Рожищенський район: правоохоронці продовжують вилучати фальсифікований алкоголь та самогон

29 Листопада 2017, 11:00
7118

Самогонщики викритих «точок» оштрафовані, а обладнання вилучене.

Під час чергових рейдів у кількох населених пунктах Рожищенського району дільничними офіцерами поліції було виявлено та задокументовано п'ять фактів зберігання самогону та два факти його придбання.

Протягом тижня дільничні офіцери Рожищенського  відділу поліції провели цільове відпрацювання ряду сіл району, метою якої стала профілактична робота серед населення щодо недопущення фактів самогоноваріння та реалізації домашньої горілки, а також виявлення і припинення діяльності винокурень.

Правоохоронці зазначають, що п'янка і продаж самогону, як спонукання до неї, знаходяться в прямому причинному зв'язку із вчиненням тяжких та особливо тяжких злочинів.

На винуватців було складено протокол про вчинення адмінправопорушення за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» та ст. 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення». Тож доведеться сплатити чималий штраф.

 

Коментарі
29 Листопада 2017, 14:11
Повертаються 90-ті
29 Листопада 2017, 14:41
Невже наші правоохоронці почали працювати?
29 Листопада 2017, 16:22
Знаєте, що саме цікаве. "Клітка" в центрі Рожищ знову відкрита і там знову продають "спиртягу", але є один виняток - поки що не всім підряд, а лише постійним, перевіреним клієнтам..... Ось така вона боротьба...
29 Листопада 2017, 16:36
А чому точку, що в хаті зразу за Ощадбанком ніхто не накриє. Там тоже і вдень і вночі самогоном торгують.
29 Листопада 2017, 17:55
Не можу повірити, що наша поліція стала працювати ?В Єлізаветині сім'ями продають самогон і спирт.Зверталися в сільську раду , писали і ніякого результату.Сім'я Бринчуків : мати і сини Вова і Сергій,Катеринюк Василь, Демянчук Катерина,Тарасюки О і С., а Хомярчук Толік так допився , що мусив віддати для Карпюк Людмили великий новий холодильник, список можна продовжити , тут самогон особливий по 40 гр. рікою тече................
29 Листопада 2017, 20:04
А дубище чого нетрусили?
29 Листопада 2017, 20:06
сільська рада в Носачевичах і голова Корнійчук покривають продвж спирту в магазині приміщення кантори в Ситника де поліція
29 Листопада 2017, 23:20
ЗАСУНЬ СВОЮ ПРАВДУ, СОБІ В ГЛИБОКЕ МІСЦЕ.ЯЗИК В РОТІ МІШАЄ?
29 Листопада 2017, 23:45
І в нас багато точок, де самогон продають.
29 Листопада 2017, 23:51
горілка дорога тепер...даеш самогон!!!!!!!!!!!!............
30 Листопада 2017, 02:08
А в нас в рудці козинській вже стільки назбиралось торгашів .а продають таку смердюху. Бондя володя вже машину купив за спиртюгу.а точок ......Давидюк юра синочок начальник не може переконати батька. Коля Руский. Полковник. Кап біля церкви крутиться тоже торгує.......поліція проїдьтеся по цих знаменитих людях. А адреси в міліції ми залишимо. ...
30 Листопада 2017, 02:49
Поліція поборолась зі злочинністю тепер бореться з спиртякою....Перевдягаються в бомжів,швидко змінюють гримаси - все для звітності і кількості розкриття злочинів....В українців не відібрати почуття патріотичності в тих місцях де не потрібно....Краще б навели відносини в своїх сімейках,щоб чоловіки не бігали і не купували за останні дитячі гроші спирт на точках....Не буде точок -підуть в магазин,але перед тим ще встигнуть винести з хати чи з погреба якийсь товар для реалізації....Дорожче обійдеться для сім'ї.Повірте.Здаючи точки реалізації спирту "сусаніни"допомагають набивати кишені тих же поліцаїв,які за кришування беруть чималькі суми.В районі відкрито вбивають людей......Поліцаї займаються спиртом.....Коментарі зайві....
30 Листопада 2017, 04:03
Підтримую Віджайя!!! Наведіть порядок шановні в нашій країні, суспільстві... де гроші крадуть мільйонами.... «беспредел»
30 Листопада 2017, 11:12
Я теж підтримую ВІДЖАЯ!!!Не з тими боретеся.На вулиці вечері боїшся іти,щоб необікрали.А поліція неможе знайти хто і прикрити.Злочинність переважає,а ніхто нічого неможе зробити.
30 Листопада 2017, 11:37
Порядок потрібно наводити з себе, не дивитись на те , що того недали там крадуть там звітність. Держава і правителі звічайно злодії вищої марки але шановні і нам проходити мимо того хто поруч зпоює наших близьких а ще гірше дітей а в цілому націю заробляючи на чужій біді статки це для вас норма. Правильно люди роблять ,що викрмвають таких з прізвищами нехай всі знають про таких добродіїв нажитись на чужих сльозах ось тільки щеб поліція зробилаб свою роботу чесно тодіб і криміналу і пяних за рульом крадіжок і ншого було меньше
30 Листопада 2017, 14:31
Судячи по безграмотності писання останній комент писав поліцай.....Пропустив в школі мабуть кілька класів.Пару днів тому побили серед білого дня хлопчину який йшов святкувати свій день народження в "квадрат"....Це сталось у моєму місті...Наголошую в центрі міста...В нас взагалі патрульна поліція є щоб зберігати мирне життя громадян?Щось там поліцай говорив щоб порядок наводити треба починати з себе....Ти хоч подумав що ти сказав?....Люди виживають,кожен зайнятий тим щоб якось вижити в наш нелегкий час і прогодувати свою сім'ю...Всі питання адресуй до влади,а не до простих людей....Рейтинг поліції від народу нижче плінтуса,Щось робіть..Хоч трошки....
01 Грудня 2017, 11:47
люба Ткачук вул толстого 22 мешканка Рожищ також продає
01 Грудня 2017, 11:57
Копачівку теж перевірте із-за одної точки скільки вже наших односельчан померло люди побійтеся Бога
01 Грудня 2017, 15:04
Ще раз - Рожище смішить наша поліція систематичним не розкритям справ тим більше кримінальних. Шо тільки Рудка стоіть щоб то журналісти знайши вбивцю а вони навіть не додумались. А по мелочовкам то вони специ за самогон за ще якусь непонятну тему. А кримінал шо слабо чи простіше прикрити і не паритись. Так що нерозказуйте шо ви там працюєте ви імітуєте роботу....
01 Грудня 2017, 20:35
Цілий день любов Ткачук гнала самогонку на вул толстого буд 22 , ото вже буде завтра черга клієнтів, порушення закону
02 Грудня 2017, 17:09
Люди, ви зрозумійте одне, що робота дільничих це профілактика і боротьба із самогоном, а на злочини є кримінальна поліція, оперативні працівники яки повинні розкривати злочини, які ви описуєте
02 Грудня 2017, 23:00
Так ось хай і навідаються з ціллю профілактики до тої на Толстого, що заважає???