Копачівська ОТГ: передбачено 250 тисяч на ремонт клубу

25 Листопада 2017, 10:05
4498

На черговій сесії Волинської облради депутати перерозподілили врахувавши пропозиції лише профільної комісії та відкинувши розрахунки виконавчої влади.

Відтак, без заробітної плати із вересня місяця залишилися 480 ветеринарів області, від роботи яких залежить не лише якість тваринницької, а й усієї сільськогосподарської продукції. Відповідно, й експорт її за кордон, який суттєво наповнює місцевий бюджет, - повідомляє Волинь24.

"Якщо не буде епізодичного благополуччя у тваринництві по цілому ряду захворювань по списку А, то область, відповідно, не матиме права експортувати і зернові. Тому ці ігри, що зараз проводяться, це просто гра з вогнем", - повідомив головний ветеринар Волині Богдан Лозинський.

Як з’ясувалося під час розгляду питання про бюджет, гроші на зарплати ветлікарям не дали лише через те, що Лозинський, не відзвітувався. Не врятувало ситуацію і те, що зарплатня - це захищена стаття бюджету.

"Після їхнього звіту, якщо вони доведуть, що вони працюють на область і ми повністю можемо контролювати якість їхньої роботи, я буду перший вносити питання про те, щоб весь час їх захищати. Вони не приходять", - зазначив голова облради Ігор Палиця.

Не знайшлося грошей і на ремонт аварійного приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. Нагадаємо, 8 серпня там обвалилися стіна. За словами ректора ЛНТУ, ризик подальшого руйнування приміщення коледжу залишається. Для ремонту потрібно 250 тисяч гривень.

"За півріччя в нас від перевиконання було всього-навсього 27 мільйонів, зараз ділимо 39 мільйонів. Ще 1.29 мільйону знімаємо за рахунок зменшення резервного фонду. Як його поділити, щоб для всіх вистачило?" - запитує голова бюджетної комісії обласної ради Андрій Турак.

У перерозподілених коштах передбачено 250 тисяч на ремонт клубу в селі Копачівка Рожищенського району. Для їх освоєння залишилося трішки більше місяця.

Ще 100 тисяч гривень виділили на приватну волейбольну команду "Олютранс", яка не представляє область у вищій лізі, але дуже хоче туди потрапити. Її підтримує один з депутатів облради.

"Ми внесли пропозицію по захищеним статтям. Ті пропозиції, які внесли депутати по рішенню бюджетної комісії, це просто розподіл коштів по своїх округах для того, щоб показати виборцям в кінці року, що вони про них дбають. Там і 2 тисячі, там і 5 тисяч, і гармошку купити, і ще там щось..." - розповів голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик

Загалом депутати перерозподілили 39 мільйонів гривень.

 

Коментарі
26 Листопада 2017, 01:26
Танька на будівництво туалету в музеї хотіла 200 тисяч ото неук
26 Листопада 2017, 02:19
А толку то з того клубу???
26 Листопада 2017, 02:30
Поки,неук буде завклубом(теперешня),то там і гривня в нього вкладатити-марно!!!!!!!
26 Листопада 2017, 02:31
Толку то з того клуба?Як завклуб-нелюд)))
26 Листопада 2017, 02:37
Владо!Змініть завклуба,просимо.......слідкуємо за діями
26 Листопада 2017, 02:59
Може десь і треба кошти на ремонт БК,а в Копачівці,то без толку,з таким завклубом,як зараз,хіба,щоб,рахувалося і зарплата йшла........
26 Листопада 2017, 12:47
ПРАВИЛЬНО ПІДЛІТКИ ПИШУТЬ ЩО ЗНЯТИ ЗАВКЛУБА ІЙ ТАМ НЕ МІСЦЕ МАЕ РОБОТУ В ЦЕРКВІ НЕХАЙ ТРИМАЕТЬСЯ А В КЛУБІ ВОНА ЗОВСІМ РОБОТУ НЕ ВИКОНУЕ ТЕПЕР ДЕПУТАТИ ХАЙ ДИВЛЯТЬСЯ ЗА ІІ РОБОТУЮ
26 Листопада 2017, 13:09
поміняти завклуба в Тросиянці хай займається піцерією
26 Листопада 2017, 13:28
До влади.ПРИСЛУХАЙТЕСЯ до молоді,до підлівків. До завклуба.ЗВІЛЬНІТЬ посаду і займайтеся своіми церковними справами.
26 Листопада 2017, 14:36
До завклуба Тетяни.Ви дружина священника,і кому як не вам знати про ЗАПОВІДІ БОЖІ.Подивіться на себе і на свое життя з точки зору заповідей і зробіть висновки..
26 Листопада 2017, 18:34
Скоріше робіть висновки,звільніть місце Тетяно!Ідуть новорічні св'ята,канікули.....це радість і веселість,а з вами цього ніхто не відчуває!
26 Листопада 2017, 18:45
Новообрана владо!Прийміть міри,щодо Копачівкого завклуба,"вона" уже себе показала.......Хватить!З "неї" ніякого толку і користі немає,вже "вона"це доказала
29 Листопада 2017, 20:54
Я підтримую, завклуба дійсно змінити треба, в Копачівці дітися не має де! Клуб не відкривається, то піст, то вона на лікарняному! Зараз іде Новий рік і Різдво, напевно піде у відпустку!!
30 Листопада 2017, 22:19
До неї по доброму не доходить.....<br/>Жде,поки напруть з позором.....
30 Листопада 2017, 22:19
До неї по доброму не доходить.....<br/>Жде,поки напруть з позором.....
30 Листопада 2017, 22:28
Місцева влада на рахунок завклуба,&quot;не кує,не меле&quot;.А клуб стоїть і в будні і на вихідні як руїна.......Страшно!!!
05 Грудня 2017, 23:20
ДЯКУЮ ВСІМ !!!!!!!!! працюю - керуючись законом україни .хай вас БОГ благословить !!!!!!!!!!!!!!!!!
05 Грудня 2017, 23:23
ще забула не завклуб, а ДИРЕКТОР БУДИНКУ КУЛЬТУРИ!!!!!!!! це в башовій клуб і тд..........
07 Грудня 2017, 11:50
ви спочатку вивчіть ЗАКОН Украіни,А вже потім керуйтися ним.По ЗАКОНУ Украіни ви не маете права забороняти нам ходити на дискотеки , виганяти і поводитися нахабно(вириваючи дроти апаратур з ризеток).А ще ви повинна знати що Украіна потрібно писати з великоі букви. А що до директора будинку культури- то ви зовсім далека людина від ціеі посади.ПРОЧИТАЙТЕ права і обовязки а також розпорядок дня,а не відкрити і закрити наш клуб чи будинок культури (нам байдуже) і робити так щоб ніхто неходив на дискотеку.На що тільки наша влада дивиться,і за що платять гроші людині яка нічого не робить.
07 Грудня 2017, 13:07
шановний &quot; пане &quot; зробіть ремонт, а тоді притензії . За наклеп можна і в суд подати.
08 Грудня 2017, 21:44
ні хр...а собі, до неі по культурному,по людскі а вона ще зуби шкірить і погрожуе нахаба.
09 Грудня 2017, 21:33
в копачівці тільки одна- єдина проблема &quot;дискотека&quot; напевно і життя буде прекрасним!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Грудня 2017, 00:05
що робить з людьми завість