Постійна покупчиня поцупила в магазині бісер

27 Вересня 2017, 22:12
8674

Випадки, коли у покупців - і дітей, і дорослих - виникає спокуса щось винести із магазину і не розплатитися, - на жаль, не рідкість.

Про крадіжку в своєму магазині журналістам Район.Рожище розповіла власниця магазину Теплоцентр, що в місті Рожище Віра Шварцкоп.

Жінка каже, що сьогодні, 27 вересня, об 10 год невідома особа вкрала з прилавка її магазину заготовки для вишивки бісером та кілька торбинок самого бісеру.

Здогад її продавчині про те, що покупець не чесна на руку особа, підтвердився, коли переглянули запис камери відеоспостереження. З відео чітко видно, як старша жінка привітно спілкуючись із продавцем та ще однією жіночкою, тихцем засовує в кишеню бісер, а коли впевнилась, що на неї ніхто не дивиться - кладе до сумки й заготовки для вишивки бісером.

Прикро за словами Віри те, що жінка часто-густо приходила в магазин, завжди здавалася привітною, говіркою.

«Ніколи й не подумали б, що вона може так вчинити», - каже власниця магазину Теплоцентр.

Якось виправдати крадіжку можна тоді, коли людина голодує і від безвиході краде кусок хліба, а так... Словом, придивіться добре до жіночки, можливо завтра вона завітає у ваш магазин за «покупками».

2

1




1

Коментарі
28 Вересня 2017, 01:21
Потім вираховують з продавців!
28 Вересня 2017, 04:35
А де продавець?
28 Вересня 2017, 04:36
А де продавець?
28 Вересня 2017, 11:32
Вчинок не виправдовую, але чи мали право розміщувати фото без її дозволу
28 Вересня 2017, 11:36
Дозвольте, а як мали питати? Ви тут в нас трохи покрали, можна ми розмістимо фото-факт вашої крадіжки?
28 Вересня 2017, 11:37
А красти вона мала право? Чи давайте в усіх злодіїв і бандитів будемо запитувати, чи можна розмістити їх фото?
28 Вересня 2017, 11:41
)))) Охриніти))))) Людина вкрала, журналіст її знайшов, підходить і каже "Шановна панянко, ми передивилися відео з камери в Теплоцентрі, побачили, як ви крадете, то вирішили про це розказати. Можна ми викладемо ваше фото?". Дівчинко, ти взагалі з головою дружиш? Чи так інколи))))))) Чи може родичка твоя?
28 Вересня 2017, 21:10
Або розмістіть відео де чітко все видно або видаліть цю новину! Це ці фото це повна лажа! З такими фото можно будь кого злодієм зробити!
28 Вересня 2017, 21:33
знайшлося опудало-командир. Хочеш командувати шо кому ставити відкрий свій ресурс і хоч себе кожного дня став.
28 Вересня 2017, 21:45
Видно що в тебе в голові наср..но інтелекту 0
28 Вересня 2017, 21:51
чуєш ти Homo sapiens хрен..в, попустися на землю, твої висказування нафіг кому треба. Ти типу тут показав свій інтелект?
29 Вересня 2017, 21:33
Я не родичка і з головою дружу краще за вас!!!!! Згідно ст.308 цивільного кодексу України фотографія, на яких зображено фізичну особу може бути публічно показана ЛИШЕ за згодою цієї особи. В даному випадку "злодійка" може звернутись до суду....
29 Вересня 2017, 22:59
А можливо це піар-акція магазину однопартійців???
30 Вересня 2017, 01:33
Після прочитання цієї, я взяв для себе дуже багато корисного, не можна красти де стоять камери.А взагалі шановна редакція ви існуєте для того щоб отаке писати.Одне вкрало, друге пішло до журналістів, третє надрукувало. Мені прикро за всіх!!!
30 Вересня 2017, 02:24
Сепари! Злодій мусить бути покараний!
30 Вересня 2017, 02:33
Європейська горе-демократія приперлась в Україну. <br/>Для того, щоб зека забрати в райвідділ міліції- в нього потрібно попросити дозвіл. Для того, щоб п'яного освідчити на наявність алкогольного сп'яніння- в нього потрібно попросити дозвіл. Для того, щоб злодійку показати людям- в неї потрібно попросити дозвіл. <br/>Фото таких злодіїв потрібно на кожному стовпі вивішувати- може тоді будуть соромитися красти.
04 Жовтня 2017, 11:49
Прикро,що опинилася поряд з такою людиною,дуже за неї соромно.