Рожищанка сплатить чималий штраф за продаж самогону

17 Листопада 2017, 16:55
13900

Рожищенські дільничні офіцери поліції впіймали громадянку, яка реалізувала фальсифіковану алкогольну продукцію (самогон).

З метою посилення заходів, спрямованих на боротьбу з самогоноварінням, дільничними офіцерами Рожищенського відділення поліції постійно проводяться профілактичні відпрацювання, під час яких зупиняється діяльність самогонних точок.

Так 8 листопада старші лейтенанти поліції Іван Хазанюк та Олександр Остапчук виявили факт продажу алкогольного напою (самогону) на території ринку в місті Рожище. 

Відповідно до ч. 1 статті 164-16 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно рожищанки було складено адміністративний протокол, за яким передбачено накладення штрафу в розмірі від 1700 до 8500 гривень.  

У четвер, 16 листопада, справу розглянув Рожищенський суд. Правопорушницю зобов'язали сплатити штраф у розмірі 1700 грн.

Коментарі
17 Листопада 2017, 19:37
Та невже? Не можу повірити написаному? Шановні правоохоронці,Вам треба зробити візити на Дубище,вул.Лесі Украінки,14 Редько Галина.Не одна жінка вмивається слізьми яке продає шановна Редьчиха
17 Листопада 2017, 19:58
і на шолокадзе і на чайковського там теж жінки плячуть
17 Листопада 2017, 20:42
а в Кременці який урожай зберете, якщо не полінуєтесь
17 Листопада 2017, 20:54
А Копачівка! Копачівка!!!!
17 Листопада 2017, 21:13
Копачівка,вул.Набережна через хату!!!
17 Листопада 2017, 21:20
Особливо по вул. Набережній у Копачівці
17 Листопада 2017, 21:25
Усі точки здасте))))
17 Листопада 2017, 21:25
А в Дубищах забули Зарицьку,до неї,як на парад ходять за самогонкою,всі знають і нічого не роблять.
17 Листопада 2017, 21:47
Ой і на Шевченка є,споює наших чоловіків, оце правоохоронці погано працюють, що ж це робиться люди!!!треба їх карати ще й не такими штрафами,хіба ж це нормально?!!!
17 Листопада 2017, 22:05
І на Ольганівку ще завітайте,тут просто жіночка цілий магазин зробила.Сигарети,пиво,вино,і ну звичайно ж спирт!!!!!!
17 Листопада 2017, 22:09
Молодці хлопці так тримати, надіюсь ви продовжите боротися із точками і на далі
17 Листопада 2017, 22:21
скільки бабла до бюджету чекає !!!!
17 Листопада 2017, 23:15
В дубище в Заріцьких і магазин на хаті і точка самогону цілий день. Коли вже візьмуться
17 Листопада 2017, 23:17
Та невже кіоск з газетами на ринку накрили як точку самогону. Скільки можна той бєспрєдєл терпіти. У всіх на очах точка
17 Листопада 2017, 23:34
На Шилокадзе Монтана продає кончену спіртяку від якого аж очі вилазять,сльозяться.<br/>Менти її ще й покривають.
17 Листопада 2017, 23:35
Сама продавчиця продає самогон власного виробництва.
17 Листопада 2017, 23:37
так в кіоску з газетами зять мент.
17 Листопада 2017, 23:42
в Кобче приїхати, нема ліцензії ні в ларьку ні в магазині.Спирт, вино, пиво, сигарети, а сільський голова не переживає за виконання бюджету і прикриває аж сім точок з самогоном та спиртом, а може і більше.
17 Листопада 2017, 23:47
В Рожищах зробіть рейд не прикриваючи,Шевченка,Мазепи через хату шиномонтаж разом,Мостова,Кондратюка,лапок Іваневичку іще багато.тоді буде видно порядок.
17 Листопада 2017, 23:54
Приглашаєм за штраф будинок виросте як гриб.
18 Листопада 2017, 00:00
А чому не 8500?
18 Листопада 2017, 00:06
А магазин біля кременецького переїзду
18 Листопада 2017, 00:29
Да чому сіліч не виніс більший штраф?
18 Листопада 2017, 00:37
Ну й сплатить штраф і далі продаватиме, ще й ціну підніме, щоб неустойку покрити)))
18 Листопада 2017, 01:01
В Рожищі не менше 100 точок. По 2 на вулицю, а то й більше, помножити хоча б на 1800 = непоганий дохід для міста.
18 Листопада 2017, 10:40
Ви шановна навчіться писати коментарі, а тоді проклинайте когось. Дасть Бог і ваші прокльони повернуться до Вас!
18 Листопада 2017, 10:51
А чого Ви Тетяно не підете і не заявите в поліцію за продаж Антонючкою та Васильчачкою алкоголю? Жилка тонка? Тільки тут когось проклинати та ще й дітей трогати вмієте? Це вже як треба було низько впасти, як людина, щоб так написати. Може того й карає Вас Бог за от таке?
18 Листопада 2017, 11:02
На Рудню теж варто заглянути! Потрібно братися за роботу і очистити село від цієї біди. На кожній вулиці вистачає. А один Пиріг чого вартий, скільки живе, стільки і продає, нічого не боїться.
18 Листопада 2017, 12:46
Давайте я напишу заяви на всі точки продажу в районі, тільки дайте список по кожному селі і скиньте на картку скільки не жаль, щоб я поставив броньовані двері і грати на вікна повісив
18 Листопада 2017, 12:51
А давайте Ви напишете про всі точки продажу в районі для редакції Район.Рожище. А ми знатимемо, що з ними робити.
18 Листопада 2017, 12:57
В Оленівці теж процвітає продаж в магазині, там Люба Царюченко розводить спирт просто на очах покупців.
18 Листопада 2017, 13:11
Без проблем. Он вам вище кидають адреси. <br/>Не забудьте відчитатись про написані заяви хоча б по них. Сам я самогонку не вживаю і по точках не шастаю, чув тільки про одну біля мосту в Рожищах, що перед замком як їхати на Вовнянку з центру
18 Листопада 2017, 13:47
Якби захотіли, то всі точки накрили би, одна вулиця Тиха чого варта, там на кожному кроці продають, недалеко якраз таки власники газетного ларька теж саме продають. Ще не усвідомили, що така трагічна смерть сина кілька років тому сталася недарма, це плата за сльози тих матерів і жінок які своїх рідних втрачають через той спирт. Точок куча, аби хотіли займатися...
18 Листопада 2017, 13:49
то хто має накривати? Редакція?
18 Листопада 2017, 14:42
Яка редакція????!! Звичайно, поліція!!
18 Листопада 2017, 14:44
Як я зрозумів-всі разом пишемо конкретно точки продажу, а редакція їх збирає і пише заяви до поліції і відчитується тут. <br/>Хоча може фразу декількома повідомленнями вище &quot;А ми знатимемо, що з ними робити&quot; написав Басалик, щоб знати, кого обкласти даниною. Одним словом-чекаєм на зворотній зв'язок, а як ні, то виділяємо людину і хай вона пише заяву, а ми їй скинемо трохи грн за роботу, тоді, маємо надію, що поліція заворушиться. А як ні, то в кожного є тел з камерою, можемо зняти і принести факти, тоді поліція вже буде вимушена прийняти міри. <br/>пс, до редакції, ви б вже зареєструвались на своєму сайті, щоб було вас видно і не було незрозумілих ситуацій як в даний момент, коли не знаєш чи ви відписали чи поліцай
18 Листопада 2017, 15:36
Хртіли статтею похвалити дільничих, а оказується їх треба ганити, безлад на кожному кроці, і головне всі знають, а ніхто нічого не робить.
18 Листопада 2017, 15:38
наступну статтю пишіть як працює наша поліція. НІЯК!!!!!!
18 Листопада 2017, 15:43
завітайте на Ковельську в Копачівці, особливо вранці....
18 Листопада 2017, 17:45
Господи, за що ти мене караєш: чи я горілки не п'ю, чи я жінки не б'ю, чи я церкви не минаю, чи я в корчмі не буваю?В магазині 85 грн на крапці 30. І ви хочете боротись.Поліція знає всі точки,команди нема. Є заява щось роблять нема сплять!
18 Листопада 2017, 17:51
а ще завітайте на СУХАРЕВА 28 ДО ЩЕБОРУКІВ які також відкрили домашній магазин
18 Листопада 2017, 18:00
Ага, а ще можна сказати, що алкоголізм-це наслідок і що щаслива людина в чарку не заглядає. Згадати недавний рейтинг, де визнано, що Українці на 3 місці в світі по нещасливості. А причин для нещасливості в нас багато і головна-це матеріальний стан. <br/>Але вердикт 1-робіть все по закону, не терпіти, а робити, має бути гасло, доки терпимо беззаконня на всіх рівнях, доти і будемо рабами чарки і взагалі
18 Листопада 2017, 18:10
Я не кляну на твоїх дітей.Не дай бог.Просто не захищай отих що продають.подивись як там молоді спиваються і ммамою антонючку фальченчиху називають.і їм ніяка міліця ни страшна
18 Листопада 2017, 18:24
Про переваги здорового способу життя та лікувального голодування особливо приємно міркувати за повним столом, з чарочкою горілки і хорошою сигаретою.
18 Листопада 2017, 22:33
І в Щурин завітайте теж самогоночки шановні поліціянти скоштуєте і спіртячкупри потребі така смачна шо аж напьєтесь і засцитесь як роблять деякі щуринці до Шейди Людки і Дімкі, Пушкарчучкі, СТОЛЯРЧУЧКІ Жанкі і Вітькі бо той КАРПЬЮК голова сільради не справляється а він і не береться свої людей накривати то поможіть йому бо скоро вибори то знов буде пенсіонерам по200 гривень давати щоб вибрали головою сільради от то обкрадає державу а дєла не робить
18 Листопада 2017, 23:22
а хто сказав, що в ларьку з газетами зять мент
18 Листопада 2017, 23:25
а кому власники газет перейшли дорогу
18 Листопада 2017, 23:57
На Рудні новий магазин на хаті, як на Валерянівку їхати, цілодобово там сидять і пють спирт і самогонку.
18 Листопада 2017, 23:59
хто буде купляти в магазині по 80 грн якщо на точці по 30грн
19 Листопада 2017, 00:02
хіба що підставу зробити для галочки а щоб дійсно боротися то їм не вигідно
19 Листопада 2017, 00:04
Щей в борг дадуть. аби тільки пили
19 Листопада 2017, 12:33
а ще нагадую Дубище доміки тут теж самогон тиче ріками
19 Листопада 2017, 12:33
а ще нагадую Дубище доміки тут теж самогон тиче ріками
19 Листопада 2017, 12:46
самогон тиче ріками скрізь по Україні,пропоную тим хто хоче продавати самогон оформитись ПІДПРИЕМЦЯМИ,і державі доход і люди будуть раді ,сімї будуть меньше розпадатись бо все законно!!!!! Ми відповідальні за тих, кого споїли.
19 Листопада 2017, 15:29
Ой ,а на вул.24 Серпня що робиться!!!Три точки одразу.Сама популярна в Боголюбських.Не вулиця,а прохідний двір.Лазять з ранку до ночі як зомбі.Була раніше гарна така вулиця,а зараз все крадуть,що бачать і заліза ніякого не можна залишити, і кури пропадають,дурдом.
19 Листопада 2017, 21:28
В с Топильно якраз навпроти магазину Каскад пани Валентина не один рик торгує оковитою.
20 Листопада 2017, 00:09
Всі і скрізь торгують горілкою і скільки ви б неписали всім пофігу особливо нашій поліції багато написано нуль реакції
20 Листопада 2017, 10:52
А що скажете про точку в самому центрі Рожище, навпроти Люкса? Маю на увазі забігаловку Іваневички, там де зараз двіжує малий Пулатов. Там спірт тече рікою. При чому для всіх і вся. А магазин на Кременецькому переїзді - те ж саме. А магазин на Гагаріна ( в народі називають &quot;бублик&quot;) - аналогічно. А магазин Садіків на переїзді взагалі в 7.00. відкривається - та сама історія. А ще навпроти &quot;Інтер'єра&quot; на Мостовій - там взагалі Каліщучка чистим спіртом торгує. А ще можна про гараж Андрюхи Антонюка (Хачика) на Гагаріна згадати - там під видом державної горілки всякий фальсифікат без ліцензії продається день і ніч. Або точка у будинку біля нової біржі праці, той що біля четвертої школи. Повірте список можна продовжувати. А тепер давайте ще раз &quot;похвалимо&quot; дільничих за &quot;роботу&quot;. Яка скоріше за все нагадує банальну розправу з конкурентами.
20 Листопада 2017, 11:28
Дивлюся на все і смішно, як обсирати хлопців то на раз два, а як прийти і допомогти оформити ту точку, то у всіх якісь проблеми.. почніть із себе...
20 Листопада 2017, 13:03
На Рудні в Білеїв в магазині день і ніч спирт і самогон продають.де басалик де податкова.Все проплачено.
20 Листопада 2017, 14:58
Загляньте на Граничну 16 Діна, а на Заньковецької 29 Люда обідві торгують спиртом. У Боголюбських що на 24 Серпня самогон. Три самих потужних підприємства по продажу оковитої в районі залізничного вокзалу. В любу пору доби.
20 Листопада 2017, 19:59
Для чого ви це все пишете, що зміниться ,ви краще перевірте високопосадовців куди вони тратять наші гроші асфальтується дорога по якій навіть маршрутки не ходять ,люди які продають горілку ,правильно роблять ,бо людей які люблять випити ,багато то чому має тільки держава заробляти,хай зроблять нормальну ціну і не буде цих точок,
20 Листопада 2017, 20:00
Для чого ви це пишете,що змінеться ви краще перевірьте високопосадовці які тратять наші гроші на дорогу по якій навіть маршутки не їздять,ті хто продають алкоголь правильно роблять,адже зробіть нормальні ціни на спиртне тоді будуть купляти
20 Листопада 2017, 20:22
Пишіть щось актуальніше,а не наклепи
20 Листопада 2017, 23:34
Ттооо
20 Листопада 2017, 23:44
Хазанюк і Остапчук - ваші імена будуть вписані золотими буквами в історію боротьби рожищенщини з самогоноварінням,ви просто приклад для наслідування.Перекрити такий канал збуту алкогольноі продукціі це подвиг - безумовно.Бажаю вам нових гучних викриттів і звичайно успіхів у нелегкій боротьбі з алкокартелем.)))
21 Листопада 2017, 00:13
СПРАВД,І КОМУ ЗРОБИЛИ КРАЩЕ З ПІДНЯТТЯМ ЦІН НА АЛКОГОЛЬ? А НІКОМУ! ТІ ХТО ХОЧЕ ВИПИТИ МУСИТЬ ПИТИ РІЗНУ БУРДУ. МАГАЗИНИ З ЛІЦЕНЗІЯМИ ЗАКРИВАЮТЬСЯ- НЕ ВИТРИМУЮТЬ КОНКУРЕНЦІ.
21 Листопада 2017, 12:52
Так що хотіти, знаю одну точку де спіртяка продається, біля Аветри через перехід в казармі. І було написано заяву і поліція приїзжала, і даже штрафу та людина не отримала, а тепер подумайте чому бо тому що вони всі платять поліції щоб їх прикривали, відкрийте очі люди. Тут потрібно перевірку наслати на поліцію тоді побачите як начнуть точки закривати жопи рвати.
21 Листопада 2017, 17:45
ви придурків ловіть і посадіть ане за водку пристали.ті мінти самі торгують тільки Травою
21 Листопада 2017, 17:45
а де той гараж Хачика Адрія Антонюка на Гагаріна? скільки там живу не знаю
21 Листопада 2017, 23:07
Шо ви ото гоните на точкі.Людина,яка хоче випити,вип,є,хай хоч що.Краще хай пьє самогон,ніж спирт чи магазинне гамно.Я не спорю,спритові точки треба позакривати,бо вони отруту продають,ну а якщо самогон,то ядумаю нестоїть.Навіть якщо закриють всі точки на районі(а це слабо віриться),чоловіки ваші менше пити не стануть.Повірте мені.Не шукайте винних втому,що ваш чоловік пьє.
22 Листопада 2017, 17:13
Читаю я ваші доброзичливі коментарі панове . Які ж ви дружні всі коли треба на когось накапати, продати, злити. А самі зібрались вул, селом прийшли до винуватця і ЗРОБИЛИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Повірте мені злякається.
22 Листопада 2017, 23:40
Правда,не раз була поліція в казармі біля &quot;Аветри&quot;... І Хазанюк був.А щось змінилося?ніНі..
23 Листопада 2017, 14:07
Не варто забувати і про &quot;шановану&quot; Люсю (вона ж Ольга Малярчук),яка теж на відстае від вище згаданих осіб і думаючи що лише грошима багатіе ,займаючись такою прибутковою справою,та насправді збираються і інші,не видимі &quot;капітали&quot;-сльози родин та смертей нещасних пяничок ,на біді яких вона надіеться збагатіти.Не позаздриш такому &quot;багатству&quot;,за яке в свій час (якщо покаеться) неминуче доведеться гірко розплатитись.
23 Листопада 2017, 14:08
зі Щурина
24 Листопада 2017, 19:24
не кляніть,люди,бо всі ваші прокльони обернуться проти вас самих,повірте.І запамятайте,що якщо не буде точок,то менше пити не стане ваш чи інший чоловік.Буде пити магазинну горілку,яка не краща за спирт,.Я це пишу,бо бухав колись кожен день і конкретно.Тому так і говорю,що якщо людина схоче випити,то вона випьє,а що і де і за що,то це не проблема.З бодуна,такі ідеї приходять в голову,що нормальна людина ніколи б недодумалась.ПОВІРТЕ
25 Листопада 2017, 00:54
Хто таккий ХАЧИК іде його шукать?
16 Січня 2018, 18:05
Я згоден з справедливим