У Рожищі «накрили» продаж фальсифікованого алкоголю

21 Листопада 2017, 14:55
8309

21 листопада рожищенські дільничні офіцери поліції зафіксували факт продажу фальсифікованої алкогольної продукції. 

У торговому приміщенні, (народна назва «Клітка», - авт.), в Рожищі, на вулиці Незалежності, було виявлено та задокументовано факт продажу фальсифікованої алкогольної продукції.

Відповідно до статті 164-16 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно правопорушника було складено адміністративний протокол, за яким передбачено накладення штрафу в розмірі від 1700 до 8500 гривень.

Справу направлено на розгляд до Рожищенського районного суду. 

Нагадаємо, раніше правоохоронці впіймали громадянку, яка реалізувала самогон на ринку.

 

Коментарі
21 Листопада 2017, 17:10
Що це таке є по Незалежності щоб називалося ,,клітка'' ?????
21 Листопада 2017, 17:13
Ірина,напроти магазина "Люкс"
21 Листопада 2017, 17:14
Забігайлівка біля подарунків
21 Листопада 2017, 17:15
Ще б Андрія Антонюка, магазин "Евеліна" хто б накрив..))
21 Листопада 2017, 17:18
А що там не так? Щось у каву підливає?
21 Листопада 2017, 18:33
Нарешті перестануть бігати чоловіки з камами до тебе. І п'яні дорослі баби битися і волати матами, які долітають до вух аж на майданчику. А ти ще з ними горе продавець і розпиваєш. А віруюча продавчиня ще той" мастак віруючий"
21 Листопада 2017, 20:17
За те,що справедливість є!Я і моі діти обходимо десятою дорогою цю гидотну забігайлівку і кожен раз дивувались,що таке беззаконня відбувається в самому центрі міста і немає управи.Дякуємо сім'єю щиро людям,які зупинили цю "КЛІТКУ",а цим торгашам і тому подібним буде Урок
21 Листопада 2017, 21:47
Давно пора навести порядок з цим зоопарком.Цей ґенделик тільки псує вигляд та імідж центру нашого міста.Там завжди якісь розборки, нецензурна п'яна мова.І поряд - ходять діти до школи!Такому неподобству не місце в центрі міста. Вважаю,що цей "заклад високої культури обслуговування" пора прибрати взагалі. Міський бюджет від цього не збідніє.
21 Листопада 2017, 21:57
А фамілію не написали чий це магазин си модератор видалив
21 Листопада 2017, 22:30
коли нарешті закриють той ГАДЮШНИК АНТИСАНІТАРІЯ ПОВНА СМЕРДИТЬ АШ НА СТАДІОНІ ЧУТИ ТУАЛЕТ В ТОРГОВОМУ ЗАЛІ ЗА 1М ВІД ХЛІБА БОМЗАРНЯ ОДНИМ СЛОВОМ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ.!
21 Листопада 2017, 22:31
стара Іваневичка мотлох старий продавати "самий дешевий" там д є продукти харчування. Мотлох старий прикрашає вигляд клітки. Краще б квіти якісь хазяйка посадила , на клумбі за магазином щоб пахли, а не С....хи одні смардять. І це центр міста!!!!!!!!!!!!
21 Листопада 2017, 22:42
Повністю згідний з дописувачами,але боюсь влада обмежиться штрафом в пару гривень,а гадюшник і далі буде в центрі міста.на таких бомжатників треба бульдозер пускати а не протокол,хоча хоть щось...
21 Листопада 2017, 23:52
Читайте горе-підприємці, торгаші оковитої на дому коментарі рожищан та робіть висновки! Ще жоден з вас на цьому бізнесі не розбагатів, а за прокльони жінок та матерів маєте та будете мати по заслузі (Бог все бачить). Схаменіться та припиніть цей бізнес, від якого гине нація. Хоча і можновладцям "на руку" керувати п'яною юрбою а ніж свідомими громадянами (тому й таке недолуге законодавство), однак ми будемо прикладати максимум зусиль для припинення цієї "чуми". Шановні громадяни, не будьте байдужі до цієї проблеми, оскільки документування подібного порушення потребує певних зусиль і Вашої допомоги у якості свідка чи понятого. Не будьте осторонь і лише спільними зусиллями, громадським осудом та законодавчим впливом ми знищимо цю "ракову пухлину".
22 Листопада 2017, 01:32
Дивіться бо ще на бутилку вас посадять за таку фігню...
22 Листопада 2017, 03:18
Дай Боже кожному писарю міцного здоров'я та мішок щастя)))дякую за увагу!
22 Листопада 2017, 11:01
Остапчука на керівні посади... В мери. Молодець чоловік старається
22 Листопада 2017, 11:20
Штраф мав би бути 8500 ! а не від і до - бо це вже можливість пограти в корупцію.Шановний ,будьте стійкими і послідовними в виконанні своїх обов"язків ,і ви будете мати повагу від громадян .
22 Листопада 2017, 12:50
А магазин на Кременецькому переїзді - те ж саме. А магазин на Гагаріна ( в народі називають "бублик") - аналогічно. А магазин Садіків на переїзді взагалі в 7.00. відкривається - та сама історія. А ще навпроти "Інтер'єра" на Мостовій - там взагалі Каліщучка чистим спіртом торгує. А ще можна про гараж Андрюхи Антонюка (Хачика) на Гагаріна згадати - там під видом державної горілки всякий фальсифікат без ліцензії продається день і ніч. Або точка у будинку біля нової біржі праці, той що біля четвертої школи. Повірте список можна продовжувати. А тепер давайте ще раз "похвалимо" дільничих за "роботу". Яка скоріше за все нагадує банальну розправу з конкурентами.
22 Листопада 2017, 13:21
Рішення по розміру штрафу приймає не поліцейський а суддя.
22 Листопада 2017, 13:22
Розмір штрафу в межах від і до встановлено законодавством, а тому приймаючи рішення, особа, яка має на це право, керується виключно законом..
22 Листопада 2017, 13:44
Остапчука забрали з патрульної поліції і зразу на території закручується порядок!!! Він тих щенят давив, давить, і буде давити.!!! Молодець Сашко Так тримати)))
22 Листопада 2017, 13:56
в нас на спортивній теж продає Чиручка, вже й вікна били і заявляли, а бізнес процвітає
22 Листопада 2017, 15:20
Ви ж всі,хто тут коментує,самі ж купляєте і п'єте самогон!!!Хто б його не продавав,це вибір кожної людини,купляти чи не купляти,пити чи не пити.
22 Листопада 2017, 15:41
Остапчук ще маленький і не на стільки опитний, то напевно Хілімончука робота....
22 Листопада 2017, 16:14
СХАМЕНИСЬ НЕ ПРОВОКУЙ А ТО ХАТУ СПАЛЯТЬ
22 Листопада 2017, 16:26
Краще зверніть увагу на продаж наркотиків у нашому місті.
22 Листопада 2017, 16:43
і алкоголь, і наркотики - до відповідальності треба притягнути всіх! Хватить вже наживатися на біді! Люди, ви мізки маєте? Про що ви пишете? І до ПРАВДИ "Хто б його не продавав,це вибір кожної людини,купляти чи не купляти,пити чи не пити". В тому то й проблема, якби людину не підсадили на це зло, вона б не бігала за дозою. Продають і дітям. Особливо по селах. Хватить вже вигороджувати цих лицемірів. Вони заробляють гроші вбиваючи наших дітей, чоловіків та батьків. Дуже добре, що почали про це говорити. Пишіть хоч тут! Хай люди знають своїх "героїв".
22 Листопада 2017, 19:15
Налітай! Всі самогонні точки вже поздавали тепер черга за наркотиками,зброя можливо є в нашому місті...
22 Листопада 2017, 20:04
До чого та іронія??? Наркотики продають. Одного навіть назву КОЗАЧУК Вєталь, там тоже мент родич чи знайомий кришує. За ним вже давно зона плаче
22 Листопада 2017, 20:26
Усім писарям бажаю міцного здоровя. Нехай спасе вас усіх господь Бог.
22 Листопада 2017, 20:31
часом випити треба а в магазині дорого всі так плачуть а хто тоді купляє
22 Листопада 2017, 20:33
а самі менти давно в зустрічі пили
22 Листопада 2017, 20:33
за наркотики не чула, справді страшно за дітей
22 Листопада 2017, 21:05
Шановні працівники Феміди.Розмір штрафів передбачений законодавством і від і до. .Це факт.Але якби люди,які займаються наживою на сльозах і синяках дітей дружин і матерів знали що не буде 1700 а буде 8500 і ще й фото на повний зріст навіть на сторінці РАЙОН РОЖИЩЕ з назвою - ВОНИ ГАНЬБА НАШОГО МІСТА - можливо хтось би і зупинився.
22 Листопада 2017, 21:41
Я тоже часом думаю, коли гоню інколи чоловіка з пивнушок, чого треба власнику клітки, ще для повного щастя в сім'ї?Нещастя у своїй власній родині? щоб хоть раз відчути мати і лайливі слова від жінки у свій адрес! Мабудь всім рожищанам хоть раз доводилось чути п'яні окрики сварливої баби клієнтки вашої, яка всіх привселюдно лупцює всіх в клітці. Ось і мораль вашої торговельної точки: аби виторг в карман, а все інше по-барабану!
22 Листопада 2017, 21:46
А що для них штраф 1700? А моральна ганьба, людський осуд може щось і дасть. Навіть на сторінках РАйон.Рожище хто прочитає і знає, то розкаже іншому, і то вже вискажуть у вічі чи сусіди, чи рідня.
22 Листопада 2017, 22:13
Спаси вас господи
22 Листопада 2017, 22:29
Зазвичай як воно діється - до суду несуть довідки про статус малозабезпечених,купу діток,про те що доглядають за старенькими -їх стає нашим суддям дуже шкода,(не хочу говорити про корупцію)-от і штраф мінімальний.А мало б бути інакше - штраф 8500 - і крапка.немаєш чим сплатити на громадські роботи - помети місяць вулиці в місті.запамятаєш на вік.
22 Листопада 2017, 22:33
Скільки є точок,,на дому&quot;, в які визивали наряди поліції.І що з того?Заплатили вони якийсь штраф?Звичайно що ні.Сам був свідком на Граничній,коли поліцейський давав пораду жіночці ,яка <br/>зловила чоловіка,що купив спирт, розірвати шлюб і буде їй спокій.І дальше ходять в ту ж хату,як діти до школи...
22 Листопада 2017, 22:44
І тільки великі штрафи і бажано почастіше можуть вплинути на діяльність підпільних точок - які вже не підпільні а викриті.Чогось наші мізерні зарплати мають бути оподатковані - хіба не законно оподаткувати їх по повній за роки їхньої діяльності.Так хочеться знати що в Рожищах працівники суду СПРАВЕДЛИВІ .
23 Листопада 2017, 00:33
Якщо юридична особа або Підприємець , які мають ліцензії і торгують офіційно, продадуть алкогольні напої дешевше, ніж передбачено законом , навідь на 1 грн чи 1 коп, то для них мінімальний штраф 10000 грн ( Десять тисяч грн) або ж продадуть тютюнові вироби дорожче на 1 коп то теж штраф 10000 грн. І що ж з цього виходить: ВИ ДУРНІ ПЛАТІТЬ, А МИ, РОЗУМНІ, БУДЕМО НАЖИВАТИСЯ!
23 Листопада 2017, 00:42
по селах їздять машини і величезні і легкові які розвозять по хатах все що треба і горілку і сигарети і продукти і отруту різну і податків ніяких не платять УПРАВИ для їх ніякої і рук не треба мити і дозволів не треба добре пристроїлись ГРОШІ вивозять з району Кому це ВИГІДНО
23 Листопада 2017, 00:50
А чого господь Бог має писарів спасати? в чому вони завинили? Нехай спасає тих хто отруює життя інших, наживається на сльозах і горі. А то ми всі маємо бути такими собі добренькими, закривати на все очі, мовчати, а ви будете за нас молитися. Ми самі, не гірше за вас, вміємо просити Бога про прощення своїх гріхів, а ви думайте за себе , а не продавайте спирт і самогонку.
23 Листопада 2017, 03:51
Я не маю алкогольноі залежності. Але в разі необхідності, з врахуванням свого фінансового стану купуватиму в точках по дешевшій ціні, ніж в магазинах. Тому що в магазинах продають той самий фальсифікат, лишень з відміністю сканованих акзизних марок. На кінець скажу не судіть і не судимі будете.
23 Листопада 2017, 09:51
Горілка горілкою, в нас вмісті і на людях рекламу роблять, на бідних дітях зробили рекламу, а зараз хочуть зірвати новорічний куш на новорічних фотосесіях, цікаво чи квартира в якій проводяться фотосесії комерційного призначення, чи хазяїн даного в оренду приміщення сплачує податки, в центрі міста по вул. Незалежності 96/12, на що дивиться поліція....
30 Листопада 2017, 16:49
Всіх почитаєш аж дивно(як собаки показали косточку будуть гавкати поки недаси). Все життя пили , пють і буде пити той хто хоче. В горло ніхто нікому незаливає. Не купить в магазині найде іншу точку а ні напється якоїсь зарази. А той хто так хороше точки здає то висновок один сам там був і пив,бо людина крепко всім освідомлена.
15 Грудня 2017, 16:29
Купиш в магазині сурогат з китайського спирту який роблять з лайна 80гр. То краще натуральної з цукру.А акцизні побори до людей не дойдуть влада і депутати зарплати піднімуть.А живемо погано тому що не дружні СТУКАЧІ