Вибори ОТГ: Як голосують в Копачівці

29 Жовтня 2017, 11:30
5297

Виборча дільниця в селі Копачівка відкрилися без затримок. Всі члени комісій на місці, працюють і чекають виборців.

Нагадаємо, у неділю, 29 жовтня, 19 об’єднаних територіальних громад Волині обирають голів та депутатів. Голосування розпочалося о 8:00.

Кореспондент Район.Рожище переконався, що зранку виборчий процес у Копачівці розпочався спокійно, але не надто активно. Станом на 11 год. проголосувало лише 140 виборців. 

На явку могла вплинути дощова погода. 




 

Коментарі
29 Жовтня 2017, 14:27
укропівець Занічковський сьогодні їздить по хатах гроші роздає ізвозить людей на дільницю
29 Жовтня 2017, 15:55
По скільки дає
29 Жовтня 2017, 16:27
Дорога редакція. Чому ви видаляєте коментарі,хоча вони доволі пристойні.
29 Жовтня 2017, 18:03
Це брехня!!!
29 Жовтня 2017, 18:21
Яка брехня, все це правда, укріп більше крім голосів нічого невміє, і гроші потім віддасте Ви шановні виборці.
29 Жовтня 2017, 18:21
ЛЬОНЯ давай...
29 Жовтня 2017, 18:24
тільки наш голова і ніхто інший
29 Жовтня 2017, 18:35
Дійсно сьогдні бачила як Занічковський постійно підвозить людей
29 Жовтня 2017, 19:12
РЕДАКЦІЯ ГНИЛА І ПРОДАЖНА ВИДАЛИЛА КОМЕНТИ І ПОГЛЯДИ А ПОСУТІ ПРАВДУ .....БО ЗЕМЕЛЬКА АКАДЕМІЇ А НАСПРАВДІ ВКРАДЕНА СИСТЕМОЮ У ЛЮДЕЙ ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ ВСЕ ЖИТТЯ В РАДГОСПІ----ТЕПЕР МОЖЕ СТАТИ ГОЛОВНИМ ПИТАННЯМ І ДЯДЯ БЕЗВЕРХІЙ БУДЕ ЗІ ШКУРИ ВИЛАЗИТИ БО 1000ГА ЯКУ З АДАМОМ ДЕРЕБАННЯТЬ ЦЕ НЕ ГОРОД ЧИ УЧАСТОК 0.25 СОТОК.
29 Жовтня 2017, 20:13
Воїстину надіюсь,що Паалюк і КО понесуть відповідальність
29 Жовтня 2017, 20:24
Повірте, незалежно як пройдуть вибори, до Павлюка заглянуть як найменше 2 перевірки КРУ (ДФІ) і по землі. НО ще є сюрприз від лісників. З повагою депутат
29 Жовтня 2017, 21:12
Виграє сильніший, той який дійсно виконує обіцяне і допомагає!!<br/>Бажаємо перемоги
29 Жовтня 2017, 22:52
А ЛІС ЯКІЙ ВЖЕ ВИВОЗЯТЬ ТІРАМИ ХАЙ РОЗКАЖУТЬ БАШІВЦІ ...В КІНЦІ СЕЛА ПЕРЕГРУЖАЮТЬ....Я ДУМАЮ ДІЄ КРУГОВА ПОРУКА ---ВСІ В ДОЛІ ПРОКУРОРИ ІНСПЕКЦІЯ НА КІЄВ ПАЙКА ---ПО ДОКУМЕНТАХ ПОКАЖУТЬ 100КУБІВ А 1000КУБІВ ПО КАРМАНАХ
30 Жовтня 2017, 00:02
Вибори-вибори.... Кандидати піда.....ш
30 Жовтня 2017, 10:08
на цьому сайті постійно видаляють коментарі...таке враження що це не інтернет ресурс де льдина може висловити свою думку...сайт заказухи
30 Жовтня 2017, 11:06
гроші це те зло яке заважае людям бути людьми.Правда у кожного своя.І без гошей можна бути багатими.Люди вже не купуються за гроші і дешеві подарунки (хіба що одиниці) голосують розумом.ТІ що пишуть що хтось десь роздае гроші то ті це самі і роблять. НА брихунах шапки горять.
30 Жовтня 2017, 11:24
Вся біда украінців в тому,що мінталетет занижений а емоціі зашкалюють.А бідні ми тому що свою незалежність ми будуемо на брехні а не на правді.
01 Листопада 2017, 15:46
пісковозу не вдалося стати головою і гроші не допомогли
02 Листопада 2017, 16:56
ЗЕМЛЯ хоч і радгоспна. але ще не розпродана.В громаду перейде вся і в цілому.Головне що іі 123 не роздерибанили.Бо вони бачать тільки свою правду.А ТЕ ЩО БЕЗВЕРХИЙ нею користуетьс то нехай собі користуеться аби податки в громаду платив.А розпаювання то ще треба вивчати. чи буде воно виправдане.Кременець вже розпаював. і де вона.ЛЮДИ не всі могли іі обробляти чи здати в аренду,і податків нічим було плати-продали,а спритні люди скупили.