Кременець: відзначили Покрову і День Захисника України

17 Жовтня 2017, 14:02
4381

Святковим концертом відзначили у Кременці День Захисника України, Річницю створення УПА, День козацтва та свято Покрови.

Великою,  невимовною вдячністю українським воїнам було просякнуте кожне слово, кожна пісня, що звучала на заході. А солістка Мирослава Артеменко своє перше музичне вітання присвятила саме бійцям-односельчанам – Миколі Бойчуку, Миколі Кулюку, Костянтину Поврозніку, Сергію Приходаю, Сергію Рихлюку, Святославу Савчуку, Василю Приймачуку, Віталію Карпцю, Андрію Стягову, Василю Палюху, Віталію Ліочуку, Юрію Мельнику.

Хвилиною мовчанні вшанували усіх, хто в різні часи поклав життя за право вільно жити на рідній, батьківській землі. А пісня «Ангели майдану» у виконанні Олени Сидорук стала логічним продовженням болісної теми.

Але свято є свято, і від щемливих нот поволі перейшли до радісних мотивів.  З нагоди державного свята своє мистецтво дарували солісти Ніна Артеменко, Микола Сидорук, Ніна Сидорук, дует у складі Миколи та Олени Сидоруків.  Народний аматорський фольклорний ансамбль «Кременчанка» виконав цілу низку народних пісень про любов, волю, життя і боротьбу. Дякуючи за приємні хвилини відпочинку, глядачі щедро нагороджували артистів аплодисментами.

На завершення заходу ведучі Микола Репецький та Наталія Марценюк побажали глядачам  щасливої долі, єднання та віри в перемогу.

2

2

2

3

1

1

2

4

2

2

3

3

 

Коментарі
17 Жовтня 2017, 18:45
Щиро дякую за публікацію!!!!
17 Жовтня 2017, 22:20
"Льоня вибери мене" не співав акапельно.
17 Жовтня 2017, 22:44
Вже почалося, вскочило чудо і гавкнуло.
18 Жовтня 2017, 21:08
Так то й не було для кого спiвати...а Льоня чого не привiтав атошникiв...особливо Вася Приймачук ще той АТОшник...
18 Жовтня 2017, 22:28
Кременець, ви молодці:))
19 Жовтня 2017, 01:22
З якого часу Василь Палюх,зять Хведчака, став Атошніком? І там купив?
19 Жовтня 2017, 14:29
Це хто: Віталію Ліочуку?<br/>Немає такого у нас
19 Жовтня 2017, 18:56
і знову, якщо Кременець - то все не так, вже навіть учасники АТО і ті не такі, як в інших селах!!! <br/>І ніхто не знає, що сільська рада усім своїм АТовцям виділила кошти на оздоровлення. Можете перевірити!
20 Жовтня 2017, 15:12
Підтримую ваші слова. Скільки в людях підлості і жовчі. Навіть під самою безобідною новиною розведуть срач. Знайдуть кого спаплюжити. Без совісті в честі
20 Жовтня 2017, 16:03
Ви молодці! Так тримати! І нехай плещуть язиками. А ви своє робіть.
20 Жовтня 2017, 16:51
Наталочко,ти скоро з своїм Льончиком точно захлинешся цією жовчею про яку ти пишеш. А совість і честь вас вже так рознесла,що за вами смалець капає.
21 Жовтня 2017, 11:23
Кому виділила сільська рада? Хіба зятю
21 Жовтня 2017, 11:23
Кому виділила сільська рада? Хіба зятю
28 Жовтня 2017, 03:03
Не любите ви свого голову, то скиньте з посади. А чого всіляку гадость пишете під рубрикою про концерт. З фото видно, що робота зроблена на достойному рівні, є села, де люди мріють побачити такий захід.