Три рожищенські школи в сотні кращих на Волині, - рейтинг

13 Вересня 2017, 11:30
6263

Складено рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Окремо виведено рейтинг шкіл Волинської області.

Рейтинг підготовлено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Отож, в сотні кращих: Рожищенський НВК №4 «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» (38 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище (57 місце) та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворончин (97 місце).

До сотні не потрапили: ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище (145 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище (163 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Щурин (180 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Дубище (195 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Доросині  (200 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Крижівка (212 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Береськ  (230 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ясенівка (248 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сокіл (254 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Навіз (268 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець (287 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильськ (298 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Переспа (302 місце); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Топільне (305 місце).

Більше можна переглянути тут.

Коментарі
13 Вересня 2017, 14:56
освіта в районі занепадає((
13 Вересня 2017, 15:36
Мені соромно за педагогів шкіл ПЕРЕСПИ і ТОПІЛЬНОГО . --ЗА що вам держава платить гроші ??? Скотились за 300 -ту позицію .
13 Вересня 2017, 16:20
Що вже говорити про керівництво школи №1 в Рожищах??? Мирону варто подумати як так гарненько звільнитися - одні пянки-гульки і ніякої роботи, НІЯКОЇ!!!
13 Вересня 2017, 17:51
чому не пишете про школу в копачівці на якому місці?
13 Вересня 2017, 19:50
Ви на Топільненську школу не наговорюйте !!! Там директор занятий долею села і йому ніколи та і не цікаво займатись школою. <br/>Це коли він нарішає в селі і село буде на ... місті в рейтенгу ))))
13 Вересня 2017, 19:54
Встидно за свою школу. Якщо в місті в класі по 30 дітей - в селі 7-10, а які результати? Що буде, якщо в Топільно в одному класі буде 30 дітей? Сором &quot;педагогам&quot;!
13 Вересня 2017, 23:29
Сором пересопській школі!!! Декілька вчителів професійних,а решта......(дисципліна на нулю)!!!
13 Вересня 2017, 23:35
З батьків тільки гроші,а коли щось зауважиш,твоя дитина піде в &quot;низ&quot;,багато хто спіціально заводять дружбу з директором,щоб твоя дитина була відмінником,....
14 Вересня 2017, 00:17
Ви рівняєте всі школи? В село хто приходить того вчать. А не так як в Нвк4 . Кращі з кращих дітей забирають, бо тут престижніше.Як з такими виборними дітьми то і не велике досягнення.А то в моєї дочки в класі кращі діти поступили після 9 класу. Залишився один цвіт і що тим вчителям робити з ними? Які батьки гени заклали, таких і мусять вчити. Вибору нема.в нерівних умовах школи . Тоді для чого це визначати?може ці вчителі ще більше сили приклали,як інші, щоб хоть такого результату досягти
14 Вересня 2017, 00:26
Якщо воно тупе, то як з директором не дружи нічого не поможе
14 Вересня 2017, 00:49
Наша школа вчить всіх дітей, з різним рівнем інтелектуальних можливостей.Це в ліцеях та гімназіях є конкурсний відбір.Тому не варто ганити школу за низькі результати ЗНО - діти просто підтвердили свій рівень знань.
14 Вересня 2017, 00:55
А чи не в цій школі з ТЕБЕ такого розумного зробили?Я горжусь своєю Топільненською школою і дуже добре, що саме в ній вчаться мої діти
14 Вересня 2017, 01:34
Переспа і тут себе оправдала
14 Вересня 2017, 10:40
Тупих дітей немає,як можна писати таке.Правда,не всі діти однакові,але все залежить від вчителя,завжди були в класі відмінники і відстаючі! А коли в школі бардак,учні не зважають на вчителів,ніякої організаційної роботи,то звісно,на який результат можна розраховувати.А з директором колєгувати,сьогодні,можуть ті,які і пишуть,що діти тупі!
14 Вересня 2017, 11:39
В НВК 4 теж є дітки різного рівня. Не може навчання однаково даватися більше ніж шести сотням учнів. Це не є якась елітна школа. Але те, що переводять дітей з інших шкіл району: то батьки видно бачать різницю у рівні знань, які отримує дитина. Чому так? То вже інше питання. Можливо тому, що дітей не відпускають з уроків, бо вчителька йде копати картоплю... А може тому, що 87 першачків лекше навчити ніж 30 (сарказм)
14 Вересня 2017, 11:56
Є всі умови для того,щоб навчати дітей,батьки допомагають фінансово,заохочують преміями,путівками)))))Але будуть з року в рік відмічатись ті ж самі діти,по одній і тій причині,&quot;пані брацтво&quot;,як то кажуть в народі!!!
14 Вересня 2017, 16:40
До район рожище.<br/>Ви скоро писатимите якого кольору хто носить білизну і скільки вона кошту, аби пересварити людей між собою, зіштовхнути їх, як то кажуть &quot;лобами&quot;. Не завжди і не усе потрібно знати усім. Діти дійсно різні і педагоги також, а скрізь є, були і будуть різноманітний підбір тих та інших і обставини також.
14 Вересня 2017, 16:45
Варто було написати лише хто кращий...
14 Вересня 2017, 16:57
Це школа, в першу чергу,а не КГБ,як то не повинні знати все,а хто має знати??!?!? Все має бути прозоро і батьки мають бути вкурсі усіх справ,тому,що їхні діти там навчаються!!! А про білизну і все інше,як &quot;неадекват&quot; писала.Як мінімум, директор школи має викладати точні науки,або мову,а з папірця прочитати.....,може навіть і тех.працівник!!!
14 Вересня 2017, 18:06
Чому в інших районах нормально сприймають рейтинг своїх шкіл, а у нашому починають шукати кістку в молоці? У нас що не опублікуй - &quot;хочете зіштовхнути лобами&quot;, що не напиши - &quot;не так написали&quot;. Люди ,а може це причина у вас?
14 Вересня 2017, 18:40
Батьки мають знати, як працює школа і які результати показує. <br/>Відділ освіти мав би стимулювати школи преміями та штрафами для вчителів. Погано діти знають твій предмет - мінус 50% від зарплати, а якщо добре - +100% і тоді відсіються псевдо &quot;педігоги&quot;. Стимуляції вчителів виконувати свою роботу 0 тому і такі результати. <br/>Вчитель, який не здатний зацікавити дітей своїм предметом - нуль без палички. У нас в інституті на історії аудиторія спала, а на вищій математиці була активною і зацікавленою щось вчити та знати хоча всім ця вища до одного місця. Педагог це не рупор монотонний якому, аби відбути свій урок.
14 Вересня 2017, 21:18
Згідна з Вами на100%,хороший вчитель,на сьогоднішній день,розкіш.Впершу чергу провести переатестацію вчителів.Щоб знали і вміли,заківавити своїм предметом.
14 Вересня 2017, 21:35
Легко це все обговорювати, якщо Ви не вчитель.
14 Вересня 2017, 22:21
&lt;p&gt;А що Ви маєте на увазі? Якщо не вчитель, то що? Чим відрізняються наші рожищенські школи від ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського р-ну Волинської обл., яка стоїть на 2 щаблі, чи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж Іваничівського р-ну Волинської обл., яка на 6 у рейтингу? От чим? Дайте мені, будь ласка, відповідь? У нас діти не настільки розвинені, як у них? Будь ласка, дайте мені внятну відповідь, дуже вже її хочу почути!&lt;/p&gt;
14 Вересня 2017, 22:57
Бо немає нормального керівника,директор в школі,має бути авторитетом не тільки для вчителів і прибиральниць,а в першу чергу для дітей і батьків!! А в нас у деяких школах,директор не може дітей примирити!!!Дітьми мають займатись педагоги,виховні уроки,на те і школа,батьки виховують вдома,втитель в школі!!!!
14 Вересня 2017, 23:37
читати коментарі експертів з освіти з безліччю граматичних та орфоргафічних помилок
14 Вересня 2017, 23:46
Як ви вірно помітили. Так навчають в школах 'педагогигигиги'
15 Вересня 2017, 00:42
Ви не шукайте помилки в реченнях,читайте &quot;грамотєї&quot;,які на сьогоднішній день,проблеми у школах,де вчаться ваші ж діти!!!
15 Вересня 2017, 04:20
Учитель у класі пояснює однаково усім, тільки одні діти вчаться, а інші відбуваютб уроки. Якщо дитина не хоче знати- вчитель лопне, але не вкладе. Та й чи потрібне те ЗНО тим, хто хоче класти плитку???
15 Вересня 2017, 11:47
Але в одного вчителя в класі 80-90% дітей знають його предмет, а в іншого 10%. Улюблена відмаска вчителів, що якщо дитина хоче вчитись то вона буде вчитись. Не вмієш зацікавити та навчити дітей то ... класти плитку, а не коментарі тут строчиш!
15 Вересня 2017, 15:51
Дожились!!!!! Всі вчать вчителів як потрібно їм вчити дітей. Навіщо педвузи? Всі все знають і вміють. Народ, гайда на роботу в школи! Ви ж компетентні в усіх питаннях.Кожен повинен займатись своїм ділом. Подумайте чи добросовісно ВИ виконуєте свою роботу, а тоді вчіть інших. До когось легше ставити вимоги ніж працювати самому в своїй галузі Впевнена ВАМИ на роботі теж не всі задоволені. Так що почніть кожен з себе і буде порядок.
15 Вересня 2017, 18:37
А чому такі образи,той вчитель,який викладається на повну,працює на совість і результат,не буде нарікати на дітей і зарплатню.Любити треба свою професію,зацікавити своїм предметом,.Встидно читати,де дітей обзивають))))),у самих мабуть відмінники.Коли дитина не знає,яка була тема уроку,то це звичайно,&quot;заслуга&quot;, вчителя!!!!Діти сьогодні,набагато розвинутіші,ерудованіші.Потрібно міняти щось,переймати методику викладання,погляньте,як за кордоном діти навчаються.Чому діти в містах вчаться,а в селі,що,другосорт!!!!
15 Вересня 2017, 18:56
Є така вчителька !!!!! Вчитель фізики школи номер ОДИН!!!!!!
15 Вересня 2017, 22:55
М О Ї учні з десяти дітей четверо на 180 і більше, і я не хамлю на ТИ, а плитку покладу не гірше за майстра! Бажаю Вашій дитині стати вчителем. Тоді Ви дізнаєтесь, що таке сьогоднішня школа з такими надрозумними батьками...
16 Вересня 2017, 00:18
Школа -це не оцінки насамперед.Це-вміння здобувати знання з різних джерел і не лише в школі, а протягом всього життя.Це-вміння жити і працювати в колективі.Пушкін, наприклад, писав з орфографічними помилками, а на математиці взагалі плакав.Ейнштейн в молодших класах був відстаючим.Біл Гейтс досі не має вищої освіти. І цей список можна продовжувати далі.Школа їх навчила бути успішними.Серед наших земляків є також ряд прикладів.
16 Вересня 2017, 00:31
Так і не дали мені адекватної відповіді на питання. В чому причина що наші діти так погано вчаться? Чим відрізняються наші рожищенські школи від ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського р-ну Волинської обл., яка стоїть на 2 щаблі, чи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж Іваничівського р-ну Волинської обл., яка на 6 у рейтингу? То діти погані, чи педагоги???
16 Вересня 2017, 01:02
Думаю, що ні батьки, ані діти не бачуть перспективи в навчанні.Це раніше вважали:&quot;Вчися - людиною станеш.&quot;Тепер акценти змістились.Щоб знайти добре місце в житті, не обов'язково добре вчитись.Ті, хто заробляють добрі гроші тепер, блискучими знаннями в школі похвалитись не могли.І навпаки.
16 Вересня 2017, 01:18
А Ви самі можете дати відповідь на, як мені здається,не зовсім коректне питання &quot;В чому причина ....&quot; ? Та й не важливо,що я тут зараз Вам відпишу. Все одно, в кожного своя правда і своє виправдання. Я лише от що скажу: хай кожен займається своєю справою. Завжди будуть результати цієї роботи, і завжди хтось буде задоволений чи незадоволений ними. І справа не в тому, хто поганий чи хороший. Справа в людях, і ще в такому понятті, як людський фактор.
16 Вересня 2017, 01:18
А Ви самі можете дати відповідь на, як мені здається,не зовсім коректне питання &quot;В чому причина ....&quot; ? Та й не важливо,що я тут зараз Вам відпишу. Все одно, в кожного своя правда і своє виправдання. Я лише от що скажу: хай кожен займається своєю справою. Завжди будуть результати цієї роботи, і завжди хтось буде задоволений чи незадоволений ними. І справа не в тому, хто поганий чи хороший. Справа в людях, і ще в такому понятті, як людський фактор.
03 Березня 2018, 13:38
Топільно ПОЗОР, ПОЗОР. ПОЗОР. Просто вчителі не (всі правда)вчать по одній , по дві дитині в класі . Ті які їм цікаві, а остальні, самі по собі. Це ж село...і