Рожище: Територію майбутнього скверу вимостили бруківкою

17 Листопада 2017, 10:37
3734

Роботи над майбутнім сквером «Борцям за волю та незалежність України» продовжуються.

Днями працівники завершили укладання бруківки.

Наступним етапом буде освітлення, огородження та озеленення скверу,- повідомляється на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.






 
Коментарі
17 Листопада 2017, 14:00
А тротуари для людей щоб ноги не ламали та з дитячими візками проїхати можна було коли зроблять?
17 Листопада 2017, 15:27
Абсолютно все , що робиться в нашому місті Вам завжди не подобається. Де Ви берете оту смолу, що все псує? Хто Ви і чим самі займаєтеся? Що особисто зробили для нашого міста? Кожен з нас повинен щось хороше зробити для спільного дому, а не тільки паплюжити. Краще порадійте, що хтось щось робить, допоможіть хоча б ідеєю. Давайте, наприклад, підемо в міську Раду і запропонуємо свою участь в озелененні, принесемо квіти, кущі, дерева, хто , що зможе......... а там і до тротуарів черга дійде. А зараз хоча б перестали всі смітити, спалювати сміття і викачувати каналізацію з свого власного будинку на вулицю.
17 Листопада 2017, 15:59
Мені подобається, так просторо, аби тільки памятник як треба зробили-щоб дух піднімав або вже й без нього можна, якщо не вистачає фінансів
17 Листопада 2017, 16:50
А ви чому не написали про свої досягнення?
17 Листопада 2017, 17:46
Мені б хотілось щоб було хоч би 2 лавочки , щоб можна було посидіти і згадати героїв.Герой робить те, що можна зробити. Інші цього не роблять.
17 Листопада 2017, 17:52
Головне камеру десь там примостити, бо будуть вилазити з ногами на ті лавочки, робити діскатєку і заважати мешканцям багатоповерхівок спати
17 Листопада 2017, 18:16
кожен судить в міру своєї розпущеності
17 Листопада 2017, 20:08
я теж згідна з 123 з камерами бо вандали які нищать дитячі майданчики можуть понищити і тут
17 Листопада 2017, 20:34
А що ви так переживаєте за багатоповерхівки? Нам це взагалі не заважає. А якщо прийдуть такі як ви і сядуть з ногами на лавочку то повикручуємо і буде тоді повзати а не ходити...
17 Листопада 2017, 21:09
Окунь №2,ставити камери-це нормальна практика в розвинених країнах. А варвари, такі як ти, тільки тут пижитись можуть, а на ділі соплі жуєте, коли біля фонтану роблять те ж, що і будуть робити біля 5ти поверхівок
17 Листопада 2017, 22:08
тоді до Окуня №1:<br/>Я говорю про те, що бачу, до чого тут розпущеність?<br/>Постійно біля фонтану на лавочках діскатєка в три поверхи з музикою
18 Листопада 2017, 00:16
Лавки де будуть стояти? знов ногами болото місити треба буде? Важко було відразу ніши під лавки покласти? а потім дивуються, чого б це ногами залазять на лавки. В цілому місті ніде не зроблено так як має бути. Біля Богдана теж те саме, парк так само і тут таку саму фігню придумали. Руки би повідбивати. Готовий проявити ініціативу з весни і зробити полюдськи.
18 Листопада 2017, 12:21
Я згідний, що потрібно робити з нішами, але не розумію, який тут зв'язок з тим, що треба вилазити на лавки з ногами, якщо вліз в болото
19 Листопада 2017, 22:31
більшість молоді, щоб не стояти ногами в болоті, сидівши на лавці, вилізуть на лавку, щоб посидіти.