У 19-річного рожищанина знайшли наркотики

29 Листопада 2017, 08:50
6211

Співробітники патрульної поліції вилучили у рожищанина марихуану.

У понеділок, 27 листопада, опісля 21:00 години співробітники управління патрульної поліції Луцька на автозаправці в селі Копачівка під автомобілем Volkswagen Golf, яким керував 19-річний житель Рожищенського району виявили паперовий згорток із подрібненою речовиною схожою на марихуану, вагою близько 5 г.

Усе виявлене поліцейські вилучили та направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, - інформує прес-служба волинської поліції. 

За фактом слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема позбавлення волі на строк до трьох років.

Коментарі
29 Листопада 2017, 10:53
Напишіть ім'я диллера! Щоб знати до кого звертатись!
29 Листопада 2017, 11:56
В м. Рожище до таксиста Манчика він все має.
29 Листопада 2017, 12:28
Чому не пишуть прізвище
29 Листопада 2017, 12:49
Як це так під автомобілем? Старі методи міліції нагадує ;)
29 Листопада 2017, 19:23
Під автомобілем???? Ну і що..причому тут хлопець...чи менти під машину лізли ...може завтра кинуті під якусь машину коноплі..може тим ментам і визвати іншу поліцію чи прокуратуру....Ну це ж бред...Де відео з заправки???Де свідки??Ви що з хлопця зека робите???Старі методи але ж ви С...ки
29 Листопада 2017, 19:51
Менти були до реформування, а тепер читачу зроби спростування і вибачся перед міліціонерами.
30 Листопада 2017, 16:48
Справа ясна що побачив поліцію і скинув під мшину.до чого тут старі чи нові менти,а докази є не гризіться!
30 Листопада 2017, 16:53
Всім відомо що таксисти роками торгують травою. .і самі дують добре!
30 Листопада 2017, 17:03
Боже які стали всі доброжелатєлі. Там торгують травою, там горілкою. Люди ви все бачите все знаєте і мовчали. а зараз писати всі герої. Чого нічого неробили УМНІКІ
01 Грудня 2017, 01:48
Таксисти торгують травою ?) люди, що ви пишете всякий брєд !! Іди візьми і купи якщо так знаєш і скажеш по чому там зараз ціни...
01 Грудня 2017, 19:38
якщо кинув на заправці де відео з заправки. адже на кожній заправці по кілька камер.то що мент бачив нічого не означає ..може придумав що бачив може сам підкинув...і так далі..я б на місці хлопця подав зустрічний позов..я за закон..і з якого перепугу я маю перед ними вибачатися..він зобовязаний оберігати наш спокій...зобовязанний дотримуватись норм закону..якщо с...ка то за грати і грати грати грати...
02 Грудня 2017, 21:32
Аналізуйте.Патрульні з Луцька,19 річний хлопець з Рожищ,заправка Копачівка,21 .00, І 5 грамів зілля під машиною.Невже патрульні такі ясновидці.Смішно і соромно.Куди ми котимося.Все дуже просто.Якби хлопець мав тих 5 г зілля то в труси б сховавби і ніхто нічого не помітив би,а під машиною возити ну цеж ? .Зазирніть в минуле,часи совдемократіі.Просто як в кіно про Жиглова(В.Висоцького) і Шарапова.Напевне хлопець щось зробив не так, або навідь і не він але через нього потрібно на когось вплинути.Тому і така тупа підстава.Це дуже відомий почерк дій (проросійський) і на сьогодні він незмінний.
03 Грудня 2017, 11:07
Ми вже прикотилися.Відповідь на беззаконня-НІКОПОЛЬ.(ціною свого життя).Владі-"слава".