Рожище: на трьох вулицях встановили енергоощадні ліхтарі

27 Листопада 2017, 13:45
4846

У місті Рожищі продовжуються роботи зі встановлення вуличного освітлення на об'єктах, які понад 20 років не освітлювалися.

Зокрема, на вулицях Лермонтова вже засвітили 14 енергоощадних ліхтарів, на Макаренка – 5, – повідомляє прес-служба міської ради.

На вулицях Шевченка та 8 Березня встановлені десять нових опор і ліхтарів. Наразі з Волиньобленерго йде узгодження документації на підключення нових об'єктів споживання електроенергії.

Нагадаємо, що восени працівники КП «Дільниця благоустрою міської ради» проводили роботи по відновленню вуличного освітлення на вулицях Грушевського, частині Січових Стрільців, Паші Савельєвої, Островського, Ярослава Мудрого та Сковороди. Скрізь встановлені світлодіодні лампи із гарантією, з високими енергоощадними показниками, що не потребують частого обслуговування.

Коментарі
27 Листопада 2017, 16:03
міський голова молодець!! нарешті в місті розпочались кардинальні зміни!!
27 Листопада 2017, 16:06
Дякуємо щиро за ліхтарі.
27 Листопада 2017, 16:16
Зараз все-одно обгидять, то поки все гарно, то теж щиро дякую за проведені роботи в місті. Бо й справді багато зроблено і впевнена ще багато незабаром втілиться в життя! Успіхів вам, В'ячеславе та всім тим, хто працює на благо міста. Пам'ятайте - легко ніколи не було! І не надійтеся на добрі слова! Бо легше лепетати язиком, ніж робити!
27 Листопада 2017, 17:21
На Сухарєва хоч один фонар поставте, а то вбитися можна як йдеш з роботи.
27 Листопада 2017, 20:18
Кожен вечір дякуємо міському голові за встановлений ліхтар, правда він цього не чує, але тепер буде знати, ми дуже- дуже задоволені. Успіхів Вам в Вашій нелегкій роботі і міцного здоров"я!
27 Листопада 2017, 20:58
Подяка Вячеславу Поліщуку, сказав і зробив! Молодець!
27 Листопада 2017, 22:39
вул. Пирогова забули, а там школярі автошколи ходять.
28 Листопада 2017, 05:47
Смішно чиати.В деяких селах як рудка -козинська,рудня,ворончин,щурин,луків,кременець вже такі блага давно.А тут тільки проснулись.оце подія.
28 Листопада 2017, 11:24
в селі всього три вулиці
28 Листопада 2017, 14:37
Дякую за встановлені ліхтарі на вул. Лермонтова, прохання ще встановити на Зарічній, Набережній.
28 Листопада 2017, 22:29
Сьогодні зранку, о 6, йшов на роботу, туман, жодного ліхтаря не горіло, туман, мало не вбився!!
29 Листопада 2017, 12:15
За що йому дякувати. Він виконує свою роботу , за яку отримує заробітну плату.
29 Листопада 2017, 17:09
за хорошу роботу