У Рожище приїхали екстрасенси з СТБ

06 Грудня 2017, 13:13
31513

У середу, 6 грудня, в Рожище приїхали експерти програми «Слідство ведуть екстрасенси».

Про це Район.Рожище повідомили очевидці.

Екстрасенси, ймовірніше, приїхали розслідувати подвійне вбивство, яке сталося 3 березня, в селі Рудка-Козинська Рожищенського району та сколихнуло не тільки область, а всю Україну.

Спочатку екстрасенси зустрілися з матір'ю та донькою вбитих Наталією Петрук поблизу Будинку дитячої творчості. Наразі всі відправилася на місце кривавого вбивства в Рудку-Козинську. 

Також читайте: Рудка-Козинська: невідомий замордував пенсіонера, а його внучку вбив на очах в однорічної дитини, Рудка-Козинська: поховали жертв подвійного вбивства«Злочинець приїхав по Вікину душу, а дід попав «під руку» як зайвий свідок», - про трагедію в Рудці-Козинській.

Коментарі
06 Грудня 2017, 15:37
Пошастають з тиждень журналюги їхні заслані порозпитують людей що до чого,і тут в ігру вступають «ЕКСТРАСЕНСИ».Ну-ну жду не діждуся що скажуть в передачі.
06 Грудня 2017, 16:41
Дивись пару разів передачу. Ці люди мають силу але яку. Силу демонську але не Божу. Останій час. Страшно за дюдей які підпускають іх до свого життя. В Бібліі чітко написано хто вони ці ворожбити. Гнати іх з нашого міста. Взагалі хто іх запросив
06 Грудня 2017, 16:43
Хай заодно скажуть, де менти-убивці переховуються, які відправили на той світ невинну людину
06 Грудня 2017, 17:23
Дайте спокій, яку силу??? Звичайні аферисти, вот- вот- порозпитують людей, в потім приходять до висновків, які вже і так всім відомі, гнати цих пройдисвітів із міста. Хай во скажуть хто лавки повиривав
06 Грудня 2017, 17:28
Екстрасенса по їжлжджали 5 грудня в с. Рулка-Козинська
06 Грудня 2017, 17:35
Ви вже дістали з своїм невинним алкашом і грабіжником! Прости Господи, нехай той чоловік спочиває Богом! але всі прості незалежні від тієї ситуації люди знають, яким життям жив цей чоловік, пив, грабував в тюрмі сидів? і от вчепилися за двох молодих чоловіків мєнтів...Вбивці? Які вони вбивці? Всі знали їх - сім'ї, діти! Роздули всю ситуацію! Зробили сенсацію!! Ви вже подуріли!!!! І чого добилися?, той і дальше пив і загнувся, а молоді жінки без чоловіків, діти без батьків! Цього Вам треба було??? А Екстрасенси - це диявольське шоу, журналісти попередньо збирають інформацію, потім знімають сюжети по програмі. Наіграного! Як вже те все обридло!!!!!
06 Грудня 2017, 18:22
Приїхали,поїхали,людей не повернеш-біда страшна-не дай Боже...Скажуть те,що вигідно,те.що комусь на руку,попіаряться,комусь дадуть грошенят за сенсацію.Бруд один,Гріх плодиться на землі..Один Господь знає все
06 Грудня 2017, 18:55
чому видалили мій коментар про маму з нарощеними віями????!!!!
06 Грудня 2017, 19:53
Це все настільки жахливо, що страшно подумати. Звичайно, матері хотілося б посадити до в' язниці вбивцю, але хіба то спосіб???Складається враження, що у матері нема клепки взагалі( Боялися б Бога. Після такого потрібно кожен день молитись за душі замордованої дочки і батька, йти до церкви і просити зовсім інших речей, ніж у екстрасенсів. Люди вже настільки подуріли, що вірять в сатану більше, як в Бога(((
06 Грудня 2017, 20:26
Це ж ви Гаврук- правозахисник........ як вам не соромно, ви поступаєте зовсім не по Божому, не по Біблії, навіщо зводите наклепи, хто вам дав право судити? Гидко читати вашу писанину. І на вас буде Божа кара........
06 Грудня 2017, 21:35
Слухайте вам не надоїло,яка вам різниця захотіла людина визвати битву екстрасенсів той визвала,вам яке взагалі всране діло
06 Грудня 2017, 22:38
скажіть вам не встидно?!
06 Грудня 2017, 22:40
в людини горе може вона іншого вибору немає....наша поліція як нашо а вбивцю тре покарати..в кожного є свої гріхи такшо подумайте а про свої а потім про чужі
06 Грудня 2017, 22:51
А вам шо до того вії нарощені то що вона має вже не їсти не пити чорна ходити може забухати людина живе не для вашого осуду і правильно і вії нарощені і охайна це шо поганоі за внучкою доглядає завідно чи щоі що до екстрасенсів це її право
06 Грудня 2017, 23:09
Остані коменти пише бидлоття. Ти блін аааа то шо взагалі дурне закрий рота сатаніст. Хотіла не хотіла. Не тягніть ту демонську шваль в наш край
06 Грудня 2017, 23:39
Ти просто дибіл. Захищаєш вбивцю у минулому і алкаша, роздуваєте резонанс. Хай даже про померлих неможна так говорити. Ці екстрасенси - це просто шарлатани, які працюють за сценарієм, 100%.
06 Грудня 2017, 23:46
Хтось там був, коли це все відбувалось??<br/>Розкажіть!
07 Грудня 2017, 00:41
Був наш малий...питав екстрасенсів &quot;Якщо ви все знаєте, скажіть, чого передчасно здохла наша собачка Люся&quot;? Вони відповіли, їдь собі, ми тільки людям вказуємо правду...і поїхали на кладовище...цікаво, чи покажуть цей момент в програмі )))
07 Грудня 2017, 02:24
тикайте з городу
07 Грудня 2017, 10:28
Я була на таких зйомках неодноразово в Києві і шарлатанів там не було. Зпочатку я теж думала що то шарлатани, да коли спочатку йде відбір то і є шарлатани. Но потом проходять відбір сильні. Була на зйомках України і іноземців. Вони мають силу ще й яку..... А розпитують журналюги як ви кажите, то їм наша якось випуск сформулювати, сценарій. Сама я з Любомля
07 Грудня 2017, 14:23
Я з самого початку написав що вони мають силу, але силу демонську. Ми ж християни написано в Бібліі за таких як ті люди які іх замовляють можуть іти потім до церкви. Озирніться настає справді останій час що будуть вірити всім але не Христу.
07 Грудня 2017, 16:17
Хто знає коли будуть показувати по телевізору?
07 Грудня 2017, 21:29
Я там був, це все шоу, бізнес і заробляння грошей на чужій біді!!!<br/>Розказую сам процес<br/>За місяць приїжають журналісти збирають інформацію, а потім приїжають екстра.....<br/>і розказують все по сценарію, все те що зібрали журналісти.<br/>Розповіли всю ту інформацію, яку надали їм правохоронці + інформація від рідні.<br/>Я безпосередньо був на зйомках, спілкувався з тими екстра......., все повний брєд!!!
08 Грудня 2017, 00:13
в березні
08 Грудня 2017, 08:50
Народ сама ця мама Наталiя вона знаэ хто вбив рiдних сама не знаэ до вона хоче доказать !! Краже до Церкви сходила би !!!
08 Грудня 2017, 17:21
Всі набожні.Всі вірять в Бога. Але як торкнеться біда то підеш до кого хоч. І хватить вже бути такими розумними.Хватить зачіпати маму. Ніхто незнає що робиться в неї в душі. А ми всі розумні підтримали (Обісрали з ніг до голови) Малоб бути стидно Не ВАМ судити її вчинки.
08 Грудня 2017, 22:41
До чого тут нарощені вії???Вам не пох??
08 Грудня 2017, 22:47
А і чесно до чого тут нарощені вії?Мова взагалі йде не про це,надоїли вже обсирати всіх,якщо такі розумні то самі себе обсирайте
08 Грудня 2017, 23:01
Я незанаю до чого тут вії і про нарощеня но людей дійсно жаль бо невині вони всетаки шо з ними так росправились на моє думку добре що приїхали екстрасенси може яка та правда гірка но мати дівчини буде знати все і може стане лекше головне що маленька дівчинка лишиласьжива но дитину жаль бо вона з таиз маленьких років втратила найріднішу для неї люди кажіть що хочете но моя думка така а ті х то провії писав не той час найшли шоб таке писати майте люди хоч каплю співчуття до людини в один дунь та жінка втратила і батька і дочку а дічинка маму такщо майте розум в голові щоб таке писати
09 Грудня 2017, 22:33
ей я впевнена наталя ще й грожі заробить
11 Грудня 2017, 11:52
А як заробить - той що. Пам&quot;ятники на могили коштують не дешево.
13 Грудня 2017, 00:48
Так це дуже велике горе ,для мами ,сестри і доньки....і саме більше жаль маленьке янголятко ,яке ніколи не відчує маминої ласки і підтримки...((( І ця сумна подія в житті цих людей ,є повчальною для кожного з нас ,треба більше приділяти уваги нашим дітям ...а не влаштовувати своє власне життя не помічаючи ,що з твоєю дитиною щось не так...дивлячись програму ,Говорить Україна , я був в шоковому стані дізнавшись про те ,що її доньку гвалтував співмешканець ,а вона і дальше з ним проживала, так у мене задається питання ,про що пані Наталя тоді думала???? Про доньку чи про свої власні потреби?!!! Надіюсь екстрасенси поставлять крапку в цьому жахітті і винватця покарають!!!!
22 Грудня 2017, 23:00
Ці &quot;спеціалісти&quot; було такого нарозслідували про сімю Гринюків, де трагічно загинув син, що жах. Не вірте екстрасенсам. Це гріх.
06 Березня 2018, 22:01
Не читала раніше цю бурду. Але зараз точно можу стверджувати, що Говорить Україна, Екстрасенси це все повна фігня, сценарії кругом і тупо заробляння бабла на чужій біді!!!!!