Рожище: Міська рада порушує проблему організації дозвілля для молоді

14 Листопада 2017, 16:07
9668

Рожищенська міська рада, висловлюючи потреби громади, звернулася до відділу культури Рожищенської РДА та РД «Просвіти» з прохання вирішити питання змістовного проведення дозвілля молоді. 

«Підлітки та молодь міста вільний час проводять на вулицях в парках і скверах, оскільки відсутні облаштовані місця для змістовного проведення дозвілля, зокрема дискотеки. Наслідками цієї ситуації, на превеликий жаль, є прояви девіантної поведінки в молодіжному середовищі та випадки вандалізму. 

Рожищенська міська рада вважає необхідним відновити дискотеки та проведення культурно-масових заходів для підлітків та молоді нашого міста в районному домі «Просвіта». Від вирішення цього питання залежить культурне виховання підростаючого покоління. 

Просимо Вас розглянути та підтримати дану ініціативу. Надіємось на підтримку і розуміння у вирішенні даної проблеми громади м. Рожище», - йдеться у зверненні.

Коментарі
14 Листопада 2017, 18:24
Давно пора)
14 Листопада 2017, 19:17
А може краще не в домі просвіти/Б К/,а в центрі молоді ,над дит.бібліоттекою?
14 Листопада 2017, 19:21
1984-88роки, які класні дискотеки були в БК молоді там було море, навіть з ближчих сіл (Топільно, Копачівка)
14 Листопада 2017, 19:33
Ще один гадюшник буде? Будуть бити один одному морди, бухати, ...сь. <br/>І як без цього Рожище прожев? нагальнішніх проблем нема ...
14 Листопада 2017, 19:53
охр..ніти, знову не так, знову не те! А ти чувак часом на дискотеки свого часу не ходив? А ми тепер типу не люди? Тільки я вам скажу, що наше покоління набагато краще вашого. Ми живемо, навчаємося, прагнемо кращого, а ви сиділи в совку і голову гнули і своїх дітей вчили, що Ленін це вождь. А ми виборюємо майбутнє, яке ви здали без бою. І не треба казати про гадюшник, бо ви всю країну перетворили свого часу в гадюшник, все розікрали та пропили.
14 Листопада 2017, 19:57
Драки то будуть, але жити в місті де немає толком де подітись га вихідних то теж не варіант.<br/>Наша самооборона тільки хоче позакривати всі бари і думають що святі, а тут в селі всі знають хто є хто
14 Листопада 2017, 19:58
А що робити у селах? Чим розважати молодь?
14 Листопада 2017, 20:03
Краще хай по барах тиняються? В самого діти є? Невже сидять вдома і дивляться новини?
14 Листопада 2017, 20:32
Ото бурий запостив у фейсбук проблему про дозвілля., Як він сказав старшокласників? Чувак, старшокласники після 20 год.мають бути біля тата і мами так сказати під їх суворим наглядом - це перше. Друге. Якщо старшокласники перебувають після 20 год.як вони сказали в парку, то там вже інша служба має займатись цими дітьми а ніяк не культура. По третє. Для молоді яка закінчила школу є достатньо можливостей розважитись і без дискотеки. Ще там хтось візжав про нове будівниче покоління. Щось не видно вас ніде окрім як по ночах дитячі майданчики ламаєте. Уявляю майбутнє з такими будівничими
14 Листопада 2017, 20:36
Бурий пригадав свою бурну молодість. Обступився &quot;правильною&quot; журналісткою і фігачить свою масову інформацію
14 Листопада 2017, 20:42
Дискотека - добре і треба! Тільки не для старшокласників, а молоді! Це по-перше! Це питання актуальне і має бути вирішено! Але треба подумати і про тих же старшокласників - зробити доступні гуртки по спорту. Напрягти директорів, щоб такі гуртки функціонували при кожній школі. Ось тут мають зацікавити саме старшокласників! Це по -друге. І по третє, це духовне виховання дітей. Щось про це геть мало говорять. Шварцкопе, ще на цій темі можна поманіпулювати!
14 Листопада 2017, 21:43
і як не набридає &quot;ванять&quot; під кожною новиною?критики хренові...все не так...було б більше в Україні таких людей як Шварцкоп,самооборона,варта-інакше б жили
14 Листопада 2017, 21:46
А чому будинок дитячоi творчостi не пiдключити i там проводити дискотеки як колись проводили саме для цих пiдлiткi
14 Листопада 2017, 21:59
Освита хай займеться цим питанням
14 Листопада 2017, 22:05
Я за! Пригадую,які колись були дискотеки,молодь спілкувалася,знайомилися. У мене син підліток і краще хай він буде ходити на дискотеку,а ніж мерзнути на вулиці, парку чи в кафе.
14 Листопада 2017, 22:31
шваркоп піариться
14 Листопада 2017, 22:42
Це да. Шкода що шварц підставляє поліщука.
14 Листопада 2017, 22:59
Тобто краще їздити у той самий &quot;Мегаполіс&quot; , тратити гроші на проїзд туди, а назад на таксі, бо ж маршрутки не ходять. Пригадую як всі ходили у БК, знайомились, проводили всій вільний час, а зараз , по суті його нема де провести. Сидіти по різних кафешках і ловити wi-fi? Чи краще мерзнути на дворі? На мою думку, це хороша ідея, буде де повиселитися та провести час з друзями, а також завести нові знайомства. Звичайно , не заперечую , що будуть бійки, бо без цього ніяк, але краще вже тут , ніж на Дубищі і Бог зна де. Це особисто моя думка, і я в ніякому разi її вам не нав'язую, а пишу реальні речі)
14 Листопада 2017, 23:02
Люди, згадайте як ви самі ходили на дискотеку коли були молодими. Тільки не кажіть, що ви почали туди ходити після того як закінчили школу. І це було дійсно міце для знайомств, приходили потанцювати. А з ваших дописів виходить, що ваші ж діти цього не достойні, бо вони ж невідомо якими паскудствами там будуть займатися. Шкода, що ви такої поганої думки про молодь, зате дуже великої про себе.
14 Листопада 2017, 23:48
даешь диско 80!!!!!!!!!!!!......оце було життя!!!!!! ...............
15 Листопада 2017, 00:08
Шварцкоп рулить. Дайте спокій..є хороша приказка за дурною головою то немає ногами спокою.рано вранці встав дулюк попити кави і Шварцкопа накрутити .а той лох ведеться..тільки ду люку все не так робить наш мер і всі остальні ...а як був головою то що зробив сам?.тільки що пропіарився))))))))))
15 Листопада 2017, 00:35
Які вісімдесяті??? Вони минули і вже не повернуться ніколи!!! Я розумію, ностальгія за молодістю, але наші діти не ми!!! І старшокласники не будуть ходити в той обшарпаний страшний зал танцювати!!! при чому, просто танцювати!!!! Під музику, яку просто включатиме на ноуті якийсь дядько з РД. Я тут теж маю результати невеликого опитування, майже пряма мова: &quot;ти шо, ніхто з наших туди не піде, це точно&quot;. А щоб пішли, треба зробити ремонт відповідний, оформлення, в т. ч. світлове, кликати класних діджеїв - це як мінімум!!!
15 Листопада 2017, 02:14
Я так розумію, що ви тут вирішили під молодь закосити. Так от, тисячоліття трохи поплутали. Мова зараз іде про дітей, батькам яких 35-45 років. Мінус 26 Незалежності, тобто апріорі вони не могли вчити своїх дітей &quot;ленінським ідеалам&quot;. Це взагалі останнє покоління, яке про нього щось знало. І саме для дітей цих батьків зараз, типу, виборюють дискотеку. А от ви, використовуючи радянську риторику (іншої ж не знаєте) намагаєтеся косити під молодь. Та вони слова &quot;ленін&quot; не знають! І добре, що не знають)))
15 Листопада 2017, 08:56
Якщо дозвіллям займуться тьоті і дяді яким по 40 - 60 років щоб мати лишню зарплату як в клубах по селах то нічого з цього не вийде
15 Листопада 2017, 10:23
а хто такий бурий?
15 Листопада 2017, 11:25
Ви шановний перш, ніж писати порахуйте самі. Як це ті батьки про Леніна не чули? Якщо їм зараз 45-26=19. В 19 років вони вже добре чули про Леніна. Може й комсомольцями були. 35-26=9 років - жовтенята! І вчилися по Букварику з Леніним. А щодо &quot;виборюють дискотеку&quot; для 15-річних дітей, то про яке гідне виховання ви говорите? Дискотеку - треба! Але наголошую - для молоді від 18 років. А не дітей позбирали, відео зняли, себе возвисили, лаври позбирали. Де слежба для дітей та молоді? Чому діти в таку пізню пору на вулиці? Ви за що гроші отримуєте?
15 Листопада 2017, 11:40
Молодь на Дикотеку, а старшокласників куда в БАР. Зараз там тільки таки і сидять І коли їх небудуть пускати на ДИСКОТЕКУ недумаю, що вони ( СТАРШОКЛАСНИКИ) будуть сидіти в дома. Розвалити розвалили все раз -два, а от тепер як все довести дотолку?
15 Листопада 2017, 12:02
От видно що мізки тільки для гульок. А старшокласники в 21 год мають сидіти вдома та вчитися. А ввечері ходити на гурки спортивні. А тих хто відповідає за молодь в місті - садити за грати, якщо діти сидять в барах.
15 Листопада 2017, 12:55
піст скоро буде
15 Листопада 2017, 12:57
Я ж кажу, що то останнє покоління, яке знало про леніна і не думаю, що вони розповідали про нього дітям. Тому мені не зрозуміло, на чию адресу звинувачення, про навчання дітей любові до цього ідола. То звинувачення батькам 45-ти річних? Не думаю, що вони тут коменти строчать.
15 Листопада 2017, 13:02
А те, позбирали дітей кругом себе і типу добру справу зробити - погоджуюся з вами 100%. Якщо не помиляюся, то після 22 перебування осіб до 18 років на дискотеках і т.д. без супроводу батьків заборонене.
15 Листопада 2017, 16:18
Цілком підтримую (про грати). Також разом з ними садити батьків, які відпускають дітей і по барах, і до ранку соватись де попало. Садити також треба несвідомих громадян, які бачачи, що неповнолітні вештаються вулицями і сидять по барах, ніяк на це не реагують (як дружиннікі колись). А, ще власників барів треба садити і оффіціантів за одно (див. п. про несвідомих громадян). Взагалі всіх треба посадити, бажано без суда і слідства - то лишнє. А вашу кандідатуру треба висувати на посаду Генерального прокурора, бо ж якщо не ви, то фіг хто кого посадить. Дайош 17-й год.
15 Листопада 2017, 16:19
Так ніхто і не говорить робити нічний клуб. Дискотеку зробити з 18.00 до 21.00. Чим погано???? Чи всім хто протестує проти дискотеки так подобається спостерігати за школьніками в квадраті?
15 Листопада 2017, 19:52
Дискотеку якраз і треба робити для старшокласників, а не для малечі. Для малечі нехай БДТ робить, а от для старших у БК однозначно. Той хто кричить що старшокласники у 21:00 мають сидіти вдома, біля маминої дупи, нехай себе згадає (хіба сам був задротом). Тепер старшокласники ідуть у бари та нічні клуби де бухають, навіть нашому поколінню немаю куди піти.<br/>Супер було б, якби Тараса Войтовича поставили начальником культури, думаю дозвілля для дітей точно зробив би. Як був керівником центру молоді, то навіть виїзні дискотеки робив, молодець, гадаю робота з молоддю це його.<br/>Якщо запускати диско в БК, то полюбому треба кап-ремонт робити, такий там зараз гадюшник....<br/>А щоб не було бійок, нехай полісмени за цим слідкують, їх тепер у 2 рази більше (старі міліціонери та нові полісмени ;) )
15 Листопада 2017, 22:34
У нас також є в клубі танці, але нема молоді. Чому?Бо всі тусуються то на стадіоні біля школи, то в садочку на пеньочку.Музика грає для настрою на мобілці....приходим в клуб обшарпаний і холодний, щось на ноутбуці грає. від вікна до вікна потинялися, з завклубом погомоніли і....тут саме цікаве мандруємо на Рожище. Шукаємо пригод на голову і&quot; дупу&quot;.Ось такі у нас культурні заходи. І що ми можимо змінити?Змінити тусовку не в клубі ......а на хаті.
15 Листопада 2017, 23:10
Мені шостий десяток і я за те, щоб була дискотека, бо коли ж танцювати, як не в 15-16 років. Молодь- рушійна сила, море енергії, тільки потрібно направити її в хороше русло, а для цього в нас є культурні працівники. І не треба говорити, що в нас погана молодь, молодь в нас прекрасна !
16 Листопада 2017, 10:42
Згідно із законом , неповнолітні мають право перебувати до 22:00. А де нам проводити дозвілля? Мега? Джаз? Ми хочем потанцювати, хочем відпочити від сірих буднів, а ви всі начинаєте про ссср згадувати , кому тут нада той лєнін і так далі, просто зробіть ремонт і діджея , все! Це не є шось важкє чи нереальне.Просто зробить місце відпочинку із музикою і т.д. що б хоча б якісь спогади залишись , окрім навчання
16 Листопада 2017, 15:31
Прекрасне місце в кінотеатрі..
16 Листопада 2017, 17:02
В кінотеатрі немає місця, нехай там краще Кінотеатр запустять для молоді, Дискотека має бути в БК, там навіть спеціально зал збудований, а то він використовується тільки для торгашів!