Рожище: судитимуть сільського голову за порушення вимог законодавства про працю

20 Вересня 2017, 17:50
4809

У середу, 27 вересня, о 9 год в Рожищенському районному суді слухатимуть справу про адмінправопорушення вимог законодавства про працю.

Відповідачем є Хведчак Леонід Павлович, Кременецький сільський голова.


 

Коментарі
20 Вересня 2017, 21:48
Політична передвиборча заказуха
20 Вересня 2017, 21:50
Шановні власники сайту &quot;Район Рожище&quot;. Просимо при оприлюдненні інформації дотримуватися усіх деталей справи. Адже справа, яка буде розглядатися судом пов'язана з працевлаштуванням інвалідів. <br/>Згідна, порушено закон &quot;Про основи захищеності інвалідів в Україні&quot;, але як можна було прийняти на роботу людину, коли немає вакансій? А п.Яценюк своєю славнозвісною постановою № 65 заборонив бюджетним установам у т.ч. ОМС створювати нові робочі місця?! <br/><br/>Стаття 1881 КУпАП . Невиконання розпорядження державного або іншого органу про працевлаштування<br/><br/> <br/>Невиконання посадовою особою, яка користується правом приймати на роботу і звільняти з роботи, фізичною особою, яка використовує найману працю, нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів <br/><br/>- тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
20 Вересня 2017, 21:51
а за землю роздєрєбанєну коли будуть судити???
20 Вересня 2017, 21:53
яка &quot;заказуха&quot; ? Перевірка була в липні ! Перевіряли бухгалтерські документи.
20 Вересня 2017, 22:05
Хватить вже брехати
20 Вересня 2017, 22:26
у чому заключається брехня? Селянин у цей час працює, а не сидить за комп'ютером. Це він може собі дозволити тільки пізнього вечора
20 Вересня 2017, 22:46
чого вчепились до мого хведчака??<br/>ну порушив чи не порушив суд рішить
20 Вересня 2017, 23:13
Якась надумана ця справа...
21 Вересня 2017, 00:48
Ми перед виборами всіх на роботу берем, голоса треба. Звертайтесь оформляю
21 Вересня 2017, 00:50
Знову взяли не за те, що треба!
21 Вересня 2017, 01:01
Справа не цікава, вкинули її зарано... Або замовники не терплячі, або виконавці недолугі...
21 Вересня 2017, 01:31
яка відповідальність за порушення
21 Вересня 2017, 11:21
&lt;p&gt;Свльський голова - злодій, який розкрадає національні багатсва України, а ви далі голосуйте за Хведчаків&lt;/p&gt;
21 Вересня 2017, 11:51
до Остап : якщо маєте факти - до суду! а не займатися дурнею. <br/> і &quot;До Кременеця&quot; . хто дав вам право обзивати сільських людей!!!! Якби не це &quot;стадо&quot; вже би ваше &quot;МІСТО&quot; з голоду виздихало . Тільки й того, що живете у місті, але культури і розуму вам це аж ніяк не додає. <br/> Особисто я не знаю людей в Кременці, які бояться Хведчака
21 Вересня 2017, 11:58
шанован редакціє! Чому ви видаляєте коментарі про інших посадовців? якщо ви вважаєте себе справедливим і незалежним виданням. то будь ласка нехай читають про усіх. А то складається враження, що тільки у Кременецькій громаді все не так: і голова злодій. і люди - стадо. поверніть те, що було написано Василем!
21 Вересня 2017, 21:38
дійсно - у редакції дуже однобока цензура: видаляють те, що їм не до вподоби
22 Вересня 2017, 00:41
Де мій комент, дістали видаляти
22 Вересня 2017, 00:45
За який я рахунок Кременця живу ти що зовсім з глузду з'їхав, ви приєднались Копачівки от їх ви точно кормите но не Рожище і тим більш не Луцьк даже, я побачу як ви заспіваєте за пів року.
22 Вересня 2017, 12:07
виливай всю свою жовч, а то ж захлинешся))))) як ти взагалі живеш з цим і працюєш на такій роботі.
22 Вересня 2017, 12:33
А чого кіпіш? Тут просто вказано, що буде суд, прізвище відповідача і по якій справі. ВСЕ!!!! Ні обвинувачення, ні висновків!!! Просто хтось написав позов на сільського голову. А позов можна написати на будь кого, навіть на кришталево чисту людину. А потім ця людина відстоює свою правоту! Та може Хведчак ту справу блискуче виграє!!! Може той хто подав позов взагалі опиниться при бубнових інтересах! Буде видно! Та ви ж самі в коментарях облили Павловича брудом, перемили йому всі кістки, перетрясли брудну білизну. Подописували такого, про що в новині й близько не йдеться. А винувата Зенц. Бажаю Хведчаку виграти справу, Район про це напише. І тоді глянемо, хто кому друг.
23 Вересня 2017, 23:06
А хіба там ж кому крім Сіліча судити?? В нього монополія ))))
24 Вересня 2017, 18:39
У мене є ще Гаврук