Лесіну не влаштовував суддя Мачульський

12 Жовтня 2017, 16:00
3994

У п'ятницю, 6 жовтня, в Волинському окружному адміністративному суді, слухалася справа за позовом Тетяни Лесіної проти Управління Держпраці у Волинській області.

Ще раніше позивачка звернулася у Волинський окружний адміністративний суд з адміністративним позовом до Управління Держпраці у Волинській області  про визнання протиправним та скасування припису № 04-0016/0143-0077 від 14.03.2017. Головучим по справі був суддя Віктор Мачульський.

А 3 жовтня 2017 року через канцелярію суду від представників позивача надійшла заява про відвід судді Мачульському В.В, - йдеться в Ухвалі Волинського окружного адміністративного суду від 06 жовтня 2017 року. 

Обґрунтовуючи його тим, що суддя Мачульський В.В. при розгляді даної справи висловив свою думку з мотивів незаконності проведення перевірки та позицію щодо іншої справи, яка розглядається в Луцькому міськрайоному суді про поновлення позивачки на роботі.

ЧитайтеЛесіна не довіряє судді Сілічу.

В судовому засіданні представники позивача заявлене клопотання підтримали та просили його задовольнити.

Представник відповідача зауважила, що відсутні підстави для відводу судді, оскільки дані висловлювання не стосуються предмету розгляду даної справи.

Заслухавши пояснення представників позивача, думку представника відповідача про відвід судді, суд прийшов до висновку, що заявлене клопотання задоволенню не підлягає та ухвалив у задоволенні клопотання представників позивача про відвід головуючому по справі судді Мачульському В.В., відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Також читайте, Завідувачка ДНЗ №1 Тетяна Лесіна у суді оскаржує догануЗавідувачка ДНЗ №1 Тетяна Лесіна продовжує оскаржувати догану в судіТетяна Лесіна vs відділ освіти Рожищенської РДА: судова тяганина триваєТетяна Лесіна через суд добивається поновлення на посаді.

Коментарі
12 Жовтня 2017, 19:43
Редакція той припис скасували і визнано неправомірним !!! Ну якщо пишите то пиші до кінця. Це так доповню інформацію..
12 Жовтня 2017, 21:55
Будь ласка, дайте посилання на ухвалу!
12 Жовтня 2017, 22:02
16 набере чинності і я вам пртнесу оригінал...
12 Жовтня 2017, 22:20
Навряд ви мені його принесете)))))))) Але дякую за увагу))) Хотів побачити в чому проблема, як виявилося знову в амбіціях)))))
12 Жовтня 2017, 23:18
І я хочу бачити, те що ви принесете
13 Жовтня 2017, 00:00
Що може навчити дітей постійно судима вихователька,??????і яка вона завідуюча садочком ій вже лікуватись потрібно ходячий стрес!!!!!!!!
13 Жовтня 2017, 01:00
Ну і без неї в садочку краще не стало!!!!
13 Жовтня 2017, 01:29
і не гірше
13 Жовтня 2017, 01:34
Будемо діяти по обстановці.
13 Жовтня 2017, 02:00
Лесіна в садочку буде правити вічно. В неї такий адвокат, що будь-який суд виграє. Всі суди!
13 Жовтня 2017, 02:20
А що, виграє той у кого крутий адвокат, чи той на чиєму боці правда?
13 Жовтня 2017, 02:29
Ясний перець той у кого є рішало)) Іра там всьо ніштяк, я тобі отвічаю. В казармі освіти є свої чели, прикриють ворота, а чувак замутить в суді, бо всі в тємі. А ті кому є шо базарити їм в лом... І буде чувіха катати вату в садіку й далі))))))) Бо всім в лом)))))
13 Жовтня 2017, 07:37
Садочок для дітей ,а не ьізнес для лесіноі!!! В цьому найголовніше право!!¡і суда ніякого не потрібно де є здоровий глузд!!!!!
13 Жовтня 2017, 10:21
якщо її виправдають, то її покарають люди
13 Жовтня 2017, 11:03
І знову закідон в сєть в доблисного бомонду м.Рожище. Як ви не розумієте програна 1 справа потяне за собою всі інші. І обливайте брудом скільки хочете а воно нічого не дасть. Бо буде так "Іменем України" і прийдеться РАЙВНО і Міській раді поновляти на роботі. І ще раз кажу щей заплатять кругленьку суму. І знову в очах людей міська та й районна влада буде опущана нище плвнтуса.
13 Жовтня 2017, 12:02
Істіну глаголіш! Ібо нефіг зрощувати юристів, які по жизні не були передовими ні по єдній справі)))))
13 Жовтня 2017, 12:47
А я кажу що її накаже ВИЩИЙ ( БОЖИЙ) суд, за всі її знущання над підлеглими, за матюки, образи за здирництво грошей для свого збагачення
13 Жовтня 2017, 15:03
ПОКИ ГРУБИЙ СТРУХНЕ ТО ХУДИЙ ЗДОХНЕ
13 Жовтня 2017, 16:21
А я ще раз кажу, вона буде правити вічно. Ніхто і ніде більше не дадуть їй влади більшої ніж в садочку. Ніхто не буде їй носити сумки з харчами, варити їсти різні делікатеси( об'їдаючи дітей), пекти смачні тістечка, стояти перед нею, тремтячи від страху, віддавати частину грошей з різних надбавок і лікарняних, ставити вистави для дітей, а з батьків збирати гроші. Вона за це місце буде боротись до кінця. А Сафулько в цьому їй допомоможе, бо це його робота.
13 Жовтня 2017, 16:34
Юля , 123 і всі вище. Скажіть будь ваша ласка ви хоч щось можете сказати по поводу відводу Мачульському ? Чи ці вкиди і статті розраховані вибачте на слові "обсирання"? Ще раз повторюсь щоб ви тут не писали вона як ви кажете "Буде правити вічно" бо ці справи це сміх для її адвоката. Тому перш як щось писати обдумайте слова і якщо такі слова звучать то і фамілію дописуйте.. за екраном з псевдонімом всі герої.
13 Жовтня 2017, 23:13
Ви європейці трохи заспокойтесь,а то як гієни нападаєте на одну людину....Спочатку наведіть лад у своїх сім'ях.
14 Жовтня 2017, 01:17
Це люди гієни, а Лесіна -жертва. Дуже смішно.
14 Жовтня 2017, 12:10
Ото жертву знайшли!!! Та вона каже , що на кістках своіх кривдників танцюватиме скоро! Всім погрожує у нецензурній формі! Юрік Лєсін теж всім у суді погрожував, хто пам'ятає літню статтю про якесь із перших судових засідань, мав " парєшати" усіх за скривджену мамцю-війну. Так що , шановні, хто знає не перший рік цю " жертву", той зараз дуже сміється з вас крізь сльози. Не смішіть людей , називаючи жертвою цю Відьму з її відьмацьким кодлом.
15 Жовтня 2017, 11:40
Як таку людину можна пускати до дітей, яка не змогла вберігти своєї сімї, що вона може навчити наших дітей. При союзі такі особи даже не розглядалися на якість посади, з її лексиконом даже шубертне візьмуть.
15 Жовтня 2017, 11:42
Як таку людину можна пускати до дітей, яка не змогла вберігти своєї сімї, що вона може навчити наших дітей. При союзі такі особи даже не розглядалися на якість посади, з її лексиконом даже на шуберт <br/><br/>не візьмуть.
15 Жовтня 2017, 20:33
ДДивіться краще за собою і творіть лад у своїх сім'ях!!! І тоді зміниця наша нещасна Україна!!!!
17 Жовтня 2017, 00:01
Не змогла х.. втримати, а керувати лізе... всралась раз, лізе щоб обісратись повністю, те що вона виграє суди за бабки мозгів їй не добавить...
18 Жовтня 2017, 16:19
Вгамуйтесь! Не буде вона поновлена на посаду ніколи! Пограється в жертву- жінку- війну, гроші закінчаться і адвокати закінчаться! Яким би не було рішення чергового судового засідання, згадайте шановні, що там присутній конфлікт інтересів! Отож, мусить бути звільнена з садочка уся її дружня сімейка : синуньо, сеструня і невісточка! А цього вона не зробить ніколи! Отож і питання зніметься само по собі.