Міністр: усіх директорів шкіл переведуть на строкові угоди

07 Листопада 2017, 18:42
2727

Міністерство освіти запропонує перевести усіх директорів шкіл на строкові трудові угоди, термін яких не зможе перевищувати 6 років.

Про це сказала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

«У нас сьогодні директори працюють на різних засадах. Є ті, які працюють на засадах строкового контракту, і є ті, які працюють на безстрокових трудових угодах. Під час впровадження закону всіх директорів, які працюють на безстрокових трудових угодах, ми запропонуємо перевести на строкові трудові угоди на найбільший передбачений термін – 6 років. Це й буде вважатися їхньою першою каденцією», – зазначила Гриневич.

Разом з тим вона повідомила, що для тих директорів, які сьогодні перебувають на строкових угодах, це буде вважатися їхньою першою каденцією.

Також міністр наголосила, що питання компетентності вчителів і директорів є дуже важливим.

"Ми можемо написати чудові стандарти, розробити методики викладання, працювати над пропозиціями з підвищення кваліфікації вчителів, давати можливість добровільної сертифікації і робити надбавки, але якщо директор школи на місці не буде сповідувати наші цінності і якщо вчителі не будуть творчо впроваджувати ці нові методики, у нас не зрушиться реформа", – сказала Лілія Гриневич.

 
 
Коментарі
08 Листопада 2017, 04:50
Ай да молодець..
08 Листопада 2017, 10:01
Може хоч тепер будудь зацікавлювати УСІХ дітей а не відфудболювати до репетиторів, і надіюсь що з цею реформою батьки зможуть впливати на вибір вчителів.
08 Листопада 2017, 11:08
Давно зі. школи потрібно вимітати дирнктора
08 Листопада 2017, 13:34
Можна мавпу навчити курити. Якщо дитина і батьки нехочуть то ти лусьни а ніц не получиться. Доки свідомість останніх не зміниться то годі і чекати результату. А який вибір у вас є в селі щодо вчителя. Оцінку хто буде девати чи кваліфікований чи ні. Батьки? Несмішіть. Одиниці сьогодні займаються своїми дітьми. Решта відмовка. Нехай в школі навчать. В школі не дають знань. В школі вчать вчитись. От тут і ця трійця має рівносильно працювати ДИТИНА, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛЬ. А зважаючи на те хто сьогодні іде вчитись на вчителя то думаю час покаже всіх і вас в тому числі. Чи просто блаблабла чи дійсно ви будете впливати на нав.вих. процес.
08 Листопада 2017, 16:23
хоча я і не вчитель, але Вас підтримую на 100 % !!!! І за сьогоднішніх "вчителів" які приходять після вузу 100 % правда (в більшості випадків) !!!!!!!!!!!!
08 Листопада 2017, 20:33
так же треба поступати із завідуючими днз а то царицями рахують себе у садочках люди для них ніхто відбивають бажання творчо працювати молодим вихователям
02 Лютого 2018, 22:06
Дуже добре ,що директори будуть по 6 років ,а то зажрались,.А в Кременецькій школі чула взагалі директор всіх вчителів заміняє,коли хто захворіє,будь який предмет.От і знання учнів.