«Ас» паркування по-рожищенськи

26 Листопада 2017, 23:28
5503

У неділю, 26 листопада, близько 23 години ночі, водійка, біля бару «Квадрат», припаркувала своє авто прямісінько на пішохідному переході.

Члени «Варти громади» чемно попросили панянку дотримуватися правил ПДР. Власниця Audi машину переставила.

Прикро, що водії не розуміють елементарного: правила дорожнього руху не мають терміну придатності та застосовуються у будь-яку пору доби.




 

Коментарі
27 Листопада 2017, 07:29
Lohopedik!
27 Листопада 2017, 11:23
А де поліція??? Їх не забагато в районі???
27 Листопада 2017, 12:30
БАЧИШ, І "ВАРТА" СПРАВИЛАСЬ.
27 Листопада 2017, 12:49
Євробляхи-можна все
27 Листопада 2017, 22:43
Порушує багато хто -і на бляхах, і на українській реєстрації. Немає Будяка на них!
28 Листопада 2017, 11:06
Будяк це квіточки все от Петра руденьця і його учня валєру харка на них і на інструкторів ДССАФ які самі правил незнають і їздять як хочукть і вчать таких
28 Листопада 2017, 12:51
Ото вже "порушила", кому вона там заважала? може о 23.00 пішоходів повно ? Уважніше дивіться за пяними за рульом, за придурками які їздять так що, голова кругом іде не знаєш шо він вчверить в любий момент. А за таку фігню писати - сміх. Ви ще може за це медальку хочете?
28 Листопада 2017, 16:22
Із-за таких їздюків дорогу неможливо перейти. НАВІЩО ТОДІ ПІШОХОДНІ ПЕРЕХОДИ? ДЛЯ ПАРКУВАННЯ ЄВРОБЛЯХ???
28 Листопада 2017, 22:56
Да накол их посадить.
29 Листопада 2017, 01:17
Дура, собі медальку почепи на лоб! Може ти ще й п'яна була, хто тебе там знає, або ж просто повилазило, що на зебрі стала. І писати навчися, курка! А то права купила, а розуму ні!
29 Листопада 2017, 20:31
А те що вдень біля базару до 3 машини на пішоход влазить то ніхто не пише, те що там дистанції не дотримуються то не цікаво, а от майже в ночі доблесна варта прогнала 1 машину. Молодці, браво всі пішоходи давайте їм медаль кинемо, ця новина заслуговує більшого, іду звонити на айсітіві нехай приїдуть і розберуться з нахабним водієм:)
30 Листопада 2017, 00:32
Біля квадрата взагалі паркування ужасне, там поставщики як поставлять свої буси, то з зупинки не видно чи іде маршрутка, треба аж на дорогу виходити, аж злість бере , падлюки