Без правил та культури: У центрі Рожища паркуються абияк

22 Жовтня 2017, 15:00
4012

Район.Рожище продовжує публікувати ФОТОФАКТ «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відеодокази порушення правил дорожнього руху, та інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

У неділю, 22 жовтня, до редакції Район.Рожище надійшло повідомлення від рожищанинаВін надіслав світлини, де видно, що автівки припарковані не за правилами: тротуари, пішохідні переходи – для авто всі місця згодяться. 

«Прикро, що серед них і автомобіль «Автошколи», водії якого, як ніхто інший мали б паркуватися за правилами», - пише чоловік.

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх, тому дотримуйтеся їх!




 

Коментарі
22 Жовтня 2017, 21:26
Бред!!!!
22 Жовтня 2017, 22:26
Ага, а ще фоточки базара, з людьми ... Пройдеш, або з персонажами які палять де попало
22 Жовтня 2017, 22:38
Палити заборонено лише у визначених законом місцях.
22 Жовтня 2017, 23:37
Цікаво було б проаналізувати кількість зафіксованих порушень ПДР та кількістю штрафів сплачених до міського бюджету. Таке враження- як "рішали" так і " рішають". І зарплата не допомогла.
23 Жовтня 2017, 01:46
Особливо нервують припарковані машини по четвергам біля церкви та базарчика "гуманітарка"- це взагалі жесть пройти по тротуару неможливо приходиться з дітьми йти назустріч машинам, бо стоять по дві сторони вулиці і переважно всі машини припарковані на тротуарі, а поліція спокійно проїждяє повз ніби нічого небачить
23 Жовтня 2017, 13:48
Чому так паркуються..Приїжджаю в Рожище нема де поставити машину..паркуюсь так само..Зробіть стоянку і все буде добре ..Проблема не в автомобілістах а в інфраструктурі.
23 Жовтня 2017, 15:07
А тобі обов"язково в самому центрі своє корито ставити?
23 Жовтня 2017, 18:55
От ведете ви цю рубрику. А толку з того? Що хіба щось змінилося? Ні. Пуста констатація факту. Чи може треба було б десь до поліції звернутися....
23 Жовтня 2017, 23:54
По четвергах біля базару по Гагаріна ЖАХ!! З дитиною йти страшно. Мало того, що тротуари зайняті, то ще із за машин дорогу не видно, а поліції пофіг.. Коли буде порядок???? Алло Басалик!!
24 Жовтня 2017, 00:25
машин багато- чому хлопці не патрулюють
24 Жовтня 2017, 00:40
А в парку біля пам'ятника Хмельницькому торгують нижньою білизною,нічого не сплачують в бюджет міста,бо в них кругом блат,хай інші дурні платять ,корупція ,,процвітає,витоптали всі газони,а бабок з квасолькою ганяють.
24 Жовтня 2017, 15:22
Стоянки зробіть,а то зупинитись нема де.За що податки плачу,а фото киньте в РДА. Нехай побачать в ще ями.
24 Жовтня 2017, 15:30
До Олега,нах... авто якщо ставити десь і піз.... кудась. Стоянки зробіть,а пішоходи в Рожищах це ті ще телята,може і на пішоходів смс писати,чи в сумочці щось шукати.
24 Жовтня 2017, 15:34
Вибачаюсь за помилку (пішоходів) на пішоходному. T9 шрифт переправив.