нечисть, що цим займається і зробити рекламу.
06 Грудня 2017, 18:08
По місту встановлені камери відео-нагляду з чудовою якістю зображення і встановити хуліганів для нормальних поліцейських робота 20 хв. По нормальному уся ця бидлота вже о 8 ранку повинна була б бути у райвідділку, Та напевне, саме в той момент комп'ютер завис, або світло пропадало, чи НЛО камеру закрило, ну як завжди, як все у нас....
06 Грудня 2017, 18:17
у відділку приблизно 50 поліціянтів, у м. Рожище 13 000 жителів + писаки верхніх коментарів, допоможіть відділку знайти вандалів, проявіть співпрацю, а не обсирання тих до кого при біді ви дзвоните...
06 Грудня 2017, 18:20
Яку вавку треба мати в голові щоб таке робити???
06 Грудня 2017, 18:57
Кричу батькам ЗАЙМІТЬСЯ ДІТЬМИ і собою.
06 Грудня 2017, 18:59
Не грішіть на рожищенських дітей. Це обкурені іногородні "балєтніки" чудять. Я це точно знаю
06 Грудня 2017, 19:01
А поліція у нас так працює,що аж піт з лоба витирає.Нема слів...
06 Грудня 2017, 19:06
Ну як ти добре знаш, то чому ще досі тут коментарі пишеш? Іди, поможи нашій поліції. Писати всі можуть, і всі все знають, а проявити свою мужність і відстияти своє місто ніхто неможе. Смішно з вас!!!
06 Грудня 2017, 19:11
поліціянти тоже люди а не роботи, і коли у позитивному вирішенні питання зацікавлені 13 000 людей а не тільки 50 з відділку,бажаного результату добитися легше...
06 Грудня 2017, 19:33
Потім не плачте коли ваших дітей зловлять і от....ть до півсмерті!...
06 Грудня 2017, 19:34
які "балєтнікі" що ти верзеш,рожищенське бидло то робить,а що обкурене то це точно,як руки повиламують то тоді тато й мама прибіжать своє телятко невинне захищати,а так не дивляться де їхні отприски ходять на кожному закаулку траву курять на зауваження дорослих ще й пір"я піднімаютю з матом!!!Ой дограєтесь хлопчики...
06 Грудня 2017, 19:38
Сиди і сопи в дві дирки, дядя. Тєрмінатор, блін, діванний...
06 Грудня 2017, 19:47
Батьки незаймаються дітьми , тільки випав сніг у дітей розваги кидати сніжками по вікнах. Біля школи N4 завжди повно молоді,ніколи чергових з поліції непобачиш.
06 Грудня 2017, 19:50
Поліціянти в Києві захищають владу від народу а у Рожищі стрижуть бабки з п'яних і пацанів на євробляхах і усьо, і не розказуйте як ви тяжко працюєте , дуже невдала реформа і наслідки які катаються на нових машинкаг кругі сутки але не там де треба
06 Грудня 2017, 20:36
Третій раз читаю комети, що тут тільки не пишуть. Діти копіюють поведінку своїх батьків, старших, суспільство - мода, звички, вчинки... Почніть займатися дітьми.
06 Грудня 2017, 21:04
ЗЛОВИТИ І ПОВІСИТИ ЇХ ВСІХ В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ БІЛЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У ВСІХ НА ОЧАХ
06 Грудня 2017, 22:33
То проклятущі регіонали. Вони. Точно.
06 Грудня 2017, 22:56
Дійсно.А де наша Варта порядку. Тут щось цікаае писали та вже витерли.
06 Грудня 2017, 23:01
Що характерно, знову мимо так званих варт порядку,самооборон і т.п. Де хоч будуть фоткати-хто коли який заклад зачинив,хто на заправці пляшку купує,хто де не так припаркувався, а в парк не зайдуть-там де реально вони потрібні.
06 Грудня 2017, 23:36
та щоб вам язики колодами поставала. До чого ви противний і гнилий народ! Щоб вам так на подвір'ї наробили! Що вам Варта порядку винна? Може хай ще ваш сон стережуть. Люди гідні поваги. Мало того, що ходять добровільно, то ще й проклинають їх як зауваження вашим дітям роблять які повилазять на лавки в парках. А тут ще й ви смирдите. А шо ти чучелол зробило для міста? Що ? напиши но списочок? Тим більше сьогодні середе, а хлопці і дівчата ходять в п'ятницю, суботу та неділю. Хоча я теж кажу що ви маєте жити в гамні, бо це ваше середовище! Ви маєте те на що заслуговуєте!
07 Грудня 2017, 00:04
Як тільки будете знати хто це зробив, велике прохання повідомити. Місто повинно знати своїх героїв.
07 Грудня 2017, 00:15
Та то триндєц!!!!Центр міста!!!!Де ж славнозвізна поліція,патруль???За що я плачу податки в державу?Це ж місце,яке освічується ліхтарями,та й"грохот"певно стояв!!!Сьогодні лавки поломали,а завтра там вб'ють когось...
07 Грудня 2017, 00:23
Якими фонарями?? Нема там фонарів, хто бачив, що ця ділянка освячується??? В 17-00 там страшно йти!!!!
07 Грудня 2017, 06:08
А куди.тиж дитино ідеш.а.гуляти.от і йде.а.батьки.як вглядять.і.проси.і.моли і вчи.а дебіл поза.домом дуріє.і.щож тут.батьків винити.на лацюгу тримати.то зірве парпзит
07 Грудня 2017, 11:35
Дуже страшно читати і розуміти скільки в Вас ненависті,якоїсь тупої люті,нетерпимості.Ще страшніше що ці неграмотні,поливаючі всіх хто має іншу, ніж вбиту у їх голови думку, жовчю і гівном рахують що мають право щось вказувати іншим. А думка ця дуже проста-кожен повинен займатися своєю справою,люди працювати і створювати щось для країни,чим я до речі і займаюсь по 12 годин на добу,правоохоронці займатися порядком,що вони і роблять(і цих вандалів вже затримали).А те що Вам здається,що всім подобаються ці активісти далеко не так. Ви багато в Європі зустрічали таких організацій<br/>?Пишу і розумію по Вашому попередньому допису,що звичайно це дарма, бо толерантності, вихованості і культури на жаль Вас вже не навчити,як і поважати інших людей,які можливо й не такі як Вам би хотілося, які хочуть спокою, а не революцій і майданів і т.п.
07 Грудня 2017, 13:11
Якщо ці вандали читають коментарі, то знайте - ви кончені виродки! І не забувайте - це все до пори , до часу! Вас обов'язково покарають, і взагалі вам все бумерангом повернеться!!!!
07 Грудня 2017, 17:18
Віники.в рукі і прибирати.місто та ще і в.неділю.як.колись було.А.які.батьки хотіли щоб таке.виробляли їх.діти.Мусять встид терпіту та платити.за дебілів.
07 Грудня 2017, 20:07
Ех нажаль нічого не міняється в Рожищі. Хай би собі ще кучу в ліжко навалили, самі би обмазались та і ходили по місту, а точніше по його залишкам. Скоро тут можна буде знімати Оселю зла і гримувати навіть нікого не треба тільки знайти цих молодих людей. І ще не потрібно писати що це тому що вони були (обкурені). В Амстердамі всі курять, але лавочки ніхто в парку свого міста не ламає і нікому це навіть в голову не приходить.
08 Грудня 2017, 03:11
Не маю нічого проти роботи дільничних, самий раз повісити на малолітнього і щорічний вандалізм, і наркотики, і проституцію, і що там у вас ще є ,хлопці, з нерозкритого? А ви,писалки верхнього ярусу, можливо б кинули ідею на засіданні районної ради, що давно пора ті гнилі лавки позамінювати, а не розкрадати гроші з місоевого бюджету по карманах, і зробити благоустрій в місті, як в інших містах, а то 20 км від обласного центру, а таке бикотство кругом, що аж сором, крім магазинів з вітринами ніц і нема, а де ж наші гроші підприємців? Чи ми податки не у місцевий фонд платимо? А щодо тих дітей, що там в парку чудили , то коментарі дають мабуть ті, в кого над головою німб світиться. Навіть Ісус Христос казав :хто з вас не без гріха, нехай перший кине в мене камінь&quot; а це ж діти ще, з ними розмовляти треба,а не гнобити Думаю, що кожен в такому віці був з тараканами в голові. Чи легше себе забути?
10 Грудня 2017, 12:31
РААССТРЕЛЯТЬ!!!
10 Грудня 2017, 15:27
В европу ідемо!!!!..нас там зачекалися!!!!..…
11 Грудня 2017, 00:21
Я от теж не розумію наклепів що понакурюються та йдуть смітники зривати. До такого призводить лише алкоголь, ви ніколи не зустрінете людину яка покурила травки за таким зайняттям, я вам більше скажу ви їх не побачите у драці у сварці чи у будь-яких інших такого плану ситуаціях... А от алкоголь - робить чудеса! Понавішують ярликів та стереотипів! Поставте камери, включіть ліхтарі, ходіть час від часу по таким місцям (до поліції)... От тоді буде діло - одного зловлять, інші боятимуться.