Копачівка: свободівець заявляє про підкуп членів комісії за «правильний» поділ на виборчі округи

23 Вересня 2017, 10:00
4393

Депутат Рожищенської районної ради Олександр Нікончук стверджує, що поділ виборчих округів у Копачівській сільській виборчій комісії відбувся непропорційно, бо хтось у цьому зацікавлений.

«Згідно Закону України «Про місцеві вибори» стаття 17 п 2 «...утворює одномандатні виборчі округи з приблизно рівною кількістю виборців у кожному...». Та більшість членів Копачівської територіальної виборчої комісії по своєму розуміє цю приблизну рівність. Найбільше їх розуміння рівності показує округ 9 (283 виборці) та округ 12(80 виборців). На моє запитання чим вони керувались, голова комісії Наталя Фенюк відповіла, що консультувалась з ЦВК», - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook свободівець Олександр Нікончук.

«На жаль, назвати ні прізвища, ні посади не змогла. Наступного дня телефонував Овчаренко В. член ЦВК шукав номер телефону голови Копачівської ТВК. В мене виникає питання хто ж ця загадкова особа, яка так пропорційно порекомендувала розділити округи. За три дні до поділу кажуть їздив один депутат по членах цієї комісії, пропонував винагороду за правильний поділ округів. Прикро, що за п'ятсот гривень та обіцянку після виборів доплатити продають свою громаду, продають майбутнє своїх дітей та свою гідність», - продовжує депутат. 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕОприлюднили склад Копачівської територіальної виборчої комісії​, Копачівська ОТГ: відомі межі виборчих округівВибори в Копачівській ОТГ: назвали кількість виборчих округів.

Коментарі
23 Вересня 2017, 15:07
<p>Цьому .....як не ......короткий, то сорочка задовга!))</p>
23 Вересня 2017, 19:19
Це точно.
23 Вересня 2017, 20:00
Шо візьмеш з нього. Чудік і є чудік. Хто ще таких до району обирає.
23 Вересня 2017, 23:33
ви і обираєте. не марсіани ж
24 Вересня 2017, 00:26
<p>Чому Ви публікуєте усіляку ахінею від типу Нікончука??? Будучи підприємцем ця не платила податків і при тому БУДУВАВ УКРАЇНУ, при усіх владах йому "ЩОСЬ НЕ ТАК І ЩОСЬ НЕ ТЕ". Цей "суб"єкт" нічого в житті не досяг, але претендує як то або на голову райради - ЦИРК ТА Й ГОДІ!!!, або на якусь там позицію... Яка позиція в такого ? Та ніяка!!! Як сам, , на попередніх виборах по Пломбірах роздавав по 500 грн за членство в комісіях, то цього не памятає уже, а тут, , верещить за якусь корупцію... ! В Свободі усі такі, геть чисто УСІ!!!</p>
24 Вересня 2017, 00:27
Не забудьте або промодерувати, а ще краще - ВИДАЛИТИ! Він же Ваш, ВЕЛИКИЙ ДРУГ демократів!))<br/><br/>https://www.youtube.com/watch?v=U4RtwOpMKuo
24 Вересня 2017, 03:21
Заступник голови комісії, дружина Нікончука.
24 Вересня 2017, 11:44
Цирк тiльки починаеться .
24 Вересня 2017, 13:47
Ви запитайте його,як він в свій час переховувався вдома від мобілізації в АТО.А послухати його,то сильний патріот.Брехун і все.Вже всім надоїв своїм маразмом.
24 Вересня 2017, 18:32
Виникає запитання чому і на яких підставах посадова особа місцевого самоврядування (депутат райради Нікончук) втручається і перешкоджає роботі виборчої комісії!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Комісії слід звернутися до правоохоронних органів!!!!!
24 Вересня 2017, 18:35
Виникає запитання чому і на яких підставах посадова особа місцевого самоврядування (депутат райради Нікончук) втручається і перешкоджає роботі виборчої комісії!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Комісії слід звернутися до правоохоронних органів!!!!!
24 Вересня 2017, 18:37
Це Солтис їздить і баблом цунамі засіває. От вони і округи для бугалтера і землевпорядника порішали!
24 Вересня 2017, 20:17
Нікончука обрала дибільна виборча система
25 Вересня 2017, 11:13
Безпідставні обвинувачення, округ№12-окреме село. Висновок: хто думає про людей, а хто про кількість голосів на виборах?
28 Вересня 2017, 14:55
Ірина Йосипівна плекає надію, що її б и д л и н у виберуть депутатом. Маньчиха не допоже можете бути впевнені.
28 Вересня 2017, 15:17
члени комісії за фредкою будуть смотреть пристально.
30 Жовтня 2017, 10:30
живам в гавні бо дурні ..і обираем дурнів...а саша правий