У Кременці голосують із порушенням

29 Жовтня 2017, 20:15
4764

На виборчій дільниці у селі Кременець не вистачає скриньок для голосування.

Про це йдеться на сторінці Громадянська позиція – Рожищенський район.

Спостерігачі фіксують системне порушення – неналежна кількість кабінок і скриньок для голосування на дільницях. Як, зокрема, на дільниці у селі Кременець, де є лише дві великі урни для голосування, – пишуть на сторінці.

Згідно з Законом «Про місцеві вибори» на середній виборчій дільниці повинно бути не менше чотирьох кабінок, чотири великі скриньки та дві маленькі.

1

1



 

Коментарі
29 Жовтня 2017, 22:23
Хведчак вже дві наповнив сам
29 Жовтня 2017, 22:27
Там активістка бюту Віра все зробить для Совтиса.
29 Жовтня 2017, 22:54
То може та віра і відключила світло на трьох дільницях?
30 Жовтня 2017, 01:39
Та світло це ми щнаєм чиїх рук діло. І тій людині ми владу недамо!!!!! Хоча та особа (Хв...ак!!!) так просив в нас влади в п'ятницю, що вся школа і село гуділо!!!!!!!
30 Жовтня 2017, 01:42
І недивно що саме в Кременці фіксують порушення! Гайворонська свого недоб'ється як і її коханий Савчук!!!!!!
30 Жовтня 2017, 01:46
Це справа ХВ! З нього треба запитувати. Я працював з ним багато років, і знаю всі його обкрутки. Він готовий на все заради своєї вигоди! І вас Березолуки залишить без копійки! ЗНАЙТЕ!!!!
30 Жовтня 2017, 02:21
Якщо пройде совтис то гайворонській треба йти за власним бажанням. Невже нарешті добро переможе зло?
30 Жовтня 2017, 08:55
До чого тут Гайворонська,люди, схаменіться! Чи вам всерівно аби плести інтриги.
30 Жовтня 2017, 11:42
нарешті ви здихались хведчака
30 Жовтня 2017, 11:50
Кременчани молодці!Що не всі голосували за свого.Голосуючи за свого,потім наступае велике розчарування.Зазирніть в минуле.Якщо дивитися правді в вічі то при чужому людям живеться краще.
30 Жовтня 2017, 12:26
не думаю, що при чужому краще. Хто краще дбає про свій дім - господар чи сусід?
30 Жовтня 2017, 12:30
Люди! Схаменіться! не знав, що руках людини погодні умови, які стали причиною відсутності світла!
30 Жовтня 2017, 13:33
Був на дільниці. Там і одної скриньки забагато!
01 Листопада 2017, 01:09
Голова комісії не знає закону. Шкода що не поставили її колегу по роботі Л.В. тоді б не було порушень.