Ранкова зарядка: як у Рожищі пропагують здоровий спосіб життя

16 Вересня 2017, 09:43
7162

Привести тіло в тонус та набратися бадьорості на увесь день мали змогу учасники загальноміської акції «Спорт для всіх», яка відбулася в Рожищі.

Ранкову зарядку організували для усіх охочих на площі Незалежності, 16 вересня.

Хоча людей було небагато, але присутні мали змогу розпочати день із комплексу оздоровчих вправ під супровід кваліфікового фітнес-тренера Катерини Сасюк. Люди, які проходили мимо і дивилися на цей драйв, не могли стояти осторонь, а теж долучалися до всіх.

3

3

2

2

Тренер Катерина розповіла, що під час зарядки розігріватимуть усі частини тіла, щоб підготувати організм до дня та привести його в тонус. Загалом, ранкова зарядка має тривати мінімум 20-25 хвилин. Сьогодні вперше провели тренування, мета якого – привернути увагу людей до здорового способу життя, популяризувати фізичну культуру та масовий спорт. 

4

4

1

2

Фітнес-тренер підготувала спеціальний комплекс вправ спрямований на різні вікові категорії, адже не кожна людина поважного віку зможе виконувати складні завдання. Тренер закликала рожищан долучатися до акції, що дозволяє займатися спортивними вправами просто неба. 

Спорт у сучасному суспільстві посідає особливе місце. Він робить наше життя багатшим і змістовнішим, додає здоров'я, радості спілкування, сприяє фізичному та духовному розвитку, вчить співпереживати і підтримувати. Тому не зволікайте і наступного разу обов'язко прийдіть на зарядку. Проводитимуть її щосуботи.

1

1

1

1

1

2

1

2

2

2

2

11

 

Коментарі
16 Вересня 2017, 12:52
Вау! Молодці!
16 Вересня 2017, 13:40
Платоспроможність населення низька, а реклама норм
16 Вересня 2017, 16:47
Спорт-це добре, але не на плащі! Поряд красується парк!
16 Вересня 2017, 23:11
В чому показуха? У здоровому способі життя?
16 Вересня 2017, 23:33
шановна а де ви бачили молодого та ще й з досвідом? досвід приходить з роками. покажіть себе в наступну суботу. чекаємо!!!!!!!!!!!!!
17 Вересня 2017, 00:12
Народ, так це чудово, коли люди роблять ось такі речі! Хай хто як це розцінює - реклама, чи не реклама, але люди вийшли у вихідний день, кличуть вас із собою і разом, чуєте, разом роблять зарядку. Показують моїм і вашим дітям, що таке справжнє життя, як треба правильно розпочинати свій день. Без пафосу та лишніх слів!
17 Вересня 2017, 01:12
Побачимо по частоті проведення таких заходів-реклама це чи по доброті душевній проведене мироприємство
17 Вересня 2017, 01:44
МОЛОДЦІ!!!
17 Вересня 2017, 12:31
Молодці! В Рожищах треба більше таких заходів!
17 Вересня 2017, 14:22
Молодці! В Луцьку давно проводять такого роду ранкові зарядки і не в одному кварталі.А нашим рожищанам що не роби то все не так.....скільки можна.
17 Вересня 2017, 14:22
Молодці! В Луцьку давно проводять такого роду ранкові зарядки і не в одному кварталі.А нашим рожищанам що не роби то все не так.....скільки можна.
17 Вересня 2017, 16:11
Якби наливали по сто "наркомовских" то народу побільше було б))
18 Вересня 2017, 20:35
Ви могли б ви по суботах займатись зарядкою без музики? А якщо з музикою то хоча б починайте в 11, в 9 ще нормальні люди сплять
18 Вересня 2017, 23:05
Спи під музику!!! Гарних снів))))