Громадський діяч розкритикував виборчу дільницю у Любчі

30 Жовтня 2017, 09:13
3742

Громадський діяч Олександр Дмитрук, який спостерігав, як проходять вибори в Любчі Рожищенського району, шокований станом виборчої дільниці розташованої у приміщенні Будинку культури.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Село Любче, виборча дільниця... На жаль, фото не передає усю атмосферу виборів в сільських регіонах, але чим далі від міста, від цивілізації, тим більше розумієш наскільки ми відстаємо від світу», - йдеться у дописі.




 

Коментарі
30 Жовтня 2017, 12:19
Мені здається, що до виборів можна було б і підготуватися, а не показувати весь цей ,,Бардак,, на весь район. Або ж слідкувати за молодю, яка це понаписувала.
30 Жовтня 2017, 13:14
Позор тим хто за цим дивиться,та ще й зарплату получається,
30 Жовтня 2017, 15:34
слідкувати повинен - директор клубу.На роботу треба ходити. побачить і витре....
30 Жовтня 2017, 17:02
Дуже цікаво, кому стоїть як кістка у горлі наша Наталочка?<br/>На роботу ходить, гарно її виконує і причому Вона до виборів?<br/>Людоньки слідкуйте за своєю роботою, чи вчасно і якісно ви її виконуєте.
30 Жовтня 2017, 17:25
Хто такий заздренний то хай стане і повитирає це
30 Жовтня 2017, 19:04
перш за все в культурному будинку кульрурна поведінка, а якщо її там немає, то за що отримує зарплату цей зав клубом, якщо не зробив зауваження за такий напис, або сама не витерла написане кимось. Значить не ходить на роботу і не бачила написаного. Або так в Любчі культурно
30 Жовтня 2017, 20:20
Найперше потрібно починати із СЕБЕ ! Перш ніж обговорювати когось. Все побачили на стовпах, а насіння плювати в приміщенні ЦЕ КУЛЬТУРНО ???? Ви ж наглядач. То потрібно було наглядати. А не коментарі писати
30 Жовтня 2017, 20:21
Перед тим як паклюжити директора БК зверніть увагу,перш за все, на свою культуру поведінки. Було дуже бридко спостерігати як НАША САМООБОРОНА &quot;плює&quot; насіння??????
30 Жовтня 2017, 22:18
ЯКБИ ДИРЕКТОР БК НЕ НЕСЛА СЕБЕ ТАК ВИСОКО, ТО НІЯКИХ ЗАПИСІВ НА СТІНАХ І СТОВПАХ НЕ БУЛО Б... ПОПЕРЕДНІ ПРАЦІВНИКИ ПРАЦЮВАЛИ НА СОВІСТЬ І НІХТО НА ЇХ ПОГАНОГО НЕ ПИСАВ І НЕ КАЗАВ.<br/>І СПРАВА ТУТ НЕ В НАСІННІ..... НАСІННЯ ТЕЖ МОЖНА КУЛЬТУРНО ЇСТИ!!!!!!!
31 Жовтня 2017, 12:39
Що це за такий громадсткий діяч - Олександр Дмитрук? Не знаю, не чула! Кого він блище підвів до &quot;ЦИВІЛІЗАЦІЇ&quot;? А можливо - це діяч &quot;по стовпах&quot;, приїхати в звичайне село і плюнути в душу людям, на це не треба мати багати розуму.<br/> Щодо приміщення то таких як наш будинок культури ще потрібно пошукати у районі і не винний директор, що на сьогодні немає коштів на гідний ремонт. <br/>А чому не прокоментували виборчу дільницю в Кременці чи рядно на стіні це тепер &quot;по модьньому&quot;?
31 Жовтня 2017, 15:19
Справжній срач
31 Жовтня 2017, 21:08
НУ ТАКОГО СРАЧУ У НАС ТОЧНО НЕМА А РАДНО ЦЕ КРЕАТИВНО
31 Жовтня 2017, 22:02
Такого то якого? Ну якщо рядно це креативно,то мені вас шкода!!!
01 Листопада 2017, 11:46
До громадського діяча.Ви бачити тільки те що перед носом.Ви зазирніть глибше,ми пожинаем плоди нашоі приватизаціі.Розграблено,розпродано,знищено.Залишилися земля, бідні люди та знищена інфраструктура.Наступна -децентралізація &quot;Знищити один одного&quot;.Напишіть як недопустити цього, як вийти з ціеі ситуаціі, як підніти дух людей,як підняти мінталетет,якпідняти культуру(хоча б навчитися ПОВАЖАТИ ОДИН ОДНОГО),яа переконати і повірити людяй в те що ми заслуговуемо на краще життя.
01 Листопада 2017, 22:15
А ЦІ ПИТАННЯ ДО КОЛИШНІХ ГОЛІВ КОЛГОСПІВ гРИБИХИ ТА ПАРТОРГА -ФРЕДКИ ТА ЇХ БУХГАЛТЕРА ШПИЛЬКИ ТА ЛЮСЬКИ ТА КАРАСИХІ СТАРОЇ НУ І ПО КОПАЧІВЦІ ТЕ САМЕ УСІМ РАДОСТІ
01 Листопада 2017, 22:17
ОБІЦЯЮ НАПИСАТИ ВІРШ ТА ВИСТУПИТИ З НИМ ПЕРЕД ДЕПУТАТАМИ БУДЕ ДУЖЕ ВЕСЕЛО В МЕНЕ ДОСВІД Є
02 Листопада 2017, 15:50
Краще всього перевести стрілки на кокось.А деж ви були.Я кщо ви все так знаете і бачили то чому не діяли і не писали.Це все деребанилось не один рік.Дуже &quot;гарна&quot; позиція моя хата скраю... А коли все знищено то вже побачили.Чи може люди вибрали неугодних комусь депутатів.Заспокойтесь! Незабаром все виправиться.
02 Листопада 2017, 17:59
ТА ЩО ТУТ ПРТХОВУВАТИ ... В НАШОМУ СЕЛІ ПОВНИЙ СРАЧ!!!!!!
02 Листопада 2017, 18:30
....те що вселі срач винна голова С.Р!!!!! менше треба людей брудом поливати, та плітки різні збирати.... краще дбала б за село.... Сподіваюсь що з новим керівництвом буде порядок....
02 Листопада 2017, 20:06
ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОВИТИРАТИ НЕЦЕНЗУРНІ СЛОВА КОШТІВ НЕ ТРЕБА . НЕ ДУМАЮ ЩО ЩЕ В РАЙОНІ Є ТАКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ , ДЕ НА КОЖНОМУ СТОВПІ ТАК &quot;ГАРНО &quot; ВІДГУКУЮТЬСЯ ПРО ДИРЕКТОРА БК.
03 Листопада 2017, 10:40
Тих хто не по зубах,їдять плітками!!!!!!
04 Листопада 2017, 11:14
Гнати таку голову з тої сільської ради треба!!!!!! Вже дістала всіх!!!!