«Мій улюблений вчитель», - привітай педагога на Район.Рожище

20 Вересня 2017, 13:35
9555

Щороку, у першу неділю жовтня, ми святкуємо одне дуже необхідне і чудове  свято – День вчителя. 

Як для дітей, так і для самих педагогів,  це дійсно значуще свято. Кожен за щось його любить. Вчителі із радістю слухають щирі побажання від учнів і отримують  пам`ятні подарунки. А діти… їм  просто приносить радість безкорисно вітати улюблену вчительку чи вчителя.

Тому Район.Рожище пропонує кожному учневі чи студенту подарувати особливе вітання своєму улюбленому вчителю на нашому сайті.

Напишіть нам чому ви любите свого вчителя, що запам'яталося найбільше з його уроків, надішліть його фото, або ж вашу спільну світлину, чи зробіть креативне відео-привітання. Словом, все у ваших руках, аби зробити цей день для найкращого вчителя дійсно святковим! Творіть!

У День вчителя, 1 жовтня, ми опублікуємо усі ваші привітання у святковому матеріалі.

Головна вимога – це повинні бути реальні привітання вчителів! Скопійовані з мережі Інтернет фотографії чи вітання не приймаються!

Листи з приміткою «Мій улюблений вчитель» із відео, малюнками, світлинами та текстами надсилайте нам на електронну адресу:  [email protected] , або пишіть нам на нашу сторінку в Facebook.

Коментарі
20 Вересня 2017, 18:50
Шкода,що моєї найкращої вчительки уже не має серед нас...Дуже хороша була людина((А перша вчителька теж сама-сама проживає не тут,у Росії...Це вона прививала любов до усього,бо була гарна,добра і найкраща..Якби можна було б її привітати,
20 Вересня 2017, 18:56
Думаємо, що нічого поганого немає в тому, якщо Ви привітаєте свою першу вчительку на Район.Рожище.
20 Вересня 2017, 19:39
Читаючи цю публікацію натрапила на іінформацію на вашому сайті про рейтинг шкіл району за результатами ЗНО перейшовши на вказаний вами сайт. Побачила інші результати, то кому вірити?
20 Вересня 2017, 20:30
Це Ваша справа, кому і у що вірити. А про відмінність результатів і мови не може йти.
21 Вересня 2017, 00:19
Відмінність результатів дійсно є. В першій сотні нажаль лише дві школи з району. Інформація скопійована з сайту освіта юа де його розробники на відміну від вас вже вибачились перед читачами , дослівно: "Дані рейтингових таблиць відкориговані станом на 13 вересня 2017 року у зв‘язку із виявленою технічною помилкою у розрахунку рейтингового бала окремих шкіл (було помилково враховано випускників шкіл, які не з‘явились на тести). Приносимо вибачення усім користувачам сайту."Будьте уважніші та перевіряйте опубліковану інформацію.
21 Вересня 2017, 00:29
<p>Шановний (на), ми подали рейтинг шкіл, які були зазначені на той час на сайті «Освіта.ua». Прослідковувати всі сайти з яких береться інформація на наявність виправлень - жодне інтернет-видання не в змозі. Тому й даються гіперпосилання, щоб кожен читач зміг перейти на першоджерело. Дякуємо за уточнення!</p>
23 Вересня 2017, 03:01
А чому НВК №4 серед рейтингу ЗОШ району? Вони ж мають бути у рейтингу НВК і шкіл-гімназій!!!! Де їхні показники знань??????
23 Вересня 2017, 23:38
Тому, що це рейтинг шкіл усієї області да держави. А якщо ви дуже хочете, то можете самостійно порахувати. Вище за нвк в рейтингу 15 аналогічних шкіл, всього в області їх більше як 50. Хоча краще порадійте за дітей, які показали хороші результати. 29 місце серед більш, як 300 шкіл в області непоганий показник і вчаться там далеко не одні "вундеркінди".
24 Вересня 2017, 01:02
Ви не праві. Там тільки гімназійні класи. А у гімназійні класи, як відомо, беруть тільки "вундеркіндів". Проте ця рубрика "Мій улюблений вчитель"-привітай педагога, а не " полий брудом"
25 Вересня 2017, 22:13
моя перша вчителька гресь тамара устимівна 2 школа людина старої закалки з любовю згадою
25 Вересня 2017, 22:14
моя перша вчителька гресь тамара устимівна 2 школа людина старої закалки з любовю згадою
25 Вересня 2017, 22:14
моя перша вчителька гресь тамара устимівна 2 школа людина старої закалки з любовю згадою
25 Вересня 2017, 22:18
так ми могли до дому ходити до неї з математикою не було репетиторства тоді гроші не брали
25 Вересня 2017, 22:24
це у них день іменинника пропоную запросити когось з освіти,2га шк директор на свому місці це заборонила
25 Вересня 2017, 22:32
привіт вірній катерині миколаївніц 2 шк 90 роки ви класна нас кидали по різних будівлях згадую з любов,ю
26 Вересня 2017, 03:20
а ти що бухала разом з вчителями першої школи що така обізнана
26 Вересня 2017, 10:50
ні а твоя дочка не приходила зі школи і не сміялась,вчителі знов бухають день іменинника,що пояснити дитині сором
26 Вересня 2017, 10:53
а куди диветься дирекція,може гуляють разом
26 Вересня 2017, 18:45
Якщо така погана школа то забери дитину і не воняй тут. Мої діти ходять у 1 школу і задоволенні. І ніколи не бачили, щоб вчителі "бухали"!
27 Вересня 2017, 00:12
Шановні !!!! Вас просять згадати своїх вчителів хорошим словом і привітати з Днем вчителя !!!! А ви тут вибачте знову срань розвели !!!! Вже коси одна одній повискубуйте, такі ви вже чисті і не порочні !!! Я старша за вас і мені дуууужжжеее стидно за ваші висловлювання!!!! То ж ваші діти те саме будуть говорити про вчителів
27 Вересня 2017, 02:50
Я закінчила столичну школу, а моя дочка - першу в Рожищі. Золота медаль, червоний диплом універу - це заслуга вчителів школи № 1. Повага до учня, фундаментальні знання, самовідданість у роботі - це портрет вчителя першої школи. Дочка далеко, тому вітаю вчителів і від себе, і від доні. Хай із нашої вдячності струмує джерело їхнього натхнення на довгі й щасливі роки
27 Вересня 2017, 23:11
Ми закінчили школу № 1 м. Рожище 35 років тому, але через кожні 5 років із задоволенням організовуємо зустрічі однокласників, щоб згадати свою прекрасну шкільну родину, батьками якої були Ви, шановні вчителі. Народна мудрість каже: «Перший свій поклін — віддай батькам своїм, вони тебе зростили. А другий — дай учителям, вони тебе навчили». Низький уклін Вам Мусійчук Ю.І., Дроздюк Є.А., Яцків Е.Д., Бортнік З. С., Огороднік М. В., Умша П. А., Ковалюк В. О., Владавчук Т. А., Свистак М. І. та всім вчителям, які працювали 1972-1982 роках у Рожищенській середній школі №1. Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
28 Вересня 2017, 23:44
Найкраща вчителька, наймудріший класний керівник, найдобріша мама учнів Зінкіна Леся Богданівна!!!! "Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей" назавжди в голові і в памяті усі Ваші поради, побажання і Ваша неоціненна наука !!! Будьте здорова Леся Богданівна, дякую Вам за все.... Божого Благословіння і довгих років вчителювання)))
29 Вересня 2017, 12:40
Мої добрі,щирі,душевні,любі такі КЛАСНІ класні керівнички Тусевич Марія Гнатівна /Топільненська ЗОШ/ та Дроздюк Євгенія Ананіївна /Рожищенська школа №1/ ви ВЧИТЕЛі з великої букви,,вчителі не тільки предмету а життя.А це основне! ЗДОРОВ"Я Вам і якщо прочитаєте то так хочу щоб отримали ікусочок тепла і любові від мого серця.
29 Вересня 2017, 21:42
ПИШАЮСЬ ШКОЛОЮ №3 ,, ВЧителі-супер,,директор-неперевершений...АТМОСФЕРА ТЕПЛА!!!!!
29 Вересня 2017, 21:44
НІХТО НІКОГО НЕ ГРУЗИТЬ...ВСЕ НА СВОЇХ МІСЦЯХ..СТОЛОВКА-З ОБІДАМИ СУПЕРОВИМИ.
29 Вересня 2017, 23:38
Найкращі вчителі з хімії Ірійчук Дмитро Танасійович та Строчко Тетяна Петрівна! А ще Ничипорук Тетяна Петрівна . А також погоджуюсь зі словами Наталі про Зінкіну Лесю Богданівну і дуже чекаю на її уроки , почути мудре слово !
30 Вересня 2017, 20:33
Вітаю всіх вчителів з святом Навізької загальноосвітньої школи!!! Вітаю найкращого класного керівника Мороз Віру Євгенівну! Здоров'я Вам,терпіння,натхнення,щастя та Божого благословіння!!! Дякуємо за ваші добрі поради до нас учнів,за вашу доброту та постійну підтримку!