Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожище: Прокуратура вимагає стягнути з підприємства 138 тисяч на користь міста

12:47 18.10.2017
1350

Маневицька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Рожищенської міської ради, аби стягнути з ТзОВ «Волинська нафтогазова компанія» не сплачені товариством кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Рожище в сумі понад 138 тис. грн.

Повідомляє прес-секретар прокурора Волині Наталка Мурахевич на сторінках Волинь нова.

Прокурори встановили, що підприємство порушило вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ухилившись від укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та сплати відповідних коштів до місцевого бюджету.

Проводячи реконструкцію АЗС у Рожищі, товариство не звернулося до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міську раду

Проводячи реконструкцію АЗС у Рожищі, товариство не звернулося до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міську раду задля укладення такого договору, а після здачі об’єкта на листи органу місцевого самоврядування з повідомленнями про необхідність укладення договору та сплати коштів відповідало відмовою.

У ситуацію втрутилася прокуратура й у суді прокурори вимагатимуть стягнення із ТзОВ «Волинська нафтогазова компанія» на користь Рожищенської міської ради 138 370 грн. пайової участі у розвитку інфраструктури міста, від сплати яких товариство ухиляється.

Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2018
20.02.2018
19.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин