Рожище засипало снігом

04 Грудня 2017, 09:55
6707

У зимовому сезоні 2017-2018 Рожище засипало снігом 3 грудня. 

Cиноптики прогнозують, що довго він не пролежить. 

Протягом усього дня, 4 грудня, погода у Рожищі буде похмурою. Вранці - без опадів. Удень знову піде дрібний сніг, який ближче до вечора може посилитися.

На найближчі кілька днів у місті прогнозують плюсову температуру.

Нагадаємо, перший сніг у Рожищенському районі випав 12 листопада.

Народний прогноз погоди: 4 грудня відзначається свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. У минулі часи цей день називали «воротами зими» і говорили: «Введення прийшло – зиму привело». Погода цього дня може бути дуже мінливою: і морозною, і теплою.

Наші пращури підмітили, якщо на Введення похолодає, то зима буде суровою. Якщо сніг випаде до Введення, то він може розтанути, якщо після — то лежатиме аж до весни.

6

6

5

7

5

7

6

8

9

5

4

5

5

6

10

8

7

5

7

2

4

 

Коментарі
04 Грудня 2017, 12:47
ДУЖЕ ГАРНО!!!
04 Грудня 2017, 13:45
Як у казці!!!
04 Грудня 2017, 16:13
І знаєте, що саме цікаво. Комунальники сьогодні приємно здивували. Навіть нашу вулицю на периферії сьогодні прочистили ще до 8.00. Хочеться сподіватися, що це не перший і останній раз цієї зими. Так тримати.
04 Грудня 2017, 17:20
підтримую, комунальники сьогодні молодці, дякуємо.
04 Грудня 2017, 17:41
Да... бувало у минулі роки, що зима для комунальників приходила якось несподівано, а саме - 1 грудня
04 Грудня 2017, 18:22
буть ласочка посипте тротуарчики!!!!!!!!!! Буть ласка!!!!!!!!!!
04 Грудня 2017, 22:09
чудові фото і дуже гарне наше рідне місто
04 Грудня 2017, 22:47
Дійсно, комунальники молодці, ще до 6-ої години почистили вулиці міста. Паралельну вул. К. Шилакадзе вичистили вздовж і впоперек, правильно.<br/>Тільки не можу зрозуміти, чому ви так не любите вул. Лермонтова. Це вам не провулок &quot;Тупіковий&quot;, це одна з більших вулиць міста, тут живуть люди. Її ніхто не чистив і навіть не планує. Остання по вуличному освітленню (за освітлення дякуємо), суцільне бездоріжжя, ще й сніг ніхто не планує чистити в зимовий період.<br/>Вячеславе, будь ласка, зверніть увагу на нашу вулицю.
04 Грудня 2017, 23:17
Не борзей
04 Грудня 2017, 23:33
Гарно!!!!
05 Грудня 2017, 19:59
Неймовірна краса))своя,рідна)))Милуюся))....Дякую комунальній службі спрацювали миттєво)))ркдакторам вдячна за статтю)))всі ви супер)